Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja mam 225/45 na zimę ale letnie też jak najbardziej możesz mieć ewentualnie możesz dać 215/50
  2. To jak w końcu auto zostaje u ciebie czy nie?
  3. Na razie mam inne ciekawsze mody do zrealizowania ale kiedyś i taka kiera będzie.
  4. Fajnie Rns i ta kiera wygląda tego mi brakuje u siebie. Auto spoko
  5. Nie nie MAGIC to czas na BRD i FMIC
  6. No to czekamy na reszte śmietanki kiedy sie zadeklaruje z przyjazdem
  7. Myśmy myśleli koło 16 zrobić dzisiaj[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:05_________________________________________________PANOWIE POBUDKA robimy jakiegoś spota czy coś w tym rodzaju w przyszłym czasie. Nie ma to jak pikantne kurczaki w macu [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________A więc termin ustalony robimy spota w 2 Dzień świąt godzina będzie jeszcze ustalona. Serdecznie zapraszamy
  8. Ja mam takie na zimę w moim wątku masz zdjęcie
  9. Jak już zamierzasz tak na poważnie coś robić to lepiej kup quattro i pomalujesz już kupione quattro a graty przełożysz.
  10. Ja dzisiaj zamówiłem CLEARKOTE RED MOOSE MACHINE GLAZE oraz CLEARKOTE CARNAUBA MOOSE WAX. Co do korekty korzystam z Past Menzerna i jestem bardzo zadowolony.
  11. A po co czekać do wiosny jak masz w miare ogrzewany garaż to można sie bawić.
  12. Piter Bayern wygrał :naughty:
  13. Ale moc :slina:
  14. Polecam N Mam multirooma od groma kanałów w HD i za dobrą cenę.
  15. Ale będzie koza chyba jedna z najwyższych. A tak na serio to przynajmniej 1Be do tych 18" by się przydało.
  16. A jakie zawiecho do tych 18"?
  17. :naughty:A na zimę wole młodsze to mam 17-stki
  18. Ja mam nawet 4 :naughty:
  19. Przynajmniej nie ma Kozy :polew:
  20. Nie wiem w sumie co kupie bo o dokładkę do mojego s-line na 2 wydechy ciężko. Ale znów nie bardzo mi się widzi robić z s-line'a s4
  21. Co do lakieru plastików to jestem przekonany że jest do 100% suchy po moim myciu. A jeżeli ktoś ma garaż nawet nie ogrzewany to jeżeli zostanie troche wody na aucie jeżeli ktoś tak myje to nie zamarznie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.