Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B6] Czy te felgi będą pasować?
Ja mam 225/45 na zimę ale letnie też jak najbardziej możesz mieć ewentualnie możesz dać 215/50
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
To jak w końcu auto zostaje u ciebie czy nie?- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Na razie mam inne ciekawsze mody do zrealizowania ale kiedyś i taka kiera będzie.- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Fajnie Rns i ta kiera wygląda tego mi brakuje u siebie. Auto spoko- [ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
Nie nie MAGIC to czas na BRD i FMIC- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to czekamy na reszte śmietanki kiedy sie zadeklaruje z przyjazdem- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Myśmy myśleli koło 16 zrobić dzisiaj[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:05_________________________________________________PANOWIE POBUDKA robimy jakiegoś spota czy coś w tym rodzaju w przyszłym czasie. Nie ma to jak pikantne kurczaki w macu [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________A więc termin ustalony robimy spota w 2 Dzień świąt godzina będzie jeszcze ustalona. Serdecznie zapraszamy- [ALL B6] Czy te felgi będą pasować?
Ja mam takie na zimę w moim wątku masz zdjęcie- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Jak już zamierzasz tak na poważnie coś robić to lepiej kup quattro i pomalujesz już kupione quattro a graty przełożysz.- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ja dzisiaj zamówiłem CLEARKOTE RED MOOSE MACHINE GLAZE oraz CLEARKOTE CARNAUBA MOOSE WAX. Co do korekty korzystam z Past Menzerna i jestem bardzo zadowolony.- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
A po co czekać do wiosny jak masz w miare ogrzewany garaż to można sie bawić.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter Bayern wygrał :naughty:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zawsze coś- B8 Audi S4 Wykres po modyfikacji
Ale moc :slina:- Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat
Polecam N Mam multirooma od groma kanałów w HD i za dobrą cenę.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew:- [B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Masz ogrzewany garaż?- Zwykłe A4 B6 tymona
Ale będzie koza chyba jedna z najwyższych. A tak na serio to przynajmniej 1Be do tych 18" by się przydało.- Zwykłe A4 B6 tymona
A jakie zawiecho do tych 18"?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:naughty:A na zimę wole młodsze to mam 17-stki- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja mam nawet 4 :naughty:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przynajmniej nie ma Kozy :polew:- [B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Nie wiem w sumie co kupie bo o dokładkę do mojego s-line na 2 wydechy ciężko. Ale znów nie bardzo mi się widzi robić z s-line'a s4- Audi zimą - myć czy nie myć?
Co do lakieru plastików to jestem przekonany że jest do 100% suchy po moim myciu. A jeżeli ktoś ma garaż nawet nie ogrzewany to jeżeli zostanie troche wody na aucie jeżeli ktoś tak myje to nie zamarznie. - [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona