Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja tam sie szykuje na wycięcie jakiegoś tłumika bo już mi bez samego kata nie starcza :kox:
  2. Mnie już nowy sezon interesuje. Znów parę aut będzie miało nowe felgi
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba odpuszczę takie felgi będę szukał lepszych parametrów docelowo ma być ET32 na przodzie i ET29 na tyle :kox:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie felga 18" 7,5" et54 podpasi do b6?
  5. Spokojnie mam 2 wysokich znajomych prawie po 2m i codziennie wygodnie śmigają do pracy bierz b5 nie będziesz żałować
  6. Za 15 tysięcy to ciężko chyba będzie z a6 :gwizdanie:
  7. Jak dla mnie to te tez już nie są w najlepszej kondycji nowe na allegro z bosha nie kosztują za wiele trzeba było nowe zakupić. Ale to może na zdjęciach tylko tak wyglądają.
  8. Tarcza nie będzie cała zeszlifowana. Klocek na tyle zostawia taki rant właśnie gdzieś 4mm od góry i z 2mm od dołu. Raczej czeka cię wymiana tarcz i przy okazji oczywiście nowe klocki i łożyska
  9. Bardzo przyzwoity setup na zimę :good:
  10. Ja się moge zamienić na avf jest o niebo cichsza
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W miescie bedzie palil tyle AVF Do sprawdzenia jeszcze pompa vacum . Jak to mogę sprawdzić logować jakieś kanały czy inaczej to sprawdzić tą pompę? Korekcja na wtryskach jest prawie że idealna więc chyba wtryski odpadają
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co może być powodem takiego wysokiego spalania? Oprócz mojej ciężkiej nogi :evil:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziwne że takie niskie mój ma średnie teraz 8.5 L a w trasie takiej 15-20km to może sie w 7 zmieszczę z spalaniem ale niżej ciężko. 6 Bieg i 120km/h 2000 obrotów. W mieście no około 9-10 muszę liczyć.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jakie spalanie macie w AVF po sofcie?
  15. Miałem to samo u siebie Tak powinno być
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak przekoduje to radio concert na 0 na 1 gdzie jest napisane BOSE to zmieni się w jakimś stoponiu jakoś dzwięku na ori głośnikach?
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ma ktoś linka do tej strony z aso gdzie była możliwość sprawdzenia ceny?
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:52_________________________________________________ polewaj Polewają członkowie chyba... :gwizdanie:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    400 Stron DIVISIONU :naughty:
  21. a ja sie ciesze ze 15 na zime... komfort chociaz mam e tam komfort, szybciej jeżdzi A no zapier*** teraz nawet te auto Ale wygląda jak kupa [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________ Dlatego trzeba mieć 18" zimowe 18" to ja na lato bym chciał
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    :wallbash: Ale Kupa ciekawe co tym razem że taki wynik :mysli:
  23. No u ciebie seba jest dość ciekawie ale ciekawi mnie czy u mnie też tak upadnie ładnie na glebę jak u ciebie.
  24. Dziękować za odpowiedz jak by ktoś jeszcze miał doświadczenie z zakładaniem jednych z tych sprężyn proszę napisać jakie odczucia i ile auto siadło [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:25_________________________________________________http://www.weitec.pl/pokaz_produkt.php?idprod=185 Co wy na to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.