Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ja tam sie szykuje na wycięcie jakiegoś tłumika bo już mi bez samego kata nie starcza :kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mnie już nowy sezon interesuje. Znów parę aut będzie miało nowe felgi
-
B6 DIVISION
Chyba odpuszczę takie felgi będę szukał lepszych parametrów docelowo ma być ET32 na przodzie i ET29 na tyle :kox:
-
B6 DIVISION
Panowie felga 18" 7,5" et54 podpasi do b6?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
:polew:
-
[ALL B5] Audi a4 b5 sedan a wygoda ??
Spokojnie mam 2 wysokich znajomych prawie po 2m i codziennie wygodnie śmigają do pracy bierz b5 nie będziesz żałować
-
[ALL B5] Audi a4 b5 sedan a wygoda ??
Za 15 tysięcy to ciężko chyba będzie z a6 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Rant na tylnych tarczach hamulcowych
Jak dla mnie to te tez już nie są w najlepszej kondycji nowe na allegro z bosha nie kosztują za wiele trzeba było nowe zakupić. Ale to może na zdjęciach tylko tak wyglądają.
-
[ALL B5] Rant na tylnych tarczach hamulcowych
Tarcza nie będzie cała zeszlifowana. Klocek na tyle zostawia taki rant właśnie gdzieś 4mm od góry i z 2mm od dołu. Raczej czeka cię wymiana tarcz i przy okazji oczywiście nowe klocki i łożyska
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Bardzo przyzwoity setup na zimę :good:
-
[B6 AWX] Turbina brd
Ja się moge zamienić na avf jest o niebo cichsza
-
B6 DIVISION
W miescie bedzie palil tyle AVF Do sprawdzenia jeszcze pompa vacum . Jak to mogę sprawdzić logować jakieś kanały czy inaczej to sprawdzić tą pompę? Korekcja na wtryskach jest prawie że idealna więc chyba wtryski odpadają
-
B6 DIVISION
Co może być powodem takiego wysokiego spalania? Oprócz mojej ciężkiej nogi :evil:
-
B6 DIVISION
Dziwne że takie niskie mój ma średnie teraz 8.5 L a w trasie takiej 15-20km to może sie w 7 zmieszczę z spalaniem ale niżej ciężko. 6 Bieg i 120km/h 2000 obrotów. W mieście no około 9-10 muszę liczyć.
-
B6 DIVISION
Panowie jakie spalanie macie w AVF po sofcie?
-
[B5 ADP] Pluje woda z tłumika
Miałem to samo u siebie Tak powinno być
-
B6 DIVISION
Panowie jak przekoduje to radio concert na 0 na 1 gdzie jest napisane BOSE to zmieni się w jakimś stoponiu jakoś dzwięku na ori głośnikach?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pany ma ktoś linka do tej strony z aso gdzie była możliwość sprawdzenia ceny?
-
B6 DIVISION
nie ma [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:52_________________________________________________ polewaj Polewają członkowie chyba... :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
400 Stron DIVISIONU :naughty:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
a ja sie ciesze ze 15 na zime... komfort chociaz mam e tam komfort, szybciej jeżdzi A no zapier*** teraz nawet te auto Ale wygląda jak kupa [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________ Dlatego trzeba mieć 18" zimowe 18" to ja na lato bym chciał
-
[B6 AWX] Oem +
:wallbash: Ale Kupa ciekawe co tym razem że taki wynik :mysli:
-
[B6 AVF] Jakie niższe sprężyny do Amortyzatorów 1Be
No u ciebie seba jest dość ciekawie ale ciekawi mnie czy u mnie też tak upadnie ładnie na glebę jak u ciebie.
-
[B6 AVF] Jakie niższe sprężyny do Amortyzatorów 1Be
Dziękować za odpowiedz jak by ktoś jeszcze miał doświadczenie z zakładaniem jednych z tych sprężyn proszę napisać jakie odczucia i ile auto siadło [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:25_________________________________________________http://www.weitec.pl/pokaz_produkt.php?idprod=185 Co wy na to?