Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
xenon na bi Ci reza? Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego.
-
B6 DIVISION
A ja czekam i czekam na lampy od gwertego które to miały być u mnie od pewnego czasu...
-
[ALL B5] Którego Alpine kupić?
Najlepiej kup używane radio z seri CDA są o niebo lepsze od nowych modeli.
-
[ALL B6] Jak wyregulować bi-xenony?
Panowie ja miałem zmieniane soczewki muszę je też teraz wyregulować czy się obejdzie?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
panowie po wymianie spalonej zarowki blad na fisie musze vagiem usunac czy sam zniknie
-
[B5 1Z] A4 TDi
IPA obowiązek przed woskiem. Także polecam.
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
Musicie szukać żarówek gdzie w tytule aukcji znajdują się słowa "can bus" nie wiem co to oznacza ale w aukcji pisze zazwyczaj że żadnych błędów nie wyświetla po zastosowaniu tych żarówek. Ja kupiłem właśnie takie postojowe oraz podświetlające tablice rejestracyjną i cisza na fisie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jak chcesz ogarnąć sprawe z klimatronikiem przecież nie masz klimatyzacji.
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Co nie montujesz jednak Caha?
-
Audi dla Piłkarzy
Piłkarze Bayernu Monachium co sezon od jednego z głównych sponsorów jakim właśnie jest Audi otrzymują nowe samochody
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Kowi ma racje. Ja u siebie w b5 miałem boczki poliftowe i były takie same jak przedlift tylko że miały już otwory na lampki.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Uwaga panowie na Adama może zarazić detajlingiem Uploaded with ImageShack.us :polew:
-
[B6 AWX] Oem +
18" opona 225/40
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty sie tutaj nie śmiej tylko pochwal że przyjedziesz trzydziestego.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Też się tak zastanawiam. Daj no linka do tematu z twoim autem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jesli to pytanie bylo do mnie to Tak do ciebie. Widziałem b7 z wyrezanymi ledami z tyłu a znów tak wiele ich nie ma.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to elegancko już 4 osoby będą jeszcze pewnie Adam i przyjaciel Tomasz też pewnie sie urwie na chwilkę.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
A nie znacie mniej więcej jaka długa i jaką średnice musi być ta rurka nie ma możliwości wjechania teraz na kanał to nie sprawdze
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Panowie jaką rurke potrzebuje zamiast kata w AVF chodzi mi o długość i średnicę. Można kupić na allegro?
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
panowie jak wywale kata i srodkowy to ma to jakis negatywny wplyw na prace silnika- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jechałeś dzisiaj koło godziny 13.50 przez steblów?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to jak panowie mnie pasi 30 w niedzięlę najlepiej na MC-Donaldzie ale która godzina najlepiej? - B6 DIVISION