Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    xenon na bi Ci reza? Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego.
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja czekam i czekam na lampy od gwertego które to miały być u mnie od pewnego czasu...
  3. Najlepiej kup używane radio z seri CDA są o niebo lepsze od nowych modeli.
  4. Panowie ja miałem zmieniane soczewki muszę je też teraz wyregulować czy się obejdzie?
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    danke
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie po wymianie spalonej zarowki blad na fisie musze vagiem usunac czy sam zniknie
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    IPA obowiązek przed woskiem. Także polecam.
  8. Musicie szukać żarówek gdzie w tytule aukcji znajdują się słowa "can bus" nie wiem co to oznacza ale w aukcji pisze zazwyczaj że żadnych błędów nie wyświetla po zastosowaniu tych żarówek. Ja kupiłem właśnie takie postojowe oraz podświetlające tablice rejestracyjną i cisza na fisie.
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak chcesz ogarnąć sprawe z klimatronikiem przecież nie masz klimatyzacji.
  10. Co nie montujesz jednak Caha?
  11. Piłkarze Bayernu Monachium co sezon od jednego z głównych sponsorów jakim właśnie jest Audi otrzymują nowe samochody
  12. Kowi ma racje. Ja u siebie w b5 miałem boczki poliftowe i były takie same jak przedlift tylko że miały już otwory na lampki.
  13. Uwaga panowie na Adama może zarazić detajlingiem Uploaded with ImageShack.us :polew:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    18" opona 225/40
  15. Ty sie tutaj nie śmiej tylko pochwal że przyjedziesz trzydziestego.
  16. Też się tak zastanawiam. Daj no linka do tematu z twoim autem
  17. Jesli to pytanie bylo do mnie to Tak do ciebie. Widziałem b7 z wyrezanymi ledami z tyłu a znów tak wiele ich nie ma.
  18. No to elegancko już 4 osoby będą jeszcze pewnie Adam i przyjaciel Tomasz też pewnie sie urwie na chwilkę.
  19. A nie znacie mniej więcej jaka długa i jaką średnice musi być ta rurka nie ma możliwości wjechania teraz na kanał to nie sprawdze
  20. Panowie jaką rurke potrzebuje zamiast kata w AVF chodzi mi o długość i średnicę. Można kupić na allegro?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie jak wywale kata i srodkowy to ma to jakis negatywny wplyw na prace silnika
  23. Jechałeś dzisiaj koło godziny 13.50 przez steblów?
  24. No to jak panowie mnie pasi 30 w niedzięlę najlepiej na MC-Donaldzie ale która godzina najlepiej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.