Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy jaki zestaw polecasz do mojego lakieru dodam że kupuje tez jakąś polerkę mechaniczną?
-
[ALL B5] Brak kierunkowskazów, światła długie w miejscu kierunkowskazu. Problem
No właśnie jest bardzo prosta prubowałem lekko przeczyścić styki papierem ściernym i potem takim środkiem na styki. [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 10:06_________________________________________________Panowie po wymiane manetki wszystkie światła działają oprócz kierunkowskazów dodam że przerywacz jest na 100% sprawny bezpieczniki wszystkie co tam sie mogło jeszcze zepsuć?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:46_________________________________________________Nie mam takich przewodów przy kostce mam całkiem inne kolory przewodów masz może jakiś schemat tej kostki albo coś co pomorze mi naprawić samochód.
-
[ALL B5] Brak kierunkowskazów, światła długie w miejscu kierunkowskazu. Problem
Panowie mam taki problem przestały mi działać kierunki wymieniłem przerywacz. Działało jakiś czas i znów nie działa. Przerywacz znowu wymieniłem nie działa dalej dlatego rozebrałem manetkę wyczyściłem styki i złożyłem spowrotem na 100% dobrze. A teraz zamiast kierunkowskaza w prawo mam światła długie.Zamówiłem nową manetkę jak myślicie czy to rozwiąże problem czy może jeszcze jakieś dodatkowe przekaźniki kierunkowskazów padły. Pomocy!
-
B6 DIVISION
Ok. A z a6 c5 Pasuje?
-
B6 DIVISION
Panowie jaki wydech na dwie strony pasuje do b6 1.9 tdi oprócz 2.5 z b6 oraz cabrio b6.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spoko. Może wpadnę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O 16 na zajeździe panowie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://cafe-milano.nazwa.pl/group/wordpress/ Jedzie ktoś panowie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kurde ale szkoda. Magic trzymaj się
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
Wątpie że na jakimś innym forum jest tyle osób z tak fachową wiedzą co u nas
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie ta wersja nie ma DPF-a
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Siemka Jaki polecacie olej do toyoty d4-d 2008r. 150 tys przejechane? 2.0 TDI
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Tak szczerze to ten tunel środkowy nie wyszedł za dobrze albo to wina zdjęć.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
DRL
-
B6 DIVISION
Wszyscy piszę s-line a tam tylko znaczki są ja bede w przyszłym roku dokladnie szukał samochodu tak sie teraz oglądam ile trzeba wyłożyć i chyba sensowniej było by coś sprowadzić z zagranicy. Chodz ten srebrny s-line bardzo kuszący trzeba by po vinie sprawdzić czy przebieg się zgadza przy 160 jest w 2008 w DE.
-
B6 DIVISION
Jestem na etapie zbierania na b6 i wolał bym kupić już taki dość konkret s-line żeby nie było tyle do rezania a co ori to ori moim zdaniem.
-
B6 DIVISION
Ile tak trzeba liczyć a4 b6 1.9tdi już dość takim pakietem s-line oczywiście z niemiec sprowadzona. 40 tysi starczy?
-
B6 DIVISION
Szukam 19" ale nie widzę narazie bo chyba tylko ten rozmiar jest słuszny.
-
B6 DIVISION
Już widzę ciekawe ile te repliki z allegro wytrzymują
-
B6 DIVISION
EEE to nie widziałem ale ja do tyłu jestem ostatnio
-
B6 DIVISION
Nawet replik na alledrogo nie widać
-
B6 DIVISION
Pany ma ktoś foto jak wyglądają rotory w 19" w avancie b6?
-
[ALL B6] Czy to napewno bixenon?
Możliwe niech sie ktoś wypowie kto ma bo zakładałem z kolegą do b5 to był hid pod h7 + przejściówka pod d2s
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czyli teraz masz amortyzatory z Lemfordera a odbojniki z monroe?
-
[ALL B6] Czy to napewno bixenon?
Napisz do tego gościa to sie dowiesz czy to BIX. Tak Hid będzie świecił ale musisz mieć przejściówki z D2S na h7 albo hidy zaraz pod D2S