Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Siemka ktoś chętny na jakiegoś spota w Lublincu ostatnio dużo klubowych aut widzę na drogach.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Spontan akcja w niedzielę ale szykuje się bardzo ciekawa sesja z pewnym samochodem z forum i to na pewno nie byle jakim to będzie super czysty.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Nie nie chce aby było widać głośnik w bagażniku w sumie nie jest taka piękna.
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Kup od niego same soczewki i zamontuj w twoich lampach zapłacisz 150zł za soczewki a nie 600zł za całe lampy
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Zmień tylko soczewki.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
O to pierwsze poglądowe zdjęcia bagażnika teraz. Muszę skończyć jeszcze drugą stronę i będzie gotowe.
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
uderzaj do querty
-
[B5 1Z] A4 TDi
Czarna Alcantara?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Kasa, Kasa i jeszcze raz kasa Wojtek!!!
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Foty z dzisiejszego wypadu na wieś
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Miałem maty wygłuszające firmy APP i Boll przy niskich temperaturach sie kruszyły a przy wysokich się deformowały i nawet szyby otworzyć nie umiałem. Te maty dekarskie stosuje bardzo wiele osób nawet jeden użytkownik forum ktory bierze udział w konkursach Car Audio i zajmuje dobre pozycje w swoich kategoriach.
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Jak dasz dobre amory i springi to też nie musisz uważać wszędzie chodz mam tylko 1.6 to też powoli nie jezdze i niczego narazie nie urwałem.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
W środę planuje zakończyć. Wstępnie miał być jakiś słabszy głośnik ale po przejrzeniu alledrogo za małe pieniądze wpadł mi rockford fosgate skrzynia jest bardzo dobrze wygłuszona cała taśma 10cm*10m została użyta w tej budzie na blache przyszły 4 warstwy + już w środku gąbka dla lepszej akustyki.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Jest mniej więcej 20-22litry a ten rockford właśnie tyle chce bo to jest skrzynia close więc będzie ok.
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Szkoda kasy na 1BE dalej będzie koza moim zdaniem daj sportowe zawieszenie albo gwint wtedy będzie fajnie wyglądać.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
O to efekty dzisiejszej pracy przy bagażniku. - Wykonanie budy dla głośnika + wygłuszenie taśmą dekarską - Pomalowanie płyt drewnochronem dla lepszej odporności na wodę Czekam jeszcze na materiał do oklejenia całego bagażnika i na głośnik ( będzie nim Rockford Fosgate Punch 10") Prawdopodobnie w wtorek będzie kurier to bagażnika skończę robić.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Smar i tak chyba najlepszy ten zielony ja z niego korzystałem.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Mody idą zgodnie z planem - Kupiona Taśma dekarska Tytan i wygłuszenie boczka gdzie będzie głośnik - Wykonanie Konstrukcji pod zabudowe głośnika Jutro będą nowe zdjęcia zabudowy bagażnika.
-
[B7 BKE] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu
Musiał bym sie typów popytać od liczników może się akurat da ale narazie i tak odpuszcze poczekam aż wyrwie fisa.
-
[B7 BKE] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu
A w B5 można tak zrobić?
-
[B5 AFN] Dziwne stuknięcia pod podłogą podczas ruszania i hamowania
W czasie jazdy na dziurach też stuka?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Nom z drugiej strony trochę szmalu dałeś za to. Pełen podziw dla ciebie
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Fotele są Mega KOX!!!
-
[ALL B5] Stukanie w zawieszeniu - łączniki stabilizatora? TAK!
Nie znam się tak bardzo nie chce się za bardzo wychylać. Sprobuj zdemontować koło i też poprubować breszką może akurat uda ci się ja tak wyczaiłem u siebie.
-
[ALL B5] Stukanie w zawieszeniu - łączniki stabilizatora? TAK!
Najlepiej na kanał jakaś breszka i zobaczyć pierw czy są luzy na wahaczach no i możesz tak też sprawdzić stabilizatory.