Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Ja tylko mówie jak jest u mnie bo jesteśmy w tym samym wieku teraz szukam kupca na mój basik i kupuje coś małego i chce zabudować w boczek bagażnika. A i też mało kiedy używam bagażnika ale i tak mnie irytuje taka krowa heh.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Powiem szczerze że za jakiś czas będziesz chciał ją wywalić z bagażnika i zrobić coś bardziej praktycznego typu zabudowa głośnika w boczku. Też mam taką krowę i najchętniej to bym ją sprzedał.
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Super auto. Powodzenia w modach
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Nie czarny odpada na felgach najwyzej grafit.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Sie zobaczy jeszcze a co proponujesz z felgami?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Felga musi zostać tak jak jest heh.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Jeszcze raz Kowi wielkie dzięki za VT.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
VT od kowiego co myślicie o takich lampionach do mojej?
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
Dokładnie żarówki SMD sa lepsze niż te zwykłe też polecam.
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Ja też tak mam jak jade po nie równej drodze to często jest a jak po ładnym asfalcie to raz za kiedy tak jak by z okolic wahaczy
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
Wszystko jest opisanie w odpowiednim dziale u mnie wszystko działa a w tygodniu rezam tylnią lampkę.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Też tak myślę ale wiesz 1.6 nie lubi dużych felg heh. Spokojnie lampy bedą ale pierw trzeba odrobić kase za hamulce bo tamte nadawały się tylko na złom.[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 15:53_________________________________________________No i tylnie zawieszenie też ogarnięte teraz zostały tylko hamulce z tyłu.
-
[ALL B5] Przerobienie systemu audio
Dzieki za pomysły jeszcze to wszystko przemyśle najwyrzej zmienie suba na mniejszy i kupie wzmak axtona c-602 5 kanalowy to zagra z glosnikami i jakims mniejszym basikiem zeby tylko pasmo uzupelniał
-
[ALL B5] Przerobienie systemu audio
A co z jakością dzwięku do tego sprzetu co mam teraz na radiu pioneer.
-
[ALL B5] Przerobienie systemu audio
Nie właśnie podoba mi sie ten concert tym bardziej że będe rezał klime i tunel polift więc będzie super wyglądać. Słyszałem że emulator nie działą zbyt stabilnie i koszt jak widać jest dość wysoki. A to myślisz że zmieniarka nie spełni swojej roli?
-
[ALL B5] Przerobienie systemu audio
Witam Momentalnie mam radio pioneer ori 4 glosniki z przodu w drzwiach. 2x 16cm magnat tylnie drzwi oraz wzmacniacz axton i subwofer. Mysle nad tym zeby sprzedac radio i kupic ori radio concert + zmieniarka i nie wiem co do tego kupowac system bose z ori subwoferem czy z przodu dokupic 16cm i 4 kanalowy wzmacniacz ewentualnie 6 kanalowy i jeszcze glosniki w pulke. Jakie wyjscie polecacie.
-
[ALL B5] Ori radio a wzmacniacz
O Dzięki bardzo Temat do zamknięcia
-
[ALL B5] Ori radio a wzmacniacz
Witam Czy jakie kolwiek radio montowane w B5 Oryginalnie ma możliwość podłączenia wzmacniacza takie pod RCA-RCA mam teraz radio pioneer ale planuje sobie sprawić jakieś ori żeby ładnie się komponowało z tunelem.
-
[ALL B5] Pomoc odnośnie AIRBAG
Dołączam się do pytania czy przy wymianie kiery i podłoączonym aku też mam błąd airbag czy to jest ten sam?
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Też mam basik w bagażniku ale jak tak pomyśle to wolał bym jakiś zestaw na 6x 16cm PB i do tego 6 kanałowy wzmak i chyba tak też kiedyś zrobie.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Rezaj, rezaj też się do tej gałki przymierzam więc chcę zobaczyć efekty
-
[B5 AFN] NIEBIESKI AVANT mod str2
No tak ale eska była w b5 a s-line niestety nie było. Ale to wszystko kwestia gustu.Bardzo fajne autko Lampy Polift z przodu zakup a i fajne kubełki też na takie poluje
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Pupa pujdzie wyżej bo tam jest regulacja więc ten 1cm chyba dam wyżej.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No za te wszystkie VT wielkie dzięki. Nie tył na żywo jest bardzo nisko pujdzie 1cm do góry
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Zdjęcia 1 strona