Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja tylko mówie jak jest u mnie bo jesteśmy w tym samym wieku teraz szukam kupca na mój basik i kupuje coś małego i chce zabudować w boczek bagażnika. A i też mało kiedy używam bagażnika ale i tak mnie irytuje taka krowa heh.
  2. Powiem szczerze że za jakiś czas będziesz chciał ją wywalić z bagażnika i zrobić coś bardziej praktycznego typu zabudowa głośnika w boczku. Też mam taką krowę i najchętniej to bym ją sprzedał.
  3. Nie czarny odpada na felgach najwyzej grafit.
  4. Sie zobaczy jeszcze a co proponujesz z felgami?
  5. Felga musi zostać tak jak jest heh.
  6. Jeszcze raz Kowi wielkie dzięki za VT.
  7. VT od kowiego co myślicie o takich lampionach do mojej?
  8. Dokładnie żarówki SMD sa lepsze niż te zwykłe też polecam.
  9. Ja też tak mam jak jade po nie równej drodze to często jest a jak po ładnym asfalcie to raz za kiedy tak jak by z okolic wahaczy
  10. Wszystko jest opisanie w odpowiednim dziale u mnie wszystko działa a w tygodniu rezam tylnią lampkę.
  11. Też tak myślę ale wiesz 1.6 nie lubi dużych felg heh. Spokojnie lampy bedą ale pierw trzeba odrobić kase za hamulce bo tamte nadawały się tylko na złom.[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 15:53_________________________________________________No i tylnie zawieszenie też ogarnięte teraz zostały tylko hamulce z tyłu.
  12. Dzieki za pomysły jeszcze to wszystko przemyśle najwyrzej zmienie suba na mniejszy i kupie wzmak axtona c-602 5 kanalowy to zagra z glosnikami i jakims mniejszym basikiem zeby tylko pasmo uzupelniał
  13. A co z jakością dzwięku do tego sprzetu co mam teraz na radiu pioneer.
  14. Nie właśnie podoba mi sie ten concert tym bardziej że będe rezał klime i tunel polift więc będzie super wyglądać. Słyszałem że emulator nie działą zbyt stabilnie i koszt jak widać jest dość wysoki. A to myślisz że zmieniarka nie spełni swojej roli?
  15. Witam Momentalnie mam radio pioneer ori 4 glosniki z przodu w drzwiach. 2x 16cm magnat tylnie drzwi oraz wzmacniacz axton i subwofer. Mysle nad tym zeby sprzedac radio i kupic ori radio concert + zmieniarka i nie wiem co do tego kupowac system bose z ori subwoferem czy z przodu dokupic 16cm i 4 kanalowy wzmacniacz ewentualnie 6 kanalowy i jeszcze glosniki w pulke. Jakie wyjscie polecacie.
  16. O Dzięki bardzo Temat do zamknięcia
  17. Witam Czy jakie kolwiek radio montowane w B5 Oryginalnie ma możliwość podłączenia wzmacniacza takie pod RCA-RCA mam teraz radio pioneer ale planuje sobie sprawić jakieś ori żeby ładnie się komponowało z tunelem.
  18. Dołączam się do pytania czy przy wymianie kiery i podłoączonym aku też mam błąd airbag czy to jest ten sam?
  19. Też mam basik w bagażniku ale jak tak pomyśle to wolał bym jakiś zestaw na 6x 16cm PB i do tego 6 kanałowy wzmak i chyba tak też kiedyś zrobie.
  20. Rezaj, rezaj też się do tej gałki przymierzam więc chcę zobaczyć efekty
  21. No tak ale eska była w b5 a s-line niestety nie było. Ale to wszystko kwestia gustu.Bardzo fajne autko Lampy Polift z przodu zakup a i fajne kubełki też na takie poluje
  22. Pupa pujdzie wyżej bo tam jest regulacja więc ten 1cm chyba dam wyżej.
  23. No za te wszystkie VT wielkie dzięki. Nie tył na żywo jest bardzo nisko pujdzie 1cm do góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.