Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Pomocy prubowalem odkrecic te 2 sruby od licznika i sie nie da trzymia jak nie wiem co czym to odkrecic?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Podlaczalem te podswietlenie przeciskow.Przewody pociaglem od regulacji swiatel i jest na nich napiecie tylko na postojach a na mijania znika masz tez tak czy dlaczego tak jest. Dodam ze regulacja swiatel swieci na postojach i na mijania.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Dobra już ide robić dzieki.Zrobiłem dzieki za info z tego tematu bardzo mi pomogło został tylko błąd na liczniku i nie chce zgasnąć.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Mam taki problem kupiłem kierownice 3 ramienna. Air bag miał przecięte przewody do airbagu jak podłączałem bo musiałałem dorobić przewody i jak testowałem bez air baga to wszystko grało klakson działał teraz jak połączyłem te ucięte przewody airbaga to cały czas klakson wyje co zrobiłem źle?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
U mnie podłączone piny 5 i 8 nie działa podświetlenie dzisiaj sprawdziłem.[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:34_________________________________________________Ardian myśle nad tym żeby teraz zrobić podświetlenie wnętrza chodzi mi o przestrzeń na nogi podłaczyć to tak normalnie jak w tym temacie czy jakoś inaczej teraz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64122.0;highlight=pod%B6wietlenie
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Nie no coś ty nie ma sygnału z microstyków chyba ale z żadnych jak bedzie cieplej to wtedy dokładnie to obadam.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Pewnie tak ale narazie nie podłączam tego bo silinczek tez mam padnięty i jakoś mnie nie kusi ten szyberdach narazie. Mam coś elektronike skopaną wnętrza nie dostaje sygnału otwarcia drzwi na I swieci wszystko ładnie,
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Możesz napisać gdzie wpiołeś kabel z podświetleniem chodzi mi o to do jakiej kostki albo w jakie przewody bo na lampce wiem 5 i 7 ma być.
-
[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
Beda dobre ja też kupilem zestaw od amiego on ma springi AP a amory wlasnie te MTS mysle ze bede zadowolony.
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Danke
-
[ALL B5] Jak zdemontować górne słupki środkowe problem z pasami
To wiem że są już to zrobiłem chodziło mi dokładnie demontaż pasów. Rozwiązanie to że trzymią się na dole na śrubie. Temat do zamknięcia.
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Może ktoś z aktualizować zdjęcia tez planuje założyć a zdjęcia by sie przydały.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
No jak tam chcesz dla mnie troche bezsensu 3 wzmacniacze w aucie 2 to jest tak w sam raz. Pomyśl nad spzedażą albo zamianą tego alpine na jakiegoś 4 kanałowego.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Lepiej jakiś mały basik do tego alpine bym podłączył. 25cm i bedzie bardzo wporzo i kupił 4-kanałowy do głośników w środku.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja mam magnaty z gwizdkiem na głośniku już myśle że na tył styknie kupiłem za 50zł Kup sobie z osobnym gwizkiem i zwrotnicą te same co do brzodu i 4 kanałowy wzmacniacz i bedzie git.
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Mam takie pytanie. Bo u mnie z oświetleniem sprawa wygląda tak. Z reguły cały czas działa. Ale np. wczoraj jechałem zatrzymałem sie na postoju wyciągłem klucze z stacyjki a światło tylko mrugło. Albo np.otworze drzwi to za 20-40 sek sie dopiero odświeci. Czy po tych objawach można poznać co jest powodem tego. Chciałem dodać że pod dywanikiem sucho, wszystkie przewody połączone, kable do pompki są podłączone dobrze. I jak dam stały - to świeci cały czas. Proszę o pomoc.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 09:55_________________________________________________Dalej mam ten problem prosze o pomoc. Dzisiaj jeszcze zmierzyłem napięcia na przewodach to na stałym + jest prad a na tym drugim nie ma niekiedy mrugnie dając sygnal ze drzwi są otwarte. Dziwne jest te że niekiedy na przewodzie gdzie ma być tylko sygnał pojawia sie napięcie nawet do 11V. Chcialem dodać że nie świeci nie zależnie co ma spowodować włączenie wszystki drzwi i stacyjka świeci tylko czasami.
-
[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
Ja kupilem sobie zestaw springow ap i amory wlasnie mts od kolegi amistead mysle ze bedzie dobrze.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A u ciebie też sie tak zmienia napiecie ze skacze po roznych kablach czy masz inaczej dzisiaj zmierzymy ktore piny po podaniu pradu nic nie robia.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
heh nie masz pojęcia jak to jest fajnie heh Dobra już nie dołuje bardziej heh
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja w wieku 17 lat zarejestrowałem się i tydzien temu prawko odebrałem i sie można wozić legalnie wreszcie
-
[ALL B5] Jak zdemontować górne słupki środkowe problem z pasami
Wie ktoś może jak zdemontować te słupki środkowe musze je pomalować ale przeszkadzają mi pasy jak rozebrać pas aby mi z tego plastiku wyszedł.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Dokładnie widze że ty nie wiele młodszy ode mnie jesteś i tez taki chory już w mody heh
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
No ja przy okazji robienia czarnej podsufitki z alcantary sobie rezam lampkę tylnią też dostane ogolnie myśle że bedzie koxx narazie jest troche problemów z podłączeniem ale dam rade.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
On ma trochę inną ja mam z 1999 roku on ma chyba starsza ale spokojnie mysle że jutro ją zrobie
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja kupiłem w tym tygodniu. Rezaj u siebie w podsufitce lampke z polifta wiesz jaka fajna zabawa już 3 dni nad nią pracuje żeby podłączyć