Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Pomocy prubowalem odkrecic te 2 sruby od licznika i sie nie da trzymia jak nie wiem co czym to odkrecic?
  2. Podlaczalem te podswietlenie przeciskow.Przewody pociaglem od regulacji swiatel i jest na nich napiecie tylko na postojach a na mijania znika masz tez tak czy dlaczego tak jest. Dodam ze regulacja swiatel swieci na postojach i na mijania.
  3. Dobra już ide robić dzieki.Zrobiłem dzieki za info z tego tematu bardzo mi pomogło został tylko błąd na liczniku i nie chce zgasnąć.
  4. Mam taki problem kupiłem kierownice 3 ramienna. Air bag miał przecięte przewody do airbagu jak podłączałem bo musiałałem dorobić przewody i jak testowałem bez air baga to wszystko grało klakson działał teraz jak połączyłem te ucięte przewody airbaga to cały czas klakson wyje co zrobiłem źle?
  5. U mnie podłączone piny 5 i 8 nie działa podświetlenie dzisiaj sprawdziłem.[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:34_________________________________________________Ardian myśle nad tym żeby teraz zrobić podświetlenie wnętrza chodzi mi o przestrzeń na nogi podłaczyć to tak normalnie jak w tym temacie czy jakoś inaczej teraz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64122.0;highlight=pod%B6wietlenie
  6. Nie no coś ty nie ma sygnału z microstyków chyba ale z żadnych jak bedzie cieplej to wtedy dokładnie to obadam.
  7. Pewnie tak ale narazie nie podłączam tego bo silinczek tez mam padnięty i jakoś mnie nie kusi ten szyberdach narazie. Mam coś elektronike skopaną wnętrza nie dostaje sygnału otwarcia drzwi na I swieci wszystko ładnie,
  8. Możesz napisać gdzie wpiołeś kabel z podświetleniem chodzi mi o to do jakiej kostki albo w jakie przewody bo na lampce wiem 5 i 7 ma być.
  9. Beda dobre ja też kupilem zestaw od amiego on ma springi AP a amory wlasnie te MTS mysle ze bede zadowolony.
  10. To wiem że są już to zrobiłem chodziło mi dokładnie demontaż pasów. Rozwiązanie to że trzymią się na dole na śrubie. Temat do zamknięcia.
  11. Może ktoś z aktualizować zdjęcia tez planuje założyć a zdjęcia by sie przydały.
  12. No jak tam chcesz dla mnie troche bezsensu 3 wzmacniacze w aucie 2 to jest tak w sam raz. Pomyśl nad spzedażą albo zamianą tego alpine na jakiegoś 4 kanałowego.
  13. Lepiej jakiś mały basik do tego alpine bym podłączył. 25cm i bedzie bardzo wporzo i kupił 4-kanałowy do głośników w środku.
  14. Ja mam magnaty z gwizdkiem na głośniku już myśle że na tył styknie kupiłem za 50zł Kup sobie z osobnym gwizkiem i zwrotnicą te same co do brzodu i 4 kanałowy wzmacniacz i bedzie git.
  15. Mam takie pytanie. Bo u mnie z oświetleniem sprawa wygląda tak. Z reguły cały czas działa. Ale np. wczoraj jechałem zatrzymałem sie na postoju wyciągłem klucze z stacyjki a światło tylko mrugło. Albo np.otworze drzwi to za 20-40 sek sie dopiero odświeci. Czy po tych objawach można poznać co jest powodem tego. Chciałem dodać że pod dywanikiem sucho, wszystkie przewody połączone, kable do pompki są podłączone dobrze. I jak dam stały - to świeci cały czas. Proszę o pomoc.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 09:55_________________________________________________Dalej mam ten problem prosze o pomoc. Dzisiaj jeszcze zmierzyłem napięcia na przewodach to na stałym + jest prad a na tym drugim nie ma niekiedy mrugnie dając sygnal ze drzwi są otwarte. Dziwne jest te że niekiedy na przewodzie gdzie ma być tylko sygnał pojawia sie napięcie nawet do 11V. Chcialem dodać że nie świeci nie zależnie co ma spowodować włączenie wszystki drzwi i stacyjka świeci tylko czasami.
  16. Ja kupilem sobie zestaw springow ap i amory wlasnie mts od kolegi amistead mysle ze bedzie dobrze.
  17. A u ciebie też sie tak zmienia napiecie ze skacze po roznych kablach czy masz inaczej dzisiaj zmierzymy ktore piny po podaniu pradu nic nie robia.
  18. heh nie masz pojęcia jak to jest fajnie heh Dobra już nie dołuje bardziej heh
  19. Ja w wieku 17 lat zarejestrowałem się i tydzien temu prawko odebrałem i sie można wozić legalnie wreszcie
  20. Wie ktoś może jak zdemontować te słupki środkowe musze je pomalować ale przeszkadzają mi pasy jak rozebrać pas aby mi z tego plastiku wyszedł.
  21. Dokładnie widze że ty nie wiele młodszy ode mnie jesteś i tez taki chory już w mody heh
  22. No ja przy okazji robienia czarnej podsufitki z alcantary sobie rezam lampkę tylnią też dostane ogolnie myśle że bedzie koxx narazie jest troche problemów z podłączeniem ale dam rade.
  23. On ma trochę inną ja mam z 1999 roku on ma chyba starsza ale spokojnie mysle że jutro ją zrobie
  24. Ja kupiłem w tym tygodniu. Rezaj u siebie w podsufitce lampke z polifta wiesz jaka fajna zabawa już 3 dni nad nią pracuje żeby podłączyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.