Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. O super to już jest nas 3 koledzy z b7 niech wpadną musze do nich napisać. To o której godzinie i gdzie ?
  2. Oświetlenia wnętrza prawie gotowe O to zdjęcia:
  3. Dobra to może jeszcze dzisiaj sie wyrobie to wrzucę dokładny opis.
  4. Szybe też miałem ale pobawiłem w kostkach i działa jak by sie udało zrobić tego spota w niedziele to mógł bym ci pokazać jak u mnie ta lampka wygląda.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________A więc mnie się wreszcie także udało podłączyć wszystko jak ktoś będzie chciał mam opis w garażu. Podświetlenie i wszystko działa jak należy Dzięki za pomoc Ardian
  5. To co tylko nas 2 jest piszczcie kto jeszcze by przyjechał przeciez jest tu pare fajnych bryk z forum w Lublincu.
  6. Super kolor no i ta felga. Też będe miał takie;)
  7. Komu odpowiada niedziela popołudniu w LUBLINCU?
  8. To co nie dasz rady na pare godzin w niedziele wpaść.
  9. No wlasnie ja bym niedziele proponował nie wiem czy wam pasuje
  10. Mnie też już dawno nie działa ale jakoś mi się nie pali żeby to zrobić pewnie silniczek sie zepsuł. Pewnie da się sterować tylko trzeba odpowiednio. Kolego zajrzyj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183210.0
  11. Do Lublinca moge wpaść codziennie w sumie jestem codziennie w szkole ale w niedziele można by coś zorganizować jak ktoś chce?
  12. No można by zrobić ale w ten wekend mi nie pasuje za bardzo.
  13. Ja mojego mam bardzo wyciszonego bo to nie ma sensu sam Bass
  14. Fajny basik. Ciekawy czy twoi sąsiedzi go też polubią jak mojego lubią xD
  15. Nie no naprawde super świecą dużo lepiej niż zwykłe. Ale teraz jest ta wersja "plus" podobno świecą dłużej. Ja narazie nie ma poliftów to jestem zadowolony. A u kumpla M.AUDI trzymią już ponad rok.[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:54_________________________________________________Wrzucam zdjęcie jak świecą Osram Night Breaker h4 U mnie Żarówki Osram Night Breaker
  16. Dziękuje za opinie Michał. Żarówki świecą kapitalnie ciekawe jak będzie z białymi postojami.
  17. Nie zwykłe mam przed liftem narazie na h4[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:55_________________________________________________Mam już kase teraz zabieram się za szukanie felg. Powiedzcie na co zwracać uwage dodam że kupie je raczej na allegro.Chodzi mi o ten wzór Czy warto kupować repliki słyszałem że są lepsze i gorsze.
  18. Nie masz za szerokie opony jak na 1.6 Czuć jakoś że jest mniej mocy.
  19. No na 100% ma 130tys. Moj ojciec go kupil jak mial 70tys w roku bodajze 2001 od takiego dziadka w niemczech i jezdzil potem tylko troche autem. Ale troche nie mila sytuacja nie pozwolila mu juz jezdzic samochodem po 2005 roku.
  20. Pytalem mechanika ostatnio, mam przejechane 130 tys w moim ADP tutaj pisal mi ktos ze fullsyntetyk lac a teraz mam polsyntetyk. Powiedzial mi mechanik ze teraz caly czas mam lac ten pol syntetyk a nie zmieniac na full.
  21. No wlasnie te sruby to moze dzisiaj sobie pojade do znajomego mechanika i pujdzie to odkrecic.
  22. Ja nadal nie umiem odkrecic srub z licznika poprostu trzymia tak mocno. WD 40 nic nie pomoglo. Co mam z tym zrobic?
  23. To co sprawa z gwintem już na Policji bo widze że nie ciekawo sie porobiło. Kupuj szybko nowe bo mi sie kasa kurczy heh
  24. Zamówiłem dopiero zobacze jak bedzie myśle że w środe bedą. Moj znajomy ma i super świecą. Tylko szkoda że nie mam lamp jeszcze poliftowych ale nie moge Felga ważniejsza
  25. Ale hydrografika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.