Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. A jaki byś polecał może też kupie?
  2. Co dał ci ten sportowy filtr powietrza u ciebie też mam 1.6?
  3. Już zrobiłem. Dzieki za pomoc.
  4. Długo go obserwowałem na allegro, tzn byłem zdziwiony, że taki audik nie może się sprzedać. Mam jeszcze takie zdjęcia na 18" Kolor jest ok, sam prawie kupiłem taką a4, tylko że miała 90KM. A ja mam właśnie taki kolorek w sumie nie jest zły ale czarny był by lepsze ale musze klamki i lusterka pomalować w kolor bo mam czarne. Dzieki za foto
  5. Z kąd masz zdjęcia tego audika ma taki kolor jak moja masz jest może na forum?
  6. Dołączam się do Prośby czy ktoś może to już podłączał?
  7. Te 17" lepiej wyglądały, ale o gustach się nie dyskutuje. Fajna fura ogólnie.
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no slepy gadaj co to za rarytas?
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ok. Powoli ją tam szykuj heh. Do tego zamówiłem już u goscia na allegro też tą tylnią lampke i daszki na słońce w kolorze szarym do ciemniej podsufitki.
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy. Ta regulacja szyberdachu w tej lampce co biore pod koniec miecha będzie normalnie działać?
  11. Miły w dotyku powiadasz slepy brzmi kusząco ale ja wole alcantare. Też jest miła w dotyku
  12. Jaki był materiał w eskach? Bo w Vectrze u mojego kuzyna jest taki fajny material z takimi dziurkami małymi bardzo fajnie to wygląda.
  13. Mnie to wcale nie cieszy jak mi ktoś coś w audie zrobi. A jak sam zrobie to sie można pochwalić. PS.Jaki był materiał w eskach?
  14. Eee tam jak mi dobrze wyjdzie to mogę robić za 50zł od podsufitki heh
  15. Spoko wrzucę jak zrobię to tak początek przyszłego miesiąca może zacznę robić to wrzucę.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Aha. No ja sobie zrobiłem do tylnich drzwi i jest od razu lepiej
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Aha no ja mam przód oryginał ale przyjda 16cm Powerbass, tylnie drzwi 16cm magnat, w półkę będą też jakieś 16cm i basik w bagazniku 30cm. 2 wzmacniacze do tego. Ale pierw musze kupić jakiś mocny aku;)
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A ty masz u siebie jakieś Car - Audio czy standard radio i glosniki
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pomyśle nad tym w lato i tak dopiero to będe robil jak będe mieć wakacje. A jak bym znalazł robote w niemczech wtedy to by bylo przerabianie w wielkim stylu. A jak w PL bede robil to tyle kasy na mody nie bedzie.
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Aha No to jeszcze musze mieć spryskiwacze A nie mam. Chyba że rezanie
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A jak wygląda kwestia prawna? Jest to legalne?
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A zarniki d2s to też mge sobie wybrac jakie chce mieć światło np. 4300K
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie idzie w jednym kawałku tego obić bo nie idzie skóry naciągnąć. Na zdjęciach to źle wyszły w realu wyglądają lepiej. Żarnik d2s czy co musze mieć jeszcze żeby mieć ksenony?
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak będzie mial to je wezme + hidy do tego najlepiej. Obczaj se ten link co ci wysłałem w poście poprzednim.
  25. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No ja jeszcze z tym podłokietnikiem dokładnie nie wiem. Ja musze i tak jeszcze mase żeczy kupić do siebie kierownice, lampy, felgi. [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45827.30 Co o tym sądzisz jak zrobiłem prototyp boczków w skórze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.