Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
A jaki byś polecał może też kupie?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Co dał ci ten sportowy filtr powietrza u ciebie też mam 1.6?
-
[ALL B5] Masa (-) wzmacniacza
Już zrobiłem. Dzieki za pomoc.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Długo go obserwowałem na allegro, tzn byłem zdziwiony, że taki audik nie może się sprzedać. Mam jeszcze takie zdjęcia na 18" Kolor jest ok, sam prawie kupiłem taką a4, tylko że miała 90KM. A ja mam właśnie taki kolorek w sumie nie jest zły ale czarny był by lepsze ale musze klamki i lusterka pomalować w kolor bo mam czarne. Dzieki za foto
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Z kąd masz zdjęcia tego audika ma taki kolor jak moja masz jest może na forum?
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
Dołączam się do Prośby czy ktoś może to już podłączał?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Te 17" lepiej wyglądały, ale o gustach się nie dyskutuje. Fajna fura ogólnie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
no slepy gadaj co to za rarytas?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ok. Powoli ją tam szykuj heh. Do tego zamówiłem już u goscia na allegro też tą tylnią lampke i daszki na słońce w kolorze szarym do ciemniej podsufitki.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy. Ta regulacja szyberdachu w tej lampce co biore pod koniec miecha będzie normalnie działać?
-
[ALL] Podsufitka w Alcantarze
Miły w dotyku powiadasz slepy brzmi kusząco ale ja wole alcantare. Też jest miła w dotyku
-
[ALL] Podsufitka w Alcantarze
Jaki był materiał w eskach? Bo w Vectrze u mojego kuzyna jest taki fajny material z takimi dziurkami małymi bardzo fajnie to wygląda.
-
[ALL] Podsufitka w Alcantarze
Mnie to wcale nie cieszy jak mi ktoś coś w audie zrobi. A jak sam zrobie to sie można pochwalić. PS.Jaki był materiał w eskach?
-
[ALL] Podsufitka w Alcantarze
Eee tam jak mi dobrze wyjdzie to mogę robić za 50zł od podsufitki heh
-
[ALL] Podsufitka w Alcantarze
Spoko wrzucę jak zrobię to tak początek przyszłego miesiąca może zacznę robić to wrzucę.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Aha. No ja sobie zrobiłem do tylnich drzwi i jest od razu lepiej
-
[B5 1Z] A4 TDi
Aha no ja mam przód oryginał ale przyjda 16cm Powerbass, tylnie drzwi 16cm magnat, w półkę będą też jakieś 16cm i basik w bagazniku 30cm. 2 wzmacniacze do tego. Ale pierw musze kupić jakiś mocny aku;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
A ty masz u siebie jakieś Car - Audio czy standard radio i glosniki
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pomyśle nad tym w lato i tak dopiero to będe robil jak będe mieć wakacje. A jak bym znalazł robote w niemczech wtedy to by bylo przerabianie w wielkim stylu. A jak w PL bede robil to tyle kasy na mody nie bedzie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Aha No to jeszcze musze mieć spryskiwacze A nie mam. Chyba że rezanie
-
[B5 1Z] A4 TDi
A jak wygląda kwestia prawna? Jest to legalne?
-
[B5 1Z] A4 TDi
A zarniki d2s to też mge sobie wybrac jakie chce mieć światło np. 4300K
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie idzie w jednym kawałku tego obić bo nie idzie skóry naciągnąć. Na zdjęciach to źle wyszły w realu wyglądają lepiej. Żarnik d2s czy co musze mieć jeszcze żeby mieć ksenony?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jak będzie mial to je wezme + hidy do tego najlepiej. Obczaj se ten link co ci wysłałem w poście poprzednim.
-
[B5 1Z] A4 TDi
No ja jeszcze z tym podłokietnikiem dokładnie nie wiem. Ja musze i tak jeszcze mase żeczy kupić do siebie kierownice, lampy, felgi. [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45827.30 Co o tym sądzisz jak zrobiłem prototyp boczków w skórze?