Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No kiera daje dużo heh [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 18:29_________________________________________________Dzisiaj zrobiłem zakupy dla mojej niuni bo bardzo słabo świecą światła + LED SMD W Postoje
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pisałem na allegro do gościa co robi te listwy cena koło 450zł za wszystkie listwy w naszych furach.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
W bose są 16cm z tyłu mi też weszły bez problemu.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
3 metry ale zostawilem sobie na roznie pierdoły jeszcze wiecj zawsze lepiej wiecej kupić.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Spray motip i podlad motip a sa przetarcia jak lekko palcem zrobisz.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Plastiki sprayem motip i podklad pod plastiki ale zrobie je alcantara za jakiś czas lepiej bedzie.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Nie spodziewałem sie takich komentarzy pozytywnych heh. No zrobie barwnikiem lampe jeszcze całą nie opanowałem ale dzisiaj pomyślałem i ja dobrze zamontowałem. Fajny kolor tej lampki co nie slepy?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Nie wiem co z nimi zrobić czy okleić czy kupić ten barwnik jak pisał ślepy.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Folia czy papier ścierny jak zrobiłeś moim zdaniem papierem jest lipnie też miałem ale teraz mi sie najbardziej podoba.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Jak coś to pisz pomogę ci jak coś.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Zrób sobie takie jak ja super wygląda miałem pomalowane na srebrno ale teraz ten srebrny carbon jest o niebo lepiej.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Na allegro u jednego goscia kupiłem razem z alcantarą ,bonaterm sie nazywał.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja narazie jestem spłukany ale wnętrze wstępnie skończone już nie bede nic robił kiedyś fisa zrobie. A teraz czekam na zawieszenie i przy następnym deszczu pieniędzy kupuje 17" S-line b6
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Może przy okazji zrobię. Narazie musze oświetlenie wnętrza opanować i potem zawieszenie i felga.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Eeee fajne to jest jak to zrobiłeś?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No podsufitka czarna super wygląda. Dasz rade okleić nie ma z tym dużo roboty a ci co szyberdachu nie mają to sie mają naprawde super. Jest dużo łatwiej
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dzisiaj jeszcze bedą zdjęcia zewnątrz auta pogadam z moim fotografem on to lustrzanką zrobi dobre zdjęcia tych dekorów.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dzisiaj/Sobota coś bedzie zrobione.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Wyśle ci jak zrobie pierw tą przednią tamta leży w kartonie w garażu. A co do tego podświetlenia to Czyli + do 5 a do jakich ma być - ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No tak ale jak mnie ucznia szkoły średniej bez pracy to najlepsze chyba wyjście rocznik moge w sumie zawsze sprawdzić.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No rozumiem mnie zszkowała cena opon używanych bo na takie mnie tylko stać profil 17" od 100 do 150zł. Wulkanizator u którego można je kupić mówił że spokojnie 3 sezony można jezdzić a marki są dobre bo i continental michelin itd.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tyle dałeś za opony?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Też właśnie ją mam ale narazie chce opanować tą z przodu a potem ta tylnią zamontuje ale sie fajnie w aucie prezentuje.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A co masz kostke do lampki?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Czyli + do 5 a do jakich ma być - ?