Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. No kiera daje dużo heh [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 18:29_________________________________________________Dzisiaj zrobiłem zakupy dla mojej niuni bo bardzo słabo świecą światła + LED SMD W Postoje
  2. Pisałem na allegro do gościa co robi te listwy cena koło 450zł za wszystkie listwy w naszych furach.
  3. W bose są 16cm z tyłu mi też weszły bez problemu.
  4. 3 metry ale zostawilem sobie na roznie pierdoły jeszcze wiecj zawsze lepiej wiecej kupić.
  5. Spray motip i podlad motip a sa przetarcia jak lekko palcem zrobisz.
  6. Plastiki sprayem motip i podklad pod plastiki ale zrobie je alcantara za jakiś czas lepiej bedzie.
  7. Nie spodziewałem sie takich komentarzy pozytywnych heh. No zrobie barwnikiem lampe jeszcze całą nie opanowałem ale dzisiaj pomyślałem i ja dobrze zamontowałem. Fajny kolor tej lampki co nie slepy?
  8. Nie wiem co z nimi zrobić czy okleić czy kupić ten barwnik jak pisał ślepy.
  9. Folia czy papier ścierny jak zrobiłeś moim zdaniem papierem jest lipnie też miałem ale teraz mi sie najbardziej podoba.
  10. Jak coś to pisz pomogę ci jak coś.
  11. Zrób sobie takie jak ja super wygląda miałem pomalowane na srebrno ale teraz ten srebrny carbon jest o niebo lepiej.
  12. Na allegro u jednego goscia kupiłem razem z alcantarą ,bonaterm sie nazywał.
  13. Ja narazie jestem spłukany ale wnętrze wstępnie skończone już nie bede nic robił kiedyś fisa zrobie. A teraz czekam na zawieszenie i przy następnym deszczu pieniędzy kupuje 17" S-line b6
  14. Może przy okazji zrobię. Narazie musze oświetlenie wnętrza opanować i potem zawieszenie i felga.
  15. Eeee fajne to jest jak to zrobiłeś?
  16. No podsufitka czarna super wygląda. Dasz rade okleić nie ma z tym dużo roboty a ci co szyberdachu nie mają to sie mają naprawde super. Jest dużo łatwiej
  17. Dzisiaj jeszcze bedą zdjęcia zewnątrz auta pogadam z moim fotografem on to lustrzanką zrobi dobre zdjęcia tych dekorów.
  18. Wyśle ci jak zrobie pierw tą przednią tamta leży w kartonie w garażu. A co do tego podświetlenia to Czyli + do 5 a do jakich ma być - ?
  19. No tak ale jak mnie ucznia szkoły średniej bez pracy to najlepsze chyba wyjście rocznik moge w sumie zawsze sprawdzić.
  20. No rozumiem mnie zszkowała cena opon używanych bo na takie mnie tylko stać profil 17" od 100 do 150zł. Wulkanizator u którego można je kupić mówił że spokojnie 3 sezony można jezdzić a marki są dobre bo i continental michelin itd.
  21. Tyle dałeś za opony?
  22. Też właśnie ją mam ale narazie chce opanować tą z przodu a potem ta tylnią zamontuje ale sie fajnie w aucie prezentuje.
  23. A co masz kostke do lampki?
  24. Czyli + do 5 a do jakich ma być - ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.