Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja kupiłem z dużym wieloklinem ale gościu mówił że wszystko ma żeby spasować do przedlifta taśme i jakaś przejściówka ale z taśma z b6 może być problem choć u kogoś widziałem kiere z b6 ale nie pamietam u kogo.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
10A byl ale nie ori juz nie pamietam ale raz napiecie bylo na jednym raz na drugim masa tez sie bodajze zmieniala
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Dzisiaj po podłączeniu wszystkiego po odpaleniu auta spalił się bezpiecznik nie przerwało go ale sie spalił cały poprostu. Jak auto nie było włączone to bezpiecznik był cały dopiero po odpaleniu. Z kolega M.Audi zmierzyliśmy że po włączeniu auta napięcia się pozmieniały w tych 3 przewodach.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Wyślij mi dzisiaj te zdjecia bo ja jutro sie zabieram za oklejanie podsufitki bardzo by mi sie przydaly;)
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
U mnie nie ma dzisiaj wrzuce zdjecie albo ci na priva wyśle chcial bym to dzisiaj zrobic bo jutro podsufitka bedzie juz alcantara oklejana.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A zamieniłeś tą 10 na 4albo 5 tak jak mówił ardian?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ja dzisiaj z przyjacielem M.Audi zaczołem rezać moją lampe zaczymaliśmy się chyba na tym samym problemie co kolega vauxhall95 ponieważ lampka świeci tylko przy otwarciu drzwi i wtedy można ją wyłączyć. Na pozycji I nie świeci wcale oraz po zamknięciu auta całe oświetlenie wnętrza nie gaśnie a włącznikami od tych lampek 5W można włączać i wyłączać oświetlenie wnętrza masz też takie problemy vauxhall95?? Jeszcze mam pytanie do kolegi ardian6 dlaczego napisałeś że 1+2 są odpowiedzialne za lampki 5W jak po podłączeniu tylko do 1 świecą obydwie?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
No to musi być źle podłączone w takim razie niech autor tematu coś napisze na temat tego że kolega zrobił inaczej.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
To nie działa ci stałe oświetlenie czy jak?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A do czego jest pierwsza funkcja bo jeszcze jej nie mam w domu jutro bedzie?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A świeci przy otwarciu drzwi?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Nie no spoko. Ale to co dokladnie zmieniłeś bo ja mam jeszcze ori przed liftem które dokladnie zamieniłes.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
No ale jak mu działa? u niego nic sie nie przepaliło a miałeś bezpiecznik włożony jak to robiłeś?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
To jak w końcu dlaczego sie spalił bezpiecznik?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A czym musze zmienić kodowanie musze kupić nowe tarcze na licznik co nie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A dało by rade zmienić na taki licznik co bym musiał zmienić chciałem dodać że mam do 7 tys obrotów na liczniku i 260zł prędkość na liczniku. http://allegro.pl/a4-b5-2-5-tdi-v6-zegar-licznik-manual-duzy-fis-i1454279576.html
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Teraz mam kase to sie rozglądam przed tem nie miałem.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ile za twoje zawieszenie może kupie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No przeczytałem dokladnie 10 pierwszych stron i trochę się dowiedziałem. Chce dodać że nie mam klimy musze dużo tych czujników kupić co do temperatury?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Widze że jest tu 96 stron lektury heh. Mam jedno ogulne pytanie czy podlączenie fisa do a4 b5 95r. Chodzi mi o spalanie i wszystkie funkcje ktore nie posiada standardowy licznik. Imobilajzer itd.
-
[ALL B5] Wadliwe działanie pompki centralnego zamka i nie tylko
Nie wiem musze ją rozebrać w piątek i zobaczyć co z nią nie tak może mi sie uda coś zrobić może zadziała. Jak coś to dam znać jak nie da rady jej zrobić. Wyczytałem na necie że krańcówki mogą być zepsute wie ktoś jak można sprawdzić czy są zepsute.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
No to zrób jak znajdziesz troszke czasu bardzo mi to pomorze.
-
[ALL B5] Wadliwe działanie pompki centralnego zamka i nie tylko
Wiecie może czemu od ostatniego czasu mam taki problem z otwieraniem drzwi. Jak otwieram drzwi kluczykiem to otwierają mi sie tylko drzwi kierowcy a jak pociągnę za klamkę to reszta dopiero wtedy się otwiera. Czasami jest też tak że sie wcale nie otworzy reszta po otwarciu klamką drzwi kierowcy. Jeszcze jedno pytanie czy pompka ma coś powiązanego z oświetleniem wnętrza i może być odpowiedzialna za to że oświetlenie wnętrza wariuje. Raz świeci raz nie. Niekiedy mrugnie i dopiero po 20 sek sie odświeci. Chciałem dodać że auto raczej mało użytkowane ma tylko 130 tys jak na 15 letnie auto.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dzisiaj byłem u znajomego lakiernika powiedzial ze jak farbe załatwie to pomaluje za 50zł
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
No zawsze pomorze coś tam. To rozpisz jak możesz.