Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja kupiłem z dużym wieloklinem ale gościu mówił że wszystko ma żeby spasować do przedlifta taśme i jakaś przejściówka ale z taśma z b6 może być problem choć u kogoś widziałem kiere z b6 ale nie pamietam u kogo.
  2. 10A byl ale nie ori juz nie pamietam ale raz napiecie bylo na jednym raz na drugim masa tez sie bodajze zmieniala
  3. Dzisiaj po podłączeniu wszystkiego po odpaleniu auta spalił się bezpiecznik nie przerwało go ale sie spalił cały poprostu. Jak auto nie było włączone to bezpiecznik był cały dopiero po odpaleniu. Z kolega M.Audi zmierzyliśmy że po włączeniu auta napięcia się pozmieniały w tych 3 przewodach.
  4. Wyślij mi dzisiaj te zdjecia bo ja jutro sie zabieram za oklejanie podsufitki bardzo by mi sie przydaly;)
  5. U mnie nie ma dzisiaj wrzuce zdjecie albo ci na priva wyśle chcial bym to dzisiaj zrobic bo jutro podsufitka bedzie juz alcantara oklejana.
  6. A zamieniłeś tą 10 na 4albo 5 tak jak mówił ardian?
  7. Ja dzisiaj z przyjacielem M.Audi zaczołem rezać moją lampe zaczymaliśmy się chyba na tym samym problemie co kolega vauxhall95 ponieważ lampka świeci tylko przy otwarciu drzwi i wtedy można ją wyłączyć. Na pozycji I nie świeci wcale oraz po zamknięciu auta całe oświetlenie wnętrza nie gaśnie a włącznikami od tych lampek 5W można włączać i wyłączać oświetlenie wnętrza masz też takie problemy vauxhall95?? Jeszcze mam pytanie do kolegi ardian6 dlaczego napisałeś że 1+2 są odpowiedzialne za lampki 5W jak po podłączeniu tylko do 1 świecą obydwie?
  8. No to musi być źle podłączone w takim razie niech autor tematu coś napisze na temat tego że kolega zrobił inaczej.
  9. To nie działa ci stałe oświetlenie czy jak?
  10. A do czego jest pierwsza funkcja bo jeszcze jej nie mam w domu jutro bedzie?
  11. A świeci przy otwarciu drzwi?
  12. Nie no spoko. Ale to co dokladnie zmieniłeś bo ja mam jeszcze ori przed liftem które dokladnie zamieniłes.
  13. No ale jak mu działa? u niego nic sie nie przepaliło a miałeś bezpiecznik włożony jak to robiłeś?
  14. To jak w końcu dlaczego sie spalił bezpiecznik?
  15. A czym musze zmienić kodowanie musze kupić nowe tarcze na licznik co nie?
  16. A dało by rade zmienić na taki licznik co bym musiał zmienić chciałem dodać że mam do 7 tys obrotów na liczniku i 260zł prędkość na liczniku. http://allegro.pl/a4-b5-2-5-tdi-v6-zegar-licznik-manual-duzy-fis-i1454279576.html
  17. Teraz mam kase to sie rozglądam przed tem nie miałem.
  18. Ile za twoje zawieszenie może kupie?
  19. No przeczytałem dokladnie 10 pierwszych stron i trochę się dowiedziałem. Chce dodać że nie mam klimy musze dużo tych czujników kupić co do temperatury?
  20. Widze że jest tu 96 stron lektury heh. Mam jedno ogulne pytanie czy podlączenie fisa do a4 b5 95r. Chodzi mi o spalanie i wszystkie funkcje ktore nie posiada standardowy licznik. Imobilajzer itd.
  21. Nie wiem musze ją rozebrać w piątek i zobaczyć co z nią nie tak może mi sie uda coś zrobić może zadziała. Jak coś to dam znać jak nie da rady jej zrobić. Wyczytałem na necie że krańcówki mogą być zepsute wie ktoś jak można sprawdzić czy są zepsute.
  22. No to zrób jak znajdziesz troszke czasu bardzo mi to pomorze.
  23. Wiecie może czemu od ostatniego czasu mam taki problem z otwieraniem drzwi. Jak otwieram drzwi kluczykiem to otwierają mi sie tylko drzwi kierowcy a jak pociągnę za klamkę to reszta dopiero wtedy się otwiera. Czasami jest też tak że sie wcale nie otworzy reszta po otwarciu klamką drzwi kierowcy. Jeszcze jedno pytanie czy pompka ma coś powiązanego z oświetleniem wnętrza i może być odpowiedzialna za to że oświetlenie wnętrza wariuje. Raz świeci raz nie. Niekiedy mrugnie i dopiero po 20 sek sie odświeci. Chciałem dodać że auto raczej mało użytkowane ma tylko 130 tys jak na 15 letnie auto.
  24. Dzisiaj byłem u znajomego lakiernika powiedzial ze jak farbe załatwie to pomaluje za 50zł
  25. No zawsze pomorze coś tam. To rozpisz jak możesz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.