Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Kupilem moduły i je zakleiłem na ciepłym kleju ale tą szybke mam brudną właśnie z tego kleju bo urwały mi sie tam w tej szybce te 2 mocowania i złapałem to na kleju musze kupić nową szybke.
  2. No tą lampe musze kupić nową. Amorki zostają narazie stare więc tylko 30mm w sumie więcej też nie chce.
  3. Aha no to ET juz wiem. A jakie zawieszenie właśnie jakie springi kupić żeby auto fajnie leżało.
  4. No malowałem, a efekt jak dla mnie bardzo dobry bardzo odświeżyło wnętrze.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:28_________________________________________________Rozglądam się ostatnio dość dużo za felgą mam pytanie jaki rozmiar powinna mieć moje felga żeby fajnie wyglądała. Przypominam że chce 17". Chciałem dodać że bardzo mi się podoba felga u kolegi Kriss-82 na tym zdjęciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f527cb9cb2a01f8e.html PS. Mam nadzieje że kriss sie nie pogniewa że pożyczyłem sobie zdjęcie
  5. Hehe tak to jest. Dziękuje i nawzajem [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:50_________________________________________________Zrobiłem sam bez zdjęć o to zdjęcia jak mi wyszło proszę o ocenę.Chciałem dodać że miałem 2 stare tapicerki to zrobiłem tak dla podglądu. Jeszcze nie wiem czy to u siebie zamontuje 50%/50% jak na razie. PS. Zdjęcia do końca nie przedstawiają efektu pracy.
  6. Tylko że ja kupiłem na allegro cały sterownik i piloty nie jest on oryginalny bo w oryginale miałem tylko centralny zamek. Przy tym sterowniku są 2 przewody odpowiedzialne za działanie własnie tych kierunków.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=1372318303 Kupić te springi 6 lat w niemczech jeździły podobno???[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:01_________________________________________________ NOWE ZDJĘCIA
  7. do których mocowań tam do góry w półce czy na dole przy tych zamykaniach.
  8. Ja chyba nie mam czegoś takiego bo moja tapicerka podłogowa jest luźna da się jąwyciągnąć.
  9. Ale ja nie mam tego ucha do przytrzymywania bagaży w sedanie jak sie nie myle.
  10. Ja mam pytanie gdzie w sedanie najlepiej znaleźć mase w bagażniku. Kabel mam 10mm2.
  11. Masz moze zdjecie tych pokrowcow jakie masz w samochodzie?
  12. Dobra opczaje to dzisiaj dzisiaj znów się normalnie otwierało to nie działa jak sie szybko zamknie i otworzy mi się zdaje.
  13. Masz zdjęcie moze gdzie jest ten przekaznik bo sie nie orientuje za bardzo?
  14. Aha. Ale mi chodzi o to dlaczego nie umiem teraz wcale otworzyć z pilota bo zamknąć moge przy otwieraniu sterownik chodzi ale drzwi się nie otwieraja. Dodam jeszcze że + wziołem sobie z tej kostki co przed tem robiłem podświetlanie wnętrza może to wina tego?
  15. Nie mam alarmu w aucie mam tylko ten sterownik.
  16. No ale się nie bedzie odświecać jak kliknę na pilocie tylko dopiero jak otworze drzwi a mi by zależało na tym żeby po kliknięciu na pilocie świeciło[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________Bo ja wpiołem sterowanie na na trasie kabla żółto niebieskiego i też mi działało aż do momentu jak dzisiaj juz nie chce otwierać da się tylko zamknąć a otworzyć trzeba kluczykiem.
  17. Dzieki jak znajde trche czasu to to zrobie. Pozdro
  18. Ja chce sobie wyrezać w oryginalnej lapce i wsadzic 2 diody a to do kostki sie podlaczyles tam na dole przy drzwiach.
  19. A którędy dziagles kabel do podsufitki?
  20. Tak ale ja mam auto przed liftem rocznik 1995 czyli musiał bym ciągnąć przewód do lampki.
  21. Musiał bym kabel ciągnąć do podsufitki co nie?
  22. Można sobie wyrecać takie diody w lampce po lifcie chodzi mi to przede wszystkim o podłączenie tego do polifta żeby diody świeciły zawsze dopiero po wylaczeniu silnika lub zamknieciu auta gasły?
  23. A można tam gdzieś sie podłączyć żeby po kliknięciu pilotem na otwarty świeciły klamki z zewnątrz bo chce zrobic taki bajer a po zamknięciu drzwi znowu gasło.
  24. Ja w b5 zrobiłem z tyłu i z przodu na srebrno efekt jak dla mnie bardzo dobry.
  25. Stan jest straszny. Ja bym nie brał koszt nowego obszycia to koszt około 2.500 do 4.000 zł bo z tą nic nie zrobisz już. Takie jest moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.