Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Kupilem moduły i je zakleiłem na ciepłym kleju ale tą szybke mam brudną właśnie z tego kleju bo urwały mi sie tam w tej szybce te 2 mocowania i złapałem to na kleju musze kupić nową szybke.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No tą lampe musze kupić nową. Amorki zostają narazie stare więc tylko 30mm w sumie więcej też nie chce.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Aha no to ET juz wiem. A jakie zawieszenie właśnie jakie springi kupić żeby auto fajnie leżało.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No malowałem, a efekt jak dla mnie bardzo dobry bardzo odświeżyło wnętrze.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:28_________________________________________________Rozglądam się ostatnio dość dużo za felgą mam pytanie jaki rozmiar powinna mieć moje felga żeby fajnie wyglądała. Przypominam że chce 17". Chciałem dodać że bardzo mi się podoba felga u kolegi Kriss-82 na tym zdjęciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f527cb9cb2a01f8e.html PS. Mam nadzieje że kriss sie nie pogniewa że pożyczyłem sobie zdjęcie
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
Hehe tak to jest. Dziękuje i nawzajem [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:50_________________________________________________Zrobiłem sam bez zdjęć o to zdjęcia jak mi wyszło proszę o ocenę.Chciałem dodać że miałem 2 stare tapicerki to zrobiłem tak dla podglądu. Jeszcze nie wiem czy to u siebie zamontuje 50%/50% jak na razie. PS. Zdjęcia do końca nie przedstawiają efektu pracy.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Tylko że ja kupiłem na allegro cały sterownik i piloty nie jest on oryginalny bo w oryginale miałem tylko centralny zamek. Przy tym sterowniku są 2 przewody odpowiedzialne za działanie własnie tych kierunków.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=1372318303 Kupić te springi 6 lat w niemczech jeździły podobno???[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:01_________________________________________________ NOWE ZDJĘCIA
-
[ALL B5] Masa (-) wzmacniacza
do których mocowań tam do góry w półce czy na dole przy tych zamykaniach.
-
[ALL B5] Masa (-) wzmacniacza
Ja chyba nie mam czegoś takiego bo moja tapicerka podłogowa jest luźna da się jąwyciągnąć.
-
[ALL B5] Masa (-) wzmacniacza
Ale ja nie mam tego ucha do przytrzymywania bagaży w sedanie jak sie nie myle.
-
[ALL B5] Masa (-) wzmacniacza
Ja mam pytanie gdzie w sedanie najlepiej znaleźć mase w bagażniku. Kabel mam 10mm2.
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
Masz moze zdjecie tych pokrowcow jakie masz w samochodzie?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Dobra opczaje to dzisiaj dzisiaj znów się normalnie otwierało to nie działa jak sie szybko zamknie i otworzy mi się zdaje.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Masz zdjęcie moze gdzie jest ten przekaznik bo sie nie orientuje za bardzo?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Aha. Ale mi chodzi o to dlaczego nie umiem teraz wcale otworzyć z pilota bo zamknąć moge przy otwieraniu sterownik chodzi ale drzwi się nie otwieraja. Dodam jeszcze że + wziołem sobie z tej kostki co przed tem robiłem podświetlanie wnętrza może to wina tego?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Nie mam alarmu w aucie mam tylko ten sterownik.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
No ale się nie bedzie odświecać jak kliknę na pilocie tylko dopiero jak otworze drzwi a mi by zależało na tym żeby po kliknięciu na pilocie świeciło[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________Bo ja wpiołem sterowanie na na trasie kabla żółto niebieskiego i też mi działało aż do momentu jak dzisiaj juz nie chce otwierać da się tylko zamknąć a otworzyć trzeba kluczykiem.
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
Dzieki jak znajde trche czasu to to zrobie. Pozdro
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
Ja chce sobie wyrezać w oryginalnej lapce i wsadzic 2 diody a to do kostki sie podlaczyles tam na dole przy drzwiach.
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
A którędy dziagles kabel do podsufitki?
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
Tak ale ja mam auto przed liftem rocznik 1995 czyli musiał bym ciągnąć przewód do lampki.
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
Musiał bym kabel ciągnąć do podsufitki co nie?
-
[B5 AFB] 2 diody w podsufitce
Można sobie wyrecać takie diody w lampce po lifcie chodzi mi to przede wszystkim o podłączenie tego do polifta żeby diody świeciły zawsze dopiero po wylaczeniu silnika lub zamknieciu auta gasły?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
A można tam gdzieś sie podłączyć żeby po kliknięciu pilotem na otwarty świeciły klamki z zewnątrz bo chce zrobic taki bajer a po zamknięciu drzwi znowu gasło.
-
[ALL B6] Pomoc w doborze koloru blendy głośnika w tapicerce drzwi
Ja w b5 zrobiłem z tyłu i z przodu na srebrno efekt jak dla mnie bardzo dobry.
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
Stan jest straszny. Ja bym nie brał koszt nowego obszycia to koszt około 2.500 do 4.000 zł bo z tą nic nie zrobisz już. Takie jest moje zdanie