Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
A próbował ktoś zrobić w tunelu środkowym w przed liftowym w miejscu popielniczki zrobić schowek jak po lifcie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra spoko.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jak bys poczekał to ją wezme tak koło 25 stycznia bo mam wypłate.
-
[B5 1Z] A4 TDi
A do przedlifta idzie ją zamontować, bo tam jest ten silniczek szyberdachu. Ile chcesz za nią?
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://img406.imageshack.us/img406/3596/lampkay.jpg O tą lampe mi chodziło montujesz ją?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tam masz tylko zdjęcie tej starej oryginalnej lampki wyślij no tej z passata bo nie wiem czy też nie kupić do siebie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ślepy zamontowałeś już tą lampke podsufitki od passata?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ja mam ostatnio troche problemow z moim oswietleniem wnetrza wariuje raz swieci raz nie przy otwarciu drzwi swieci sek i gasnie znow.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Bylem u mechanika wczoraj, poinformowal mnie ze moje 2 przednie amortyzatory sa juz na wykończeniu. Tak myślę zęby kupić ten gwint i miec spokój na parę lat z tym zawieszeniem przynajmniej.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-30-30-h-r-czerwone-i1402514631.html To co brać te są w prawdzie do avanta ale kolega Bulczas pisał że na takich jeździł w sedanie więc jak myślicie brać je czy nie?
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Ja już sam nie wiem co mam myśleć.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
To jak myślisz kupić je na początek?
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-30-30-h-r-czerwone-i1402514631.html Co na te? pisze że do avanta nie bedą pasowac co?
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Masz racje. No to jeszcze poczekam może znów będa jakieś springi na allegro. Te mtsy do mnie nie przemawiają jakoś za mocno chyba obniżają a ja chce tylko 30mm.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Gadałem z mechanikiem co mi będzie je wymieniać to sie mnie nawet pytał czy nie chce springów bo jakiegoś pasata ma do wymiany z sportowych na zwykłe.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Na pewno? Gościu na aukcji pisał że pasują.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/92/26/90/1392269070_1 Tu jest autko na tych sprężynach FK jak myślicie ile one jest obniżone bo boje sie że bedzie za dużo.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Czyli co gwint najlepszy bedzie. A jest tam możliwość regulacji czy jak dziala zawieszenie gwintowane?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 13:57_________________________________________________A jak nie bedzie mnie stać na gwint to kupuje te czerwone springi. Znacie tą firmę FK?
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
No ale na tej drugiej aukcji sa 2 zawieszenia. Myslałem jeszcze nad 3 opcją czyli same s[ringi MTS ale sie boje ze na mocno mi obniza bo tam pisze 40/40 a ja chce 30/30mm. Jak myslicie co bylo by najlepsze dla mnie.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Pisalem do goscia zeby wyslal zdjecia bo raczej tam nie pojade. Znalazlem jeszcze takie cos na serwisie aukcyjnym moze lepiej dolozyc i miec gwint. http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-fk-fks-b5-b5fl-a4-i1392269070.html Albo caly zestaw MTS z amortyzatorami i sprezynami za jakies 700-800zl
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Na aukcji pisze że tylko z zewnątrz są w takim stanie. Ciekawe ile w tym prawdy.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Jak bym je kupił to bym je wyczyścił całe i pomalował jakąś dobrą farbą. Niech się ktoś jeszcze wypowie.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Witam Mam pytanie czy warto kupić sprężyny w takim stanie Jeździły 6 lat po niemieckich drogach jak powiedział mi sprzedawca. Planuje auto obniżyć o 30mm pod felge 17'' Nadają się? http://allegro.pl/show_item.php?item=1372318303
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dobra to zrób.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 15:57_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=1372318303 Co sądzicie o tych springach warto je kupić?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No ja mam wszystko na biało zrobione całe auto. O jaką gumę ci chodzi od szyberdachu?