Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. A próbował ktoś zrobić w tunelu środkowym w przed liftowym w miejscu popielniczki zrobić schowek jak po lifcie.
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobra spoko.
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak bys poczekał to ją wezme tak koło 25 stycznia bo mam wypłate.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A do przedlifta idzie ją zamontować, bo tam jest ten silniczek szyberdachu. Ile chcesz za nią?
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://img406.imageshack.us/img406/3596/lampkay.jpg O tą lampe mi chodziło montujesz ją?
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tam masz tylko zdjęcie tej starej oryginalnej lampki wyślij no tej z passata bo nie wiem czy też nie kupić do siebie.
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ślepy zamontowałeś już tą lampke podsufitki od passata?
  8. Ja mam ostatnio troche problemow z moim oswietleniem wnetrza wariuje raz swieci raz nie przy otwarciu drzwi swieci sek i gasnie znow.
  9. Bylem u mechanika wczoraj, poinformowal mnie ze moje 2 przednie amortyzatory sa juz na wykończeniu. Tak myślę zęby kupić ten gwint i miec spokój na parę lat z tym zawieszeniem przynajmniej.
  10. http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-30-30-h-r-czerwone-i1402514631.html To co brać te są w prawdzie do avanta ale kolega Bulczas pisał że na takich jeździł w sedanie więc jak myślicie brać je czy nie?
  11. Ja już sam nie wiem co mam myśleć.
  12. To jak myślisz kupić je na początek?
  13. http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-30-30-h-r-czerwone-i1402514631.html Co na te? pisze że do avanta nie bedą pasowac co?
  14. Masz racje. No to jeszcze poczekam może znów będa jakieś springi na allegro. Te mtsy do mnie nie przemawiają jakoś za mocno chyba obniżają a ja chce tylko 30mm.
  15. Gadałem z mechanikiem co mi będzie je wymieniać to sie mnie nawet pytał czy nie chce springów bo jakiegoś pasata ma do wymiany z sportowych na zwykłe.
  16. Na pewno? Gościu na aukcji pisał że pasują.
  17. http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/92/26/90/1392269070_1 Tu jest autko na tych sprężynach FK jak myślicie ile one jest obniżone bo boje sie że bedzie za dużo.
  18. Czyli co gwint najlepszy bedzie. A jest tam możliwość regulacji czy jak dziala zawieszenie gwintowane?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 13:57_________________________________________________A jak nie bedzie mnie stać na gwint to kupuje te czerwone springi. Znacie tą firmę FK?
  19. No ale na tej drugiej aukcji sa 2 zawieszenia. Myslałem jeszcze nad 3 opcją czyli same s[ringi MTS ale sie boje ze na mocno mi obniza bo tam pisze 40/40 a ja chce 30/30mm. Jak myslicie co bylo by najlepsze dla mnie.
  20. Pisalem do goscia zeby wyslal zdjecia bo raczej tam nie pojade. Znalazlem jeszcze takie cos na serwisie aukcyjnym moze lepiej dolozyc i miec gwint. http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-fk-fks-b5-b5fl-a4-i1392269070.html Albo caly zestaw MTS z amortyzatorami i sprezynami za jakies 700-800zl
  21. Na aukcji pisze że tylko z zewnątrz są w takim stanie. Ciekawe ile w tym prawdy.
  22. Jak bym je kupił to bym je wyczyścił całe i pomalował jakąś dobrą farbą. Niech się ktoś jeszcze wypowie.
  23. Witam Mam pytanie czy warto kupić sprężyny w takim stanie Jeździły 6 lat po niemieckich drogach jak powiedział mi sprzedawca. Planuje auto obniżyć o 30mm pod felge 17'' Nadają się? http://allegro.pl/show_item.php?item=1372318303
  24. Dobra to zrób.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 15:57_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=1372318303 Co sądzicie o tych springach warto je kupić?
  25. No ja mam wszystko na biało zrobione całe auto. O jaką gumę ci chodzi od szyberdachu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.