Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B6/B7] Brak oświetlenia po otwarciu drzwi z prawej strony
Działają te mikrostyki też w b5 bo u mnie sie zepsuły obydwa i musze wymienić?
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja też zmieniłem na 17" S-Line B6 chyba już nie będzie śniegu
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Bo ja go sam robiłem ale materiał tak do 200zł nie pamiętam dokładnie bo jeszcze lampki z polifta farby itd.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Dzięki każdemu moge serdecznie polecać koszt nie aż taki wielki a wnętrze zaraz inne.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Na razie jedyny xD
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Pierwszy raz jest dużo rozkręcania ale dasz rady wszystko na spokojnie rozbierzesz.Tą całą ramke co jest na około radia tunel musisz tez zdjąć, pod kierą i schowek.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No felga zawitała teraz tylko czekać na zawieszenie i będzie dobrze.
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
No dekory moge zrobic fotke jak cos
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Ja mam tą folie srebrną jak by ktoś chciał zdjęcia to moge wrzucić. Ale planuj zmienić na czarną alcantarę tak jak podsufitka i słupki.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
heh może jutro jak umyje troche autko. Ale koza jest to trzeba przyznać.
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
Powinna podejść ale 100% nie jestem pewny chodzi tu o miejsca dla słoneczek po polift ma mniejsze więc może byc problem.
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
A masz szyberdach?
-
[B5 ADP] 235/45/17 Będzie obcierac na ori zawieszeniu
Heh spoko tak sie pytam tylko bo musze tak latac z 2 tygodnie bo nie mam gleby jeszcze i nowych opon.
-
[B5 ADP] 235/45/17 Będzie obcierac na ori zawieszeniu
Siemka Mam takie felgi et 43 7.5 cala i takie opony czy da rade jezdzic tak na ori zawieszeniu. Oczywiscie tylko przejsciowo bo czekam na glebe i 225/45 opony.Chodzi mi o to czy bedzie cos obcierac jak z tylu bedzie siedziec pelna kanapa i czy bede umial skrecac.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
No to trzeba poprubować i napewno zadziała. Ja sie biore w przyszłym czasie za tą tylnią poliftową.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Daj fote jak jest u ciebie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
NO ja bym jutro wpadnoł ale co w 2 będziemy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No z tym jutrzejszym chyba nic nie bedzie obserwuj temat to bedziesz widział
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Nie nie ma takiego czegoś tam ale ogolnie jest wiele lepsza niż ta przed liftem w nocy podświetlenie jest fajne te czerwone może wyrezam jeszcze te 2 diody ale narazie mam ważniejsze wydatki bo kompletuje ALU na lato.
-
[ALL] Warto Kupić te Koła 17" S-line
Kupił bym 18 ale 1.6 i drogi na śląsku heh. 17 też ładnie dzięki za info.[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 08:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/continental-225-45-r17-91w-i1510529938.html Jak myślicie ile bieżnika jest na tych oponach bo potrzebuje jakies używki tak na rok albo 2 potem sobie kupie nowe.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Nie co ty to jest od szyberdachu ale nie jest podłączone. Regulacje masz na liczniku tam możesz regulować jak ma świecić.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Prosze o to zdjęcia jak u mnie to wygląda naprawde jest o niebo lepiej
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ja podłączyłem tak i działa wszystko. 1,3- kolor przewodu białoczarny 10 - kolor czarny 8 - kolor zielono-czarny 5 - podświetlenie + 7 - podświetlenie -
-
[ALL] Warto Kupić te Koła 17" S-line
Witam Warto kupić te felgi i opony z tych aukcji nie znam się tak dobrze na tym a przymierzam się do kupna. http://allegro.pl/show_item.php?item=1504865645 http://moto.allegro.pl/audi-s-line-seat-skoda-vw-oryginal-i1513030824.html
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Będzie ciezko moja mama ma urodziny ale jak by bylo kolo 12-13 to wpadne.