Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Nom ale myśle jak długo wytrzymie druga strona jeszcze
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Nom jestem ciekawy ile potem druga strona wytrzymie bo sprawdzałem nie ma tak zle ale będzie go cos brało moim zdaniem
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Dolny przedni miał taki luz że masakra jutro wymienię to sie zobaczy górne wymieniane były z jednej strony właśnie z tej co trzaska.
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Ja mam jeszcze jeden dolny do wymiany ciekawe czy potem dalej będzie trzaskać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co to za autko?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Na czym polega te laminowanie?
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Jeszcze jedne moge napisać o moich trzaskach że czuć je jak się położy nogę na podstopnicy w samochodzie.
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
U mnie to na pewno nie klocki bo w czasnie hamowania tak samo. Te trzaskanie jest tak głośne na dworze że się wszyscy patrzą a w środku wcale nie lepiej idzie samemu sprawdzić jakoś stan wahaczy górnych i dolnych?
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Ok. Dzisiaj to sprawdze a na prostej drodze czasami też ci trzaskało?
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Ja dopiero zakładałem klocki nowe więc wątpię ze beda luzne. A to normalnie idzie ruszać tym klockiem czy jak to sie objawialo u ciebie.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Płyty te boczne mają po 15mm a ta na dole ma 5mm nie jest wcale ciężkie. Na pewno lżejsze niż stary basik co tam grał.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
No takie mody tez wazne teraz zrobie te car audio do konca i zbieram na lampy przod i tyl.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 11:28_________________________________________________Wrzucam pierwsze zdjęcia pracy nad bagażnikiem. Na razie zrobiłem 2 boczki i nową podłogę. Czekam jeszcze na materiał i wygłuszenie,pianki itd.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Do wygluszenia kup sobie mate dekarska tutaj jeden uzytkownik co bierze udzial w konkursach car audio poleca wlasnie te maty.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Spoko spoko. Jak znajdziesz chwile to wyslij mi linka na gg a suba juz masz?[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:16_________________________________________________Gwint!!!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No no radio jest KOX. Kupil byś sobie klubowe ramki Jaki rozmiar tych koncowek?
-
[B5 ADP] Wtrysk wyleciał z listwy wtryskowej
Sry ten znak zapytania przez przypadek kwestia tylko czy do miasta dojade bez tej śruby bo to najwarzniejsze jest xD Aha spoko dzięki za info.
-
[B5 ADP] Wtrysk wyleciał z listwy wtryskowej
Ok. A dojadę bez tej śruby 20km tyle mam do aso a w garazu nie mam takiej śruby?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tak też zrobie chyba jeszcze raz dzięki wielkie.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzieki za pomoc co najlepiej MOTUL?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie chodzi o pieniądze chce jak najlepszy olej przy dobrej cenie więc myśle że pełny z motula będzie ok. Tylko pozostaje kwestia mycia silnika czy nie.
-
[B5 ADP] Wtrysk wyleciał z listwy wtryskowej
Okazało się że brakuje jednej śruby ale nie umiem znaleśc takiego gwintu żeby tam wkręcić będą takie śruby w ASO?
-
[B5 ADP] Wtrysk wyleciał z listwy wtryskowej
Witam Zauważyłem że ciekło mi paliwo z pod maski otwarłem okazało się że z jednego wtrysku wylatywało paliwo. W końcu udało mi sie ten wtrysk znowu wsadzić do tej listwy wtryskowej i teraz jest ok. Ale czy tak może być czy mogłem coś uszkodzić silnik raczej chodzi tak samo jak przedtem.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Silnik ma na 100% taki przebieg bo od nowości jest w rodzinie a z tymi olejami było różnie bo te auto było takie niczyje i żaden się tam sensownie nim nie zajmował wiem że 2 lata temu zalany połówka ale od tego czasu może 7-8tys zrobił.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak mam 130tys przejechane olej pol syntetyczny chce zalać teraz pełnym motula powinieniem przeczyśćić silnik tymi dodatkami czy od razu lać pełny.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A stary potencjometr ile ma pinów?