Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Magic gdzie różowa polo ?
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie montował ktoś głośniki B&O zamiast seryjnych wysoko tonowych w b6?
  3. magic z całym szacunkiem ale bredzisz głupoty jak wjedziesz w jakieś dupsko to wspomnisz moje słowa (i nie mam tu na myśli dupska boyfrenda)
  4. A nie masz seryjnie w s4 większych hebli?
  5. Alcanatara wygląda ok. Tylko musi być lepszej jakości niż ta z serwisu aukcyjnego bo potem sie wyciera przebarwia itd. ale to tam ragga już wie on same porządne materiały ma. PS. Armi dzięki za zaproszenie
  6. Armi nie rób dekorów w czarnej alcantarze. Na suficie wygląda po poł roku tak samo jak w pierwszy dzień a na dekorach jest fioletowy.
  7. vMntEz9EUFM Ten dość ładnie brzmi
  8. Piekny projekt :slina: :slina:
  9. Wszystko w tym temacie jest tylko dokładnie czytać.
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Wreszcie. Czekamy na zdjęcia
  11. Ja też tam kupiłem zestaw bardzo polecam ten sklep.
  12. Bedzie spoko napewno jak coś to wpadnij już 14.30 bo tak też przyjedziemy.[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 12:40_________________________________________________Pierwszy oficjalny zlot w lublińcu zakończony. Miejmy nadzieję że nie ostatni.
  13. Panowie a więc dzisiaj pierwszy zlot a4 w lublincu
  14. Mnie pasuje a jak tam reszta?
  15. Chyba nie za to będą piękne b5
  16. Kowi ma rację albo 2.7TT albo zostań przy tym co masz i zbieraj na nowe auto.
  17. Ty sie nie śmiej tylko wpadaj bez gadania spot zapowiada się ciekawie. A może nawet początkiem serii spotów Lublinieckich.[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 19:07_________________________________________________Panowie zobaczcie co dzisiaj widziałem/siedziałem/słyszałem
  18. O to spoko. Już fajna ekipa jest to jak o 15 wam pasuje obok Aldika. Barszczyna przyjedz w niedziele napewno znajdziesz chwilke czasu.
  19. O obok aldika jest bardzo fajny parking ja proponuję tam zrobić.
  20. Ja jestem chętny na teraz w niedzielę komu pasuje?
  21. No ja też jestem za tym aby zrobić jakiegoś małego spota w lublincu. Pisać jak ktoś chętny.
  22. Piękne auto. Mody jak zawsze na bardzo wysokim poziomie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.