Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Można coś zrobić a co będziesz w PL?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Panowie zakładał ktoś żarowki do B6. Ja mam taki problem że żarówki pierw mrugną a dopiero potem ściemniacz oświeca oświetlenie wnętrza . Miał ktoś z was taki problem?
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
No teraz czytając ten temat tez do tego doszedłem.
-
B6 DIVISION
Panowie rezałem dzisiaj ledowe podświetlenie wnętrza. Robił ktoś z was to może u siebie? Mam taki problem że jak otworzę drzwi to pierw ledy mrugną a dopiero później sie ładnie powoli oświecają? Trochę lipnie wygląda takie mrugnięcie kwasny
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Dobra to wstępnie dzięki za pomoc.
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Ja w sumie mam takie lusterko u siebie z tym uchwytem właśnie. Musiał bym chyba tylko ten czujnik deszczu dokupić Moge go tam potem spasować normalnie do tego lustra czy one się różni?
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Lusterko fotochromatyczne mam oryginalnie i działa oczywiście czy wystarczy teraz zmienić lusterko na takie co ma i fotochrom oraz czujnik deszczu. Fotochrom podłączamy oryginalnie tak jak było i co bym musiał wyrezać dodatkowo żeby działal czujnik deszczu. Czy wystarczy czujnik podłączyć w tą instalacje co już mam w samochodzie.
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Panowie dużo jest rezania żeby zrobić czujnik deszczu jak się już ma fotochromatyczne lusterko?
-
[B6 AWX] Oem +
Niestety Pompa Vacum padła ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pała na sms-a odpisać nie umie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak tam MAGIC?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Okej. Jak bedzie kiera na wiosne to bedziemy dalej myslec.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
..tia Dziękować Póki nie masz MF kiery to możesz sobie ustawić automatyczne odbieranie, dla zestawu samochodowego. W nokii na symbianie odbiera po 2 dzwonku. Nie myślę ze odbiór tym przyciskiem może być. Jedynie ciekawi mnie czy można zrobić aby kopiowało książke telefoniczna do fisa aby zamiast nr pisało imię i nazwisko.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A jak dokupie kiere multifunkcyjną to będzie można odbierać kierą?
-
B6 DIVISION
Panowie zmieniał ktoś podświetlenie wnętrza na Led w b6? Działa wtedy tez ten ściemniacz oryginalny że światło sie powoli włącza?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
tak z ciekawości co było przyczyną złe kodowanie Było wyłączone na włączniku obok włacznika świateł.- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Już wszystko gra problem naprawiony.- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Panowie jest to możliwe że po włączeniu zamykania się auta po przekroczeniu prędkości 15km/h. Coming leaving Home przestał działać?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo-Dzo kiedy auto będziesz miał gotowe i będziesz na spocie nim?- B6 DIVISION
Dzięki Laguna. Jak widzisz już kupiłem auto a ty co zostawiasz B6?- B6 DIVISION
No to wychodzi na to że mam aero. Jakie polecacie wycieraczki do tego Valeo ? Bosch?- B6 DIVISION
Panowie mam auto z września 2004 rok. Nie wiecie może jakie wycieraczki wtedy były bo wyglądaja mi na AERO ale nie jestem pewien. Czym one sie rożnią?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo Dzo jedziesz testować na wyrazów? to też się zjawię Ich auch- [B6 AVF] Wykres auta po chipie
Jednym słowem. Wszystko Ok. - Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji