Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Wniosek o rejestrację samochodu.
Na umowie kupna jestem ja i mama a tutaj na tym wniosku za bardzo nie ma gdzie wpisać. Powiedziano mi że musi być głownym właścicielem. Że gdzieś już były problemy z tym. Ja chce ich uniknąć i po prostu wole aby ona była 1 właścicielem. Kwestia tylko kogo mam tam wpisać? ja mam tak swoją zarejestrowaną i ubezpieczoną ja jestem głównym włąścicielem a ojciec drugim, i mam 60% zniżki, gdzieś czytałem zę jest tak ze jakby mama była główna właścicelką i ty bedziesz miał wypadek to jej tną zniżki, a jak jest tak jak mam ja to tną tylko twoje Nie ma to dla mnie różnicy bo mama samochodem nie jeździ od paru lat więc nie ma problemu z tym.
-
Wniosek o rejestrację samochodu.
Powiedziano mi że musi być głownym właścicielem. Że gdzieś już były problemy z tym. Ja chce ich uniknąć i po prostu wole aby ona była 1 właścicielem. Kwestia tylko kogo mam tam wpisać?
-
Wniosek o rejestrację samochodu.
Panowie rejestrował ktoś z was samochód tak aby było 2 właścicieli. Mianowicie sytuacja wygląda tak mam umowę kupna sprzedaży napisaną na mnie i mamę. I chce aby mama była głównym właścicielem aby korzystać z jej 60%zniżek i teraz nie bardzo wiem kogo wpisać na tym wniosku. Jutro jadę do urzędu załatwiać wszystko a chciał już sobie wypisać w domu ten wniosek.
-
[ALL] Jaka polerka?
kosmetykaaut.pl tam ci doradzą co masz kupić. Dużo wiedzy i doświadczenia mają.
-
B6 DIVISION
Nie, raczej kalibracja wskaźnika - wcześniej pokazywał dobrze i nagle się spieprzyło? Nie wygląda to za ciekawie. PUMA - skrzynkę PW wyczyść. U Danelczyka 921zł aktualnie. Wyczyściłem skrzynkę bart. Musze się do Adamo zgłosić.
-
B6 DIVISION
Nie wygląda to za ciekawie.
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś jakieś ciekawe pomysły jak przerobić dokładkę s-line aby miała 2 otwory na wydechy a nie wyglądała lipnie?
-
B6 DIVISION
Od tej całej dyskusji mnie się już na DIVISION nie pali. Arturo masz jednego klienta mniej
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
O to zdjęcia z Niedzielnego Spota Zapraszamy Ponownie :naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzieki panowie na spota.
-
B6 DIVISION
nie Do tego "być nie być" w DB6 to chyba jakaś komisja by się przydała... No to zakladamy Komisje Moge w niej zasiaść :naughty:
-
B6 DIVISION
:good: :good: Osobiście jeżeli nie udało by mi sie kupić auta z pełnym s-linem zewnątrz za mniejszą kase to pewnie bym rezał s-line bo bardzo mi na tym zależało. Mody u mnie będą na pewno bo jak się bawiłem B5 tak teraz chce sobie jeszcze wyrezać trochę B6. :naughty: Osobiście myślę że DIVISION powinien być dla osób które się interesują samochodem oraz udzielają sie w DIVISIONIE
-
[ALL B6/B7] Dyfuzor z b7 do b6 i końcówki tłumika.
Panowie przerabiał ktoś może dokładkę zderzaka s-line aby miała otwory na 2 strony. Może czymś dobrze wyciąć i po prostu pomalować całość.
-
B6 DIVISION
A więc otwieram listę xDBiorę 1 sztuke czarną
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:notworthy:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 19:21_________________________________________________To jak panowie mam nadzieje że wszyscy co się ogłaszali będą jutro. Do jutra o 14 na macu
-
B6 DIVISION
Cwaniak z mnie :naughty:Napisz mnie na listę na naklejkę ewentualnie nakleję gdy się dostane...
-
B6 DIVISION
Ja biorę jak dostane przepustkę do divisionu
-
B6 DIVISION
Panowie nadaje się moja koza do divisionu? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226288.msg2687852#msg2687852
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wiedziałem, że wszystko będzie ok :good:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Będzie ciekawie panowie.PS. Adam umyj auto okej??
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
panowie na 14 wam pasuje?
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
No no sie porobiło teraz.
-
B6 DIVISION
Opinie jeżeli chodzi o samą jakość wykonania ma bardzo dobrą. No ale widać trochę się spoźnia z wysyłka a lampy jednak są ważne nie można bez nich jeździć więc musi nad tym popracować. Dzisiaj dopiero wysłane...
-
B6 DIVISION
xenon na bi Ci reza? Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego. soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma No źle napisałem odbłyśnik był już czarny. Ale ogólnie nie chwalą soczewek w b6 to zmieniłem na soczewke z a6 c6 i od razu miał ogarnąć te parowanie lamp. sam musze chyba zregenerowac bo koszt smieszny tylko tydzien jezdzij bez lamp Ja już prawie 2 tygodnie jestem bez lamp ale trudno
-
B6 DIVISION
xenon na bi Ci reza? Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego. soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma No źle napisałem odbłyśnik był już czarny. Ale ogólnie nie chwalą soczewek w b6 to zmieniłem na soczewke z a6 c6 i od razu miał ogarnąć te parowanie lamp.