Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja bym brał Każdy robi auto pod siebie i jemu ma sie podobać :gwizdanie:
  2. Ja myje co tydzień do dnia dzisiejszego. A w tygodniu jeszcze quick detalierem lece. Śmiało możesz myć.
  3. Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.
  4. Ja dzisiaj założyłem 17" na zimę . Jak ja kocham szerokie opony :kox:
  5. Widzę tego moda jak najbardziej u siebie i dopisuje sie do pytania Mlodego_droga
  6. Dobra czyli do 5mm by starczyły spokojnie te 34mm
  7. Ja dzisiaj także w moich bixach wymieniłem oring. Zasilikonowałem dobrze na około tej regulacji i mam nadzieje że będzie okej.
  8. będzie zmiana na srebrny, no mi webasto od 1,5 miesiąca chodzi dziennie rano, zero drapania szyb, silnik ciepły a w aucie przyjemnie (jak mogłem żyć bez webasta )[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:03_________________________________________________prezent na mikołaja dla mojej A4: nareszcie będę miał daszek na głowie Oh wie schon Herr Tomasz :decayed:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jakie długie śruby muszą być aby złapać dystans 10mm a czy ori szpilki złapią dystans 5mm?
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Felgi już kupiłem też z B7
  11. Panowie dostałem bardzo pewne info że można się spodziewać zdjęć na zimowych :naughty:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kupiłem oponki 17" Zimowe ma ktoś jakieś ładne felgi 17 w dobrej kasie do sprzedania?
  13. Dobra dzięki za pomoc będę szukał czegoś innego.
  14. No to muszą mieć różne średnice wewnętrzną. A jeżeli średnica z pasującej felgi by była taka sama jak w tej z B8 to jedynie może nie pasować ze względu na ET ale to zawsze można założyć dystans i powinno pasować.
  15. Mówisz że nic to nie da żeby porównać średnice jeżeli by była taka sama to przecież musi podejść .
  16. Nie chodzi o osadzenie ale o średnicę wewnętrzną felgi bo dystanse mogę dać to nie ma problemu. Jak by ktoś mógł zmierzyć wewnętrzna średnicę felgi na które wchodzi zacisk 320mm to bym sie dowiedział jaką średnice ma ta felga i było by wiadomo.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sry zapomniałem napisać że 16" albo jak ktoś ma te felgi jak by mógł zmierzyć średnicę wewnętrzną felgi to bym porównał może bym coś na podstawie tego wyczaił.
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ma ktoś u was takie felgi na zimę i jaki zacisk max na nie wchodzi. Bo przymierzam się do kupna ale nie wiem czy wejdą zaciski 320 http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/56/42/16/1956421625
  19. Panowie zakladal może ktoś z was taką felgę na zacisk 321? http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/56/42/16/1956421625
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo jakaś alcantara, mnie już rażą te dekory. Jak skończę robić felgi to się za to biorę.
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie ot rodzinka rodem z Top Gear Puma Ty nie znasz sie wogule na zartach Bardzo dobrze ze kombinujesz, tez szukam foli na Swoje drewno, bo nie zapłace za komplet 1000 !! A papierem szzotkowane drewno - tego chyba nikt nie miał - byłbym ORI po całości :polew: Kupiłem jedną listwe na próbę narazię. Jak masz drewno to można na czarny połysk zrobić dobrze się je maluje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.