Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
:good:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
:decayed:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Dokładnie ale czy ja mam o niej jakieś złe zdanie? . Nie spinam się tylko sobie żartuje jak wszyscy tutaj chyba :mysli:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ja bym sie czuł pokrzywdzony jak bym miał na codzień passatem jeździć.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
.... jakby zjebane i bez jaj :kox: Ale B7 jest Albo zjebane jak 2.5 TDI :gwizdanie: :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
Niestety przepadło miałem okazje tanio kupić z Ebay ale ktoś kupił :wallbash:
-
B8 TrOOOOp
Panowie ktoś był by chętny na sprężyny H&R do B8 3.0TDI 2.7TDI i 3.0 TFSI możliwe że będę mieć na sprzedaż.
-
B6 DIVISION
Dzięki Tymon już się z nim kontaktuje.
-
B6 DIVISION
Panowie macie ktoś jakieś dłuższe śruby żeby złapać dystanse 12mm do sprzedania?
-
[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
Myślę że hamownie Dynosoft czy Ecuproject niczym nie są gorsze od Rogala
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na takich Kicie Eibacha pewnie będziesz miał coś takiego jak ja. Ktoś mi mówił że ja mam -3 do serii.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z takiego efektu u siebie był bym zadowolony z zdjęć wynika że tył nawet będzie niżej ale te 618 na przodzie to jest już całkiem ciekawie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja coś czuje że przez moje amory które mają już przebieg 200tysi tak nisko jest.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Sieman sprawdz u siebie bo ja mam teraz 65cm przód i tył na 1Be i 17" Kupiłem właśnie kit H&R z Passata co pasuje do B6 i ma specyfikacji -40. Ciekawe ile u mnie pójdzie w dół.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Lepiej niż na H&R + amorki 1BE. Ale mimo wszystko nadal jest za twardo - u mnie są paskudne drogi. Na autostradzie czy nowych odcinkach jest super ale jeżdżąc w swoim mieście tylko się wkurzam. Jest kiepsko, nawet teraz na 17". Dlatego zastanawiam się nad swapem na Weitec -30 + Monroe Reflex ale dla standardowego zawieszenia. Znacie kogoś z takim setupem? do 19" nie będzie to za specjalnie wyglądaćIle masz teraz na 17" od ziemi do błotnika z przodu i z tyłu?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
To mi się podoba
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
BRD?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wczoraj przeglądałem temat bartka i z tego co pamiętam pisał coś około 170zł
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/40766/CHWYTAK_Ostatnia_nocka_remake_ :polew:
-
B6 DIVISION
Ta pupa Tez mam teraz tempomat i pod multi. Ale musi być moduł obsługujący multi z b7. Chyba tylko ten q daje radę ale na pewno nie wiem Spoko dzięki za pomoc[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________Panowie a ma ktoś namiary na jakieś sprężyny -40 na tył do avanta b6 Ośka kolego mam na tył ale weiteca -30 Właśnie chciał bym trochę niżej bo teraz mam na 1be juz około -25 a to do 18" za mało.
-
B6 DIVISION
Ta pupa Tez mam teraz tempomat i pod multi. Ale musi być moduł obsługujący multi z b7. Chyba tylko ten q daje radę ale na pewno nie wiem Spoko dzięki za pomoc[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________Panowie a ma ktoś namiary na jakieś sprężyny -40 na tył do avanta b6 Ośka
-
B6 DIVISION
Kierownice już mam z tego co wiem potrzebuje tylko taśmę bo mam już tempomat wtedy chyba modułu nie trzeba zmieniać z tego co słyszałem ale nie wiem dokładnie.
-
B6 DIVISION
Panowie planuje zmienić kierownice na kiere z B7 oprócz kiery i poduszki potrzebuje jeszcze taśmę? Jaka konkretnie musi być ta taśma ma ktoś jakiś nr cześci?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Poczytaj forum to sie dowiesz dlaczego. Ogólnie poczytaj trochę ten wątek i zobacz ile wychodzi na czysto RS4 a jakim kosztem zrobił je NOSB to nie będziesz miał więcej pytań.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No 4.2 jest kiblowaty