Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Dokładnie ale czy ja mam o niej jakieś złe zdanie? . Nie spinam się tylko sobie żartuje jak wszyscy tutaj chyba :mysli:
  2. Ja bym sie czuł pokrzywdzony jak bym miał na codzień passatem jeździć.
  3. .... jakby zjebane i bez jaj :kox: Ale B7 jest Albo zjebane jak 2.5 TDI :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety przepadło miałem okazje tanio kupić z Ebay ale ktoś kupił :wallbash:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ktoś był by chętny na sprężyny H&R do B8 3.0TDI 2.7TDI i 3.0 TFSI możliwe że będę mieć na sprzedaż.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Tymon już się z nim kontaktuje.
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie macie ktoś jakieś dłuższe śruby żeby złapać dystanse 12mm do sprzedania?
  8. Myślę że hamownie Dynosoft czy Ecuproject niczym nie są gorsze od Rogala
  9. Na takich Kicie Eibacha pewnie będziesz miał coś takiego jak ja. Ktoś mi mówił że ja mam -3 do serii.
  10. Z takiego efektu u siebie był bym zadowolony z zdjęć wynika że tył nawet będzie niżej ale te 618 na przodzie to jest już całkiem ciekawie
  11. Ja coś czuje że przez moje amory które mają już przebieg 200tysi tak nisko jest.
  12. Sieman sprawdz u siebie bo ja mam teraz 65cm przód i tył na 1Be i 17" Kupiłem właśnie kit H&R z Passata co pasuje do B6 i ma specyfikacji -40. Ciekawe ile u mnie pójdzie w dół.
  13. Lepiej niż na H&R + amorki 1BE. Ale mimo wszystko nadal jest za twardo - u mnie są paskudne drogi. Na autostradzie czy nowych odcinkach jest super ale jeżdżąc w swoim mieście tylko się wkurzam. Jest kiepsko, nawet teraz na 17". Dlatego zastanawiam się nad swapem na Weitec -30 + Monroe Reflex ale dla standardowego zawieszenia. Znacie kogoś z takim setupem? do 19" nie będzie to za specjalnie wyglądaćIle masz teraz na 17" od ziemi do błotnika z przodu i z tyłu?
  14. Wczoraj przeglądałem temat bartka i z tego co pamiętam pisał coś około 170zł
  15. http://www.joemonster.org/filmy/40766/CHWYTAK_Ostatnia_nocka_remake_ :polew:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta pupa Tez mam teraz tempomat i pod multi. Ale musi być moduł obsługujący multi z b7. Chyba tylko ten q daje radę ale na pewno nie wiem Spoko dzięki za pomoc[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________Panowie a ma ktoś namiary na jakieś sprężyny -40 na tył do avanta b6 Ośka kolego mam na tył ale weiteca -30 Właśnie chciał bym trochę niżej bo teraz mam na 1be juz około -25 a to do 18" za mało.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta pupa Tez mam teraz tempomat i pod multi. Ale musi być moduł obsługujący multi z b7. Chyba tylko ten q daje radę ale na pewno nie wiem Spoko dzięki za pomoc[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________Panowie a ma ktoś namiary na jakieś sprężyny -40 na tył do avanta b6 Ośka
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierownice już mam z tego co wiem potrzebuje tylko taśmę bo mam już tempomat wtedy chyba modułu nie trzeba zmieniać z tego co słyszałem ale nie wiem dokładnie.
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie planuje zmienić kierownice na kiere z B7 oprócz kiery i poduszki potrzebuje jeszcze taśmę? Jaka konkretnie musi być ta taśma ma ktoś jakiś nr cześci?
  20. Poczytaj forum to sie dowiesz dlaczego. Ogólnie poczytaj trochę ten wątek i zobacz ile wychodzi na czysto RS4 a jakim kosztem zrobił je NOSB to nie będziesz miał więcej pytań.
  21. No 4.2 jest kiblowaty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.