Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Wczoraj złożyłem siedzenia i dzisiaj z powrotem i jest cisza więc raczej to. Jak się będzie odzywać to się to jakoś tam ogarnie.
  2. Za zimno i mnie nie pasuje i Gracjanowi ale na pewno się umówimy kiedyś na nowo
  3. Minispot odwołany z przyczyn technicznych
  4. Gdzie lecisz? Do ciepłych krajów?
  5. Panowie ja mam też jakieś skrzypienie czy to może być to pochodzi gdzieś z tyłu po prawej stronie.
  6. Nie ma pojęcia ja jade z drugiej strony
  7. Myśleliśmy koło Aqua Parku ale potem sie coś wymyśli jeżeli chodzi o mróz.
  8. Wiem ale wiem po sobie ja od razu zmieniłem Soczewki na te z A6 C6 i jest ogromna różnica.
  9. Zmień seryjne soczewki w tych bixach na jakieś inne bo nie świeca za dobrze.
  10. Potwierdzam, zapraszamy A do Gliwic to nie przyjedziesz :gwizdanie: To niech kolega do TG wpadnie ;D We wtorek mam niestety szkolenie z pracy w Opolu więc nie dam rady Spoko[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 15:23_________________________________________________Widzę że Adam obserwuje Temat może też wpadnie?
  11. Potwierdzam, zapraszamy A do Gliwic to nie przyjedziesz :gwizdanie: To niech kolega do TG wpadnie ;D
  12. Potwierdzam, zapraszamy Oooo Gracjan fajnie że też będziesz :decayed:
  13. Panowie robimy z Gracjanem mini spota w wtorek o godz 14.00 w Tarnowskich Górach obok Aqua Parku. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam
  14. Tu jest dzisiaj większy ruch niż na targu
  15. Założysz sobie 255 na przód i będzie git.
  16. jakby to było quattro to już dawno by był Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować. trzeba było się kobietą urodzić a nie rozglądać się teraz za facetami tak jak ty to robisz Nie ma to jak tu napisać i na GG zaraz przeprosić :polew:
  17. na mineralny sie rozumie Chyba nie jakiś syntetyczny
  18. jakby to było quattro to już dawno by był Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.
  19. dokładnie i na szczęście nie w budzie B6 Masz racje przynajmniej by go wtedy do mojego nie porównywali
  20. Nie ma sie co podniecać zwykły Avant
  21. Tomasz takie brudne auto. Ja sie dziwię że nie myłeś go w czasie jazdy
  22. W sumie też może być. Są opinie że tył jest bardzo miękki to się B6 też tyczy?.A i pasuje gwint od quattro do ośki w B6
  23. Panowie jak myślicie który gwint do B6 był by lepszy FK czy TA nie chce tak bardzo twardo zależy mi przede wszystkim żeby można było auto równo ustawić.
  24. A masz ogrzewany garaż ja przy -8 myłem i zaraz szybko do garażu gdzie miałem na plusie i nic nie zamarzło.
  25. Nie ma to jak kosmetyki obok zeszytów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.