Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
Wczoraj złożyłem siedzenia i dzisiaj z powrotem i jest cisza więc raczej to. Jak się będzie odzywać to się to jakoś tam ogarnie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Za zimno i mnie nie pasuje i Gracjanowi ale na pewno się umówimy kiedyś na nowo
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Minispot odwołany z przyczyn technicznych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gdzie lecisz? Do ciepłych krajów?
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
Panowie ja mam też jakieś skrzypienie czy to może być to pochodzi gdzieś z tyłu po prawej stronie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie ma pojęcia ja jade z drugiej strony
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Myśleliśmy koło Aqua Parku ale potem sie coś wymyśli jeżeli chodzi o mróz.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Wiem ale wiem po sobie ja od razu zmieniłem Soczewki na te z A6 C6 i jest ogromna różnica.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Zmień seryjne soczewki w tych bixach na jakieś inne bo nie świeca za dobrze.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Potwierdzam, zapraszamy A do Gliwic to nie przyjedziesz :gwizdanie: To niech kolega do TG wpadnie ;D We wtorek mam niestety szkolenie z pracy w Opolu więc nie dam rady Spoko[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 15:23_________________________________________________Widzę że Adam obserwuje Temat może też wpadnie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Potwierdzam, zapraszamy A do Gliwic to nie przyjedziesz :gwizdanie: To niech kolega do TG wpadnie ;D
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Potwierdzam, zapraszamy Oooo Gracjan fajnie że też będziesz :decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie robimy z Gracjanem mini spota w wtorek o godz 14.00 w Tarnowskich Górach obok Aqua Parku. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tu jest dzisiaj większy ruch niż na targu
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Założysz sobie 255 na przód i będzie git.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
jakby to było quattro to już dawno by był Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować. trzeba było się kobietą urodzić a nie rozglądać się teraz za facetami tak jak ty to robisz Nie ma to jak tu napisać i na GG zaraz przeprosić :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na mineralny sie rozumie Chyba nie jakiś syntetyczny
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
jakby to było quattro to już dawno by był Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
dokładnie i na szczęście nie w budzie B6 Masz racje przynajmniej by go wtedy do mojego nie porównywali
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Nie ma sie co podniecać zwykły Avant
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz takie brudne auto. Ja sie dziwię że nie myłeś go w czasie jazdy
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
W sumie też może być. Są opinie że tył jest bardzo miękki to się B6 też tyczy?.A i pasuje gwint od quattro do ośki w B6
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Panowie jak myślicie który gwint do B6 był by lepszy FK czy TA nie chce tak bardzo twardo zależy mi przede wszystkim żeby można było auto równo ustawić.
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
A masz ogrzewany garaż ja przy -8 myłem i zaraz szybko do garażu gdzie miałem na plusie i nic nie zamarzło.
-
[ALL B5] Audi S4
Nie ma to jak kosmetyki obok zeszytów