Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ale potencjał jest ogromy pewnie będzie :kox:ha ha ha P-U-M-A Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie: Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy Jak najszybciej bo co tu wejdę to widzę te piękne felgi i potem nic i dopiero auto :polew:
  2. ha ha ha P-U-M-A Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie: Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy Jak najszybciej bo co tu wejdę to widzę te piękne felgi i potem nic i dopiero auto
  3. Wszystko mi się podoba. Ale czy ty nie masz lęku wysokości? :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tel pisze w robocie jestem Masz te tłumiki jeszcze? no niby prawy w rezerwacji do wieczora ale lewy mozesz brac: Komplet bym potrzebował daj znać jak nie sprzedaż ich.
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tel pisze w robocie jestem Masz te tłumiki jeszcze?
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej właź na GG
  7. Ja urwałem tą osłonę w tamtym roku w Bukowinie i jeszcze nowej nie zamontowałem bo pewnie pojeździłaby z tydzień nie dłużeej... :gwizdanie: Ogólnie to jest beznadziejnie zrobione bo tam za nadkolem są takie mniejsze plastiki. Jak one sie podziurawią to pcha śnieg pod te osłony i wtedy spadają. Przeraża mnie że pod B6 nie ma żadnej takiej konserwacji jak w B5 jest barankiem opryskane.
  8. Sieman też to wczoraj urwałem :decayed:
  9. Panowie z okazji mojej gleby dzisiaj urwałem po lewej stronie ten plastik co jest od nadokla przedniego przez połowę boku w od dołu samochodu. Wie ktoś z was jak to się trzymię bo nie mam na razie kanału żeby tam zajrzeć i to ogarnąć. Trzymie się teraz jedynie ze strony progu a od strony gdzie jest wydech jest urwany
  10. Kupiłeś już coś? Ja muszę kupić tylko opony jeszcze bo te mam słabe
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może ktoś chętny na gwint Supersport. WRCLaguna miał taki u siebie.
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To by było dobre I tak cie tam nie ma :decayed: Ale chyba prędzej będe niż ty :naughty: Mnie sie nie spieszy :tongue4:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To by było dobre I tak cie tam nie ma :decayed:
  14. widziałeś myjnie na lotnisku? widziałem, ale tam czystym spirytusem myją..... spirytus to ja wolę w innej postaci Zmywacza do paznokci :polew: młodyś i g... Chciałeś napisać młody i piękny
  15. widziałeś myjnie na lotnisku? widziałem, ale tam czystym spirytusem myją..... spirytus to ja wolę w innej postaci Zmywacza do paznokci :polew:
  16. Ojojoj to teraz jesteśmy konkurentami :polew:
  17. Ja słyszałem że ty na Marzec wysyłasz
  18. widziałeś myjnie na lotnisku? Trzeba było z fibrą przez okno wycierać. Ale nie, nie chciało ci sie
  19. Umył byś auto na sesje a nie takie brudne fotografuje
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może będe miał gwint SUPERSPORT do B6 NOWY w dobrej kasie więc jak coś to zapraszam PW
  21. Sysiek już usnął bo tak powoli jechaliście
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czemu ty znów zderzak zmieniasz?
  23. Zrobiłeś to może u siebie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.