Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Czyli wychodzi na to że te dystanse można tylko na przód zakładać.
  2. do naszych aut nie zrobisz i nie wierz we wszystko co mówią sprzedawcy:wink: Dlaczego w to nie wierzysz spotkałem się u tomasza z dystansami 10mm z centrowaniem więc dlaczego nie dało by się wytoczyć takich samych. bo nie ma takiej fizycznej możliwości aby zrobić kołnież w dystansie 10 mm który podejdzie pod ori felgi Audi. co innego jeśli będzie to dystans pod inne felgi to wtedy da się to wykonać Czyli dystanse Tomasza są fizycznie nie możliwe do wykonania. Zobaczcie że H&R oferuje takie dystanse więc nie piszcie że się nie da.
  3. do naszych aut nie zrobisz i nie wierz we wszystko co mówią sprzedawcy:wink: Dlaczego w to nie wierzysz spotkałem się u tomasza z dystansami 10mm z centrowaniem więc dlaczego nie dało by się wytoczyć takich samych.
  4. Byś pokazał co tam wyrezane jest a nie ubezpieczenia będziemy oglądać
  5. Kowi pytałem jednego kolesia na allegro czy zrobi 10mm z centrowaniem powiedział że da radę zrobić tylko muszę podać długość oryginalnego kołnierza w piaście. Jak by ktoś chciał namiary to pisać.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mlody jak tam rezanko?
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wygląda jak by był źle spasowany był.
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wybacz jak cie uraziłem
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O dokładnie tylko tak bardziej miło chciałem to napisać
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pakiet wieś czemu uważasz że to pakiet wieś??ten pakiet był montowany w audi fabrycznie...ja to rozumiem że wieś to jakies badziewie z laminatu za pare groszy tym bardziej jak wygląda to jak wiejski odsnieżacz a ms design/votex to mojim zdaniem fajna alternatywa dla s4 lub s-line choć cena też w aso zabija Wszystko kwestia gustu. Nie podoba mi się stylistyka tego pakietu, nie wygląda to jaki ori pakiet ale to moja opinia każdy uważa coś innego.
  11. Jakie maty będziesz stosował? Celem ma być lepsze wyciszenie samochodu wewnątrz czy chodzi o to żeby audio grało lepiej?
  12. Nie mam za bardzo czasu podjechać gdzieś na wagę.
  13. Poprzedni właściciel samochodu chciał lajtowego softa to mu takiego zrobili. Ale nie długo BRD i FMIC;)
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak też myślałem. Nie ma co porównywać nawet auta Grzesia do tego z allegro.
  15. Nie jestem pewien ale chyba nawet jest jakieś szkło powiększające czy coś w tym stylu.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry). Pakiet wieś Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się??? No szczerze bardzo mi sie ten pakiet nie podoba. WRC i tak miał go tylko na tyle chyba:mysli:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pakiet wieś
  18. Musisz dać większy dystans. I nie wiem czy 255 podejdzie do B7 .
  19. Ja przecież żartuje. Ale domyślam się co tu się będzie działo.
  20. Ciagle seria. Nie ma co ogladac. Zapraszam do mnie w takim razie:)
  21. A sry mój błąd powinna wejsć chodz lepiej 205/55
  22. 2002 rok to opona jedynie się na śmietnik nadaje.
  23. Trzeć nie będzie ale na pewno będzie ciekawiej wyglądać. Mogą być przelotowe. Kowi. 10mm to ja sie tylko spotkałem żeby H&R były z kołnierzem. A 10mm zakrywa już oryginalny kołnierz piasty.
  24. Wolał bym jednak wszystko nowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.