Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Siedzi ładnie.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Czyli wychodzi na to że te dystanse można tylko na przód zakładać.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
do naszych aut nie zrobisz i nie wierz we wszystko co mówią sprzedawcy:wink: Dlaczego w to nie wierzysz spotkałem się u tomasza z dystansami 10mm z centrowaniem więc dlaczego nie dało by się wytoczyć takich samych. bo nie ma takiej fizycznej możliwości aby zrobić kołnież w dystansie 10 mm który podejdzie pod ori felgi Audi. co innego jeśli będzie to dystans pod inne felgi to wtedy da się to wykonać Czyli dystanse Tomasza są fizycznie nie możliwe do wykonania. Zobaczcie że H&R oferuje takie dystanse więc nie piszcie że się nie da.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
do naszych aut nie zrobisz i nie wierz we wszystko co mówią sprzedawcy:wink: Dlaczego w to nie wierzysz spotkałem się u tomasza z dystansami 10mm z centrowaniem więc dlaczego nie dało by się wytoczyć takich samych.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Byś pokazał co tam wyrezane jest a nie ubezpieczenia będziemy oglądać
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi pytałem jednego kolesia na allegro czy zrobi 10mm z centrowaniem powiedział że da radę zrobić tylko muszę podać długość oryginalnego kołnierza w piaście. Jak by ktoś chciał namiary to pisać.
-
B6 DIVISION
mlody jak tam rezanko?
-
B6 DIVISION
Wygląda jak by był źle spasowany był.
-
B6 DIVISION
Wybacz jak cie uraziłem
-
B6 DIVISION
O dokładnie tylko tak bardziej miło chciałem to napisać
-
B6 DIVISION
Pakiet wieś czemu uważasz że to pakiet wieś??ten pakiet był montowany w audi fabrycznie...ja to rozumiem że wieś to jakies badziewie z laminatu za pare groszy tym bardziej jak wygląda to jak wiejski odsnieżacz a ms design/votex to mojim zdaniem fajna alternatywa dla s4 lub s-line choć cena też w aso zabija Wszystko kwestia gustu. Nie podoba mi się stylistyka tego pakietu, nie wygląda to jaki ori pakiet ale to moja opinia każdy uważa coś innego.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jakie maty będziesz stosował? Celem ma być lepsze wyciszenie samochodu wewnątrz czy chodzi o to żeby audio grało lepiej?
-
[B5 AJM] Turbo AWX + program by Spanky - 162ps i 370nm
Nie mam za bardzo czasu podjechać gdzieś na wagę.
-
[B5 AJM] Turbo AWX + program by Spanky - 162ps i 370nm
Poprzedni właściciel samochodu chciał lajtowego softa to mu takiego zrobili. Ale nie długo BRD i FMIC;)
-
B6 DIVISION
Tak też myślałem. Nie ma co porównywać nawet auta Grzesia do tego z allegro.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Nie jestem pewien ale chyba nawet jest jakieś szkło powiększające czy coś w tym stylu.
-
B6 DIVISION
Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry). Pakiet wieś Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się??? No szczerze bardzo mi sie ten pakiet nie podoba. WRC i tak miał go tylko na tyle chyba:mysli:
- B6 DIVISION
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Musisz dać większy dystans. I nie wiem czy 255 podejdzie do B7 .
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ja przecież żartuje. Ale domyślam się co tu się będzie działo.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ciagle seria. Nie ma co ogladac. Zapraszam do mnie w takim razie:)
-
opony letnie
A sry mój błąd powinna wejsć chodz lepiej 205/55
-
opony letnie
2002 rok to opona jedynie się na śmietnik nadaje.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Trzeć nie będzie ale na pewno będzie ciekawiej wyglądać. Mogą być przelotowe. Kowi. 10mm to ja sie tylko spotkałem żeby H&R były z kołnierzem. A 10mm zakrywa już oryginalny kołnierz piasty.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wolał bym jednak wszystko nowe