Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. No ale i tak za dużo teraz nie wyciągnie ale to jego sprawa. Niech zrobi co twierdzi za słuszne.
  2. Tomasz. To remontujesz parcha czy na części?
  3. Jakie osłony:eusathink: Aaaa te w garażu:doh:
  4. Obawiam się że mają za wysokie progi jak na moje nogi
  5. Chciałem uwiecznić minę kolesia co moje auto zobaczy:grin:
  6. Haha ja to już widzę we wtorek. Adam bierz twój aparat firmowy
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to się będziemy widzieć. Szczerze na fotach jakiegoś szału nie ma pod względem aut mam nadzieje że w tym roku będzie coś lepszego.
  8. Kiedy zakładasz te Avusy?
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://vagnysa.pl/ Wybiera się tam ktoś w tym roku?
  10. edyną glebą, którą bym akceptował to obniżenie -15 -25 tak, jak jest to w Eibachu Pro Kit (zestaw nad którym się zastanawiam), ewentualnie Air Ride (choć to zajmuje za dużo miejsca). gwint i większe obniżenie nie wchodzi w grę.. to auto służy do jazdy na co dzień, a że dojazd w niektóre miejsca nie jest za bardzo fajny i zjazd do garażu stromy to nie ma opcji dzięki za opinie miała być dzisiaj sesja, ale napierdziela co chwilę deszcz albo grad/śnieg i auto się trochę upierniczyło więc czekam na lepszą pogodę i będzie sesja całości Spoko ale co do samego auta to A5 to sobie marzę jako moje następne auto. Piękna jest.
  11. Ok. Jak coś to pisz.
  12. Wpadnij w moje okolice pośmigamy trochę.
  13. Co do gwintu za 800zł to się zgodzę z tobą w 100% to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem.
  14. Oj nie zgodzę się z tobą w większości twoich treści. Jeżeli jeździłeś w B6/B7 to spoko ale jeżeli nie to nie pisz takich bzdur. Bo w B6/B7 gwint (KW w moim przypadku) zachowuje się o wiele lepiej na nierównościach niż zwykłe zawieszenie S-Line bo miałem porównanie. To że jest bardziej twarde to nie znaczy że jest dla lansu. Jedni cenią sobie to że auto się lepiej drogi trzyma co można wykorzystać w zakrętach np. ---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:49 ---------- Zapraszam do mnie przejedziesz się to zmienisz zdanie jak każdy który na razie jechał moim autem.
  15. To jest wypowiedz osoby która nie jeździła na gwincie. Dlaczego twierdzisz że dla lansu bo nie bardzo rozumiem. ---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:41 ---------- Z drugiej strony jak ma być na gwincie jak ustawisz sobie koło równo z błotnikiem bo nie chciał bym mieć wtedy miękkiego auta.
  16. 1000Euro:decayed:
  17. Gwint za***ista sprawa taki KW jak ja mam to lepiej dziury wybiera niż 1BV na pewno. Kumpel ma 1be i u mnie w samochodzie nie słychać tak dziur jak u niego.
  18. Ori RS6 mają Et 43 w 18" oczywiście.
  19. Pewnie że 1BV będzie za wysokie
  20. Takie A5 na glebie by zaje*** wyglądało
  21. A właśnie ty też jeszcze jesteś ja miałem aso na myśli:doh: To sie pytałem przecież
  22. A właśnie ty też jeszcze jesteś
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś jakąś zbędną może być krzywą felge 18"?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.