Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Jak wrócisz z niemiec to dam się zaprosić przez ciebie nawet. ---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:59 ---------- Ale ty pewnie za dużo zjesz więc jednak nasz starszy kolega Adam będzie lepszym rozwiązaniem.
  2. Kukurydzy było w sam raz. Jedyne czego żałuję że tak późno przyniosłem sos czosnkowy. ---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:46 ---------- Tomasz żałuj że nie byłeś ciekawa tematyka była dzisiaj.
  3. Ale Pizza była dzisiaj mega dobra. Wyjątkowo smakowała dzisiaj.
  4. 17" 235/45 +1BE = Komfort i wszędzie możesz śmigać śmiało.
  5. Kto się dzisiaj na spota wybiera?
  6. No właśnie adam co ty tutaj robisz tak późno. Pamiętasz że dzisiaj na pizze jedziemy?
  7. To lepiej wypasione B7 niż golas B8
  8. Zawsze podziwiałem twoje zainteresowanie fokami:naughty:
  9. Adam spam się zawsze ode mnie zaczyna nie wiedziałeś o tym?
  10. Takiego spamu jak tam to nigdy nie zrobimy chyba.
  11. Jak nasze spoty lublinieckie ruszyły pełną parą nie możliwe normalnie.
  12. podziwiam Cię że dokładasz do auta a w lato zmiana:wink: Mnie pasi bo szukam rns i bose:decayed:
  13. Tomasz załatwiłeś już ten termin do dentysty bo mam już 3 luźne te plomby. No Sysek jest przyjemnie:decayed:
  14. A ile watt ma ori żarówka h11 w przeciwmgielnych?
  15. A nie ma w halo czujników spalonej żarówki?
  16. Straszne nie zepsuj auta takim czymś kolego.
  17. Siedzi ładnie zmierzył byś ile masz od ziemi do błotnika.
  18. http://motoallegro.pl/hid-zestaw-h1-h7-h11-hb3-d2s-ksenon-xenony-gdynia-i2184436445.html Panowie montował ktoś coś takiego czy będzie wywalać błędy w B6.
  19. Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy" owszem nie wiem, ale nie ma się co ciśnieniować z niecierpliwością czekam na efekt Szaraka na glebie Dlatego następnym razem normalnie napisz a nie będziesz pisał komentarza mającego kogoś poganiać.
  20. jak tymek wreszcie powie ze cos komus sprzedaje i sie nie rozmysli:jerk: :grin:
  21. Pasi , tylko fajnie by było jakby się więcej ludzi zebrało bo wiesz we trójkę to się możemy u Tomasza spotkać Nie no Adam i Michał też raczej wpadną więc paru nas będzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.