Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Dobra ale z tobą też nakręcimy jeszcze raz. Dzięki za kreski Adam:hi:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja szukałem samochodu który już ma S-line zewnątrz. Mogłem kupić golasa i dorezać S-line za tą kasę więc to takie głupie gadanie jest.
  3. No to elegancko Piotrek że tak powiem żałować nie będziecie.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niech sie tym ktoś zajmnie. Ja jako pierwszy zgłaszam się jako chętny do DIVISIONU wypas mojego auta: - PEŁEN S-LINE Zewnątrz - GWINT KW. V1 - FELGI RS6 18" - PROGRAM ECUPROJECT
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie kurde ogarnijcie jakąś komisję do rekrutacji do DIVISIONU tyle fajnych aut by wypadało wpisać na listę.
  6. Wyślij mi go:decayed: ---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:51 ---------- Szkoda że nie ma filmiku jak od 2 jechaliśmy:banan: ---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 15:53 ---------- Ja jestem przekonany że będzie więcej niż 5 aut.
  7. Trzeba było ponagrywać telefonem
  8. Bitej śmietany nie będzie bo im się po prostu nie chce. Spot 17.30 ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:10 ---------- ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ---------- ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ----------
  9. Tomasz też Stawia ale w toalecie :naughty: ---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:20 ---------- Myślę że jakieś kości i resztki po psie będą to ci wezmę.
  10. Tobie to jedynie mogę zabawkę zostawić ---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:28 ---------- Tomasz też coś stawia. Może akurat ty byś się skusił
  11. No i zaciski ładnie pomalowane:naughty:
  12. Żebyś nie dostał czegoś zamiast Big Zestawu
  13. Panowie SPOT WTOREK 17.30 MC zapraszamy!!!
  14. No trzeba napisać w wątku bo tam jest napisane że na 17.15 i większości tak pasuje z tego co wiem
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej ty jeszcze żyjesz Taka cisza ostatnio z twojej strony. Czyżby z felg nie zadowolony:kox:
  16. Ja mam Bixenon Ori i jest ciemny w środku
  17. Ale ta ori soczewka jest mała u ja mam z A6 C6 jest większa. Masz nowe żarniki?
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Będzie grało:kox:
  19. Fajnie sie dzisiaj przez twoja wieś leciało:bag:
  20. No to zróbmy 17.15 nie wiem jak tomasz pracuje bo jak robi to akurat przyjedzie.
  21. Wtorek nadal aktualny a jaka godzina wam panowie pasuje najlepiej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.