Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje?
-
B6 DIVISION
Mierzyłeś temperaturę?
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
No mamy a czemu? I co tam ciekawego wsadziłeś?- B6 DIVISION
[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 14:11_________________________________________________Pany macie kto Hidy w przeciwmgielnych?- B6 DIVISION
Będę obserwować temat jeżeli zapowiada się tak ciekawie.- B6 DIVISION
A ja tak myślę co ty masz taką Kozę i małe ET :mysli: :tongue4:- B6 DIVISION
Panowie jak ktoś ma jakieś dystanse do sprzedania to zapraszam na PW- [ALL B6] 19 cali przy b6 ?
Zrobie zdjęcia na równym i ci wyśle teraz mam przód -5 63cm a tył -4 64cm- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Lepiej to przemyśl jeszcze kolego :>- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
zobaczymy w sobote trzymam ostro kciuki i spac nie moge po nocach od tygodnia :>[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:18_________________________________________________ za duze jak dla mnie 18'' w sam raz choc chetnie bym zobaczyl na zywo jak b6 wyglada na 19'' :gwizdanie: Oj 19" na B6 nie jest za wielkie ja mam 18" i trochę żałuje.- [ALL B6] 19 cali przy b6 ?
6cm to na przodzie kołło 17" jest równe z błotnikiem6.5cm na tyl koło się już chowa więc opuścić się da na gwincie ale jeździć się na -8 nie da po tych zdjęciach co tam widziałem u ciebie to może masz te -5- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
he he juz blizej niz dalej do wiosny a wlasnie musze cos kupic jakies 18 Kup 19"- [ALL B6] 19 cali przy b6 ?
Nigdy w życiu nie miałeś -80 na tych zdjęciach ;D- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Ah ta stal ja wytrzymałem miesiąc i kupiłem ALU. PS. Auto kosa- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gey Zone powraca :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:- B6 DIVISION
No to jak by ktoś był chętny to proszę o PW bo może będę miał i jak nie założę do siebie to je sprzedam.- B6 DIVISION
Po ile chodzą panowie Listwy S4 na drzwi (stan do pomalowania)?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
NOKIA 3310- [ALL B5] Audi S4
Ja już wiem Gracjan sam wam powie. Mogę powiedzieć tyle jest grubo- [ALL B5] Audi S4
Dobry pomysł z tym flokiem jak jest zniszczone. Dobra nic nie mówimy- [ALL B5] Audi S4
Jutro sie zmieni ale nie wiem czy mogę powiedzieć- B6 DIVISION
Jak idealny stan to jak najbardziej. - B6 DIVISION