Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. a co chcialbys ze sie dzialo?rozwiert odbytu?wkrecanie zarowek? :polew:
  2. Panowie dzieje się coś jutro na spocie :naughty:
  3. Na błędach się człowiek uczy. A nikt idealny nie jest
  4. Możliwe że do sedana. Założyłem teraz 1BE na tył poczekam aż się ułoży i będzie git.
  5. Używki. Za małą kase kupiłem więc sama kwestia finansowa nie straciłem ale te wkładanie i wyciąganie. Wstawię 1BE na tył a z czasem coś wymyślę albo kupie jakieś inne H&R.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj zdjęcie jak to wygląda ja mam weiteca 30 na tył jakbyś chciał przymierzyć to możemy się dogadać Nie nie mam zdjęcia dzisiaj założę 1BE na tył a potem coś będę szukał na tył. Pokaż jak twoje auto wygląda teraz. Ja teraz mam 64cm na przód a 1BE będzie na tyle 65cm więc przynajmniej nie będzie wyglądać jak zarwane.
  7. Nie mam pojęcia dlaczego tak siadło. Dzisiaj wkładam 1BE na tył to będzie przód 64cm a tył 65cm więc najgorzej nie będzie ale oczekiwany efekt to to nie jest.
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a przod sie zgadza?? bo jak tak to tył domowić i oki a jak nie to lepiej to wywal i szukaj po nr, bo taka jak pisałem ci na pw jest tego w cholere bo b5 b6 b7 itp, niby to samo zawieszenie i pasuje ale cięzar inny i dlatego pozniej takie hocki klocki... dasz rade zaraz znajdziesz coś za pare zł na allegro bo mistrz jesteś w tym ale wiem ze to bardzo wkur... bo sie nameczyłeś i naczekałeś z tą zawiecha a na koniec efekt pupa.......... Chyba włożę teraz 1be na tył bedzie przód 64 a tył 65 i git. Niby tak ale to juz kombinacja, na przeczekanie oki ale na dłużej wolałbym np. JA wiedzie\c na czym stoje, tymbardziej ze to używka Docelowo coś wymyśle co będzie pewne ale to nie w bliższym czasie jak teraz założe te stare to już koniec z tymi zmianami na teraz.
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a przod sie zgadza?? bo jak tak to tył domowić i oki a jak nie to lepiej to wywal i szukaj po nr, bo taka jak pisałem ci na pw jest tego w cholere bo b5 b6 b7 itp, niby to samo zawieszenie i pasuje ale cięzar inny i dlatego pozniej takie hocki klocki... dasz rade zaraz znajdziesz coś za pare zł na allegro bo mistrz jesteś w tym ale wiem ze to bardzo wkur... bo sie nameczyłeś i naczekałeś z tą zawiecha a na koniec efekt pupa.......... Chyba włożę teraz 1be na tył bedzie przód 64 a tył 65 i git.
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są inne... Nie wiem co z tym teraz zrobić
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet jak to ile też dźwigną mi auto z 1cm to i tak będzie 1.5cm różnicy co do przodu tak beznadziejnie to wygląda.
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś jakieś springi na tył -40 bo mi siadło -65 na tyle :wallbash:
  13. Panowie mam problem obniżyłem dzisiaj moje autko wymieniłem sprężyny na H&R przód jest -40 jak podał producent a tył jest jeszcze 2.5cm niżej idzie to jakoś dźwignąć czy muszę zmieniać na jakieś sensowniejsze sprężyny.
  14. Ciekawe za ile pójdzie
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaczołem dziś przerabiać moje dekory na szczotkowane alu. Efekt :kox:
  16. Po sofcie byś miał około 170PS
  17. Pewnie na to wpływa więcej faktów. Na letnich nie ma problemu ale na zimowych jest. jak jest sucho to oczywiście nie ma problemu i na zimowych ale jak trochę popada.
  18. Nie bardzo rozumiem dlaczego mam wymienić amory też? Moim zdaniem tez nie musi wymieniać od razu amorków jeśli tylko wymienia sprężyny , to zależy od funduszy jakie ma do dyspozycji i przede wszystkim czy amorki są dobre Choć ja jakbym miał wymieniać to poświęciłbym się i też wymienił amorki niż później wydzierać jeszcze raz zawieszenie i dalej mordować się z nim Fakt faktem powinno się wymieniać parami tzn jeśli wymieniamy tylko sprężyny to zarówno lewą jak i prawą sprężynę Ale każdy robi jak uważa i to jego decyzja i jego auto A forum jest po to aby doradzić i podpowiedzieć a także zgłosić swoje uwagi i spostrzeżenia co do danego problemu PS. Koledze garbi89 chodzi o to że musisz wymienić prawą i lewą sprężynę a nie tylko tą którą masz zepsutą I tak samo dotyczy amorków że kompletami czyli parami No to ci rozjaśnię troszkę sytuację. Mianowicie mam amortyzatory w jeszcze dobrym stanie. Wymieniam moje sprężyny oryginalne 1BE na sprężyny H&R które trochę bardziej obniżają auto. Jest to jedyny cel wymiany. Więc amortyzatory zostają
  19. Nie bardzo rozumiem dlaczego mam wymienić amory też?
  20. W B5 raczej maximum Wtedy masz ET35 Tomasz miał przy 7,5 225/45 i mocnej glebie dystans 20 czyli ET25 i jak nikt z tyłu nie siedział to nie tarło. Więc co to jest takie 10mm
  21. Dystans 10MM to minimum ja mam u siebie też ET 45 właśnie zamówiłem dystanse 10mm bo sa bardzo schowane.
  22. Myślę że tak jak kolega garbi89 cytuję odkręcisz górne wahacze od mocowania amortyzatora na ściśniętej sprężynie i później odkręcisz nakrętkę na amorku to wymienisz sprężyny bez problemu Choć moim zdaniem jeśli ci się nie śpieszy i jak masz wyciągnięta całą kolumnę to warto pokusić się o wybicie tej nieszczęsnej śruby Takie jest moje zdanie choć decyzja należy do ciebie Jedną stronę i tak będę musiał wybić bo jest przekręcona w środku. Ale drugiej nie planuje ruszać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.