Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Czeka mnie podobna sytuacja ale z wymianą sprężyn i problemem jest ta właśnie górna śruba. Myślałem jej nie ruszać tylko zdemontować całą kolumnę razem ze zwrotnicą i górnymi wahaczami. Robił ktoś tak u siebie czy też są jakieś problemy Tutaj poglądowe zdjęcie jak by to miało wyglądać po wyciągnięciu. Czy w takim stanie jak na zdjęciu jest możliwość wymiany sprężyn bez odkręcania tej jednej śruby.
  2. Kratki z wersji s-line są o niebo lepsze niż te z S4 dlatego moim zdaniem zostaw lepiej S-line
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Palnik gazowy i do przodu Tylko tak zebys nie zjaral sworzni wahaczy Pytałem też znajomego o to i powiedział że wahacze mam zaraz do wymiany bo się gumy wypalą na wahaczach. Chyba że da się bez zjarania tych gum na wahaczach?
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może czytaliście w moim wątku chciałem wczoraj zmienić sprężyny u siebie i poległem na tej górnej śrubie co trzyma 2 wahacze górne. Najgorsze jest to że śruba przy odkręcaniu się przekręciła próbowałem wybić ją ale nie było szans. Macie jakieś propozycje jak to najniższym kosztem rozwiązać.
  5. :polew: Na serio trwało to kupe czasu ale 190km/h było :decayed:
  6. Polecam stronę kosmetykaaut.pl zapytaj tam to ci doradzą czym najlepiej wyprać tapicerkę.
  7. Moim zdaniem jeżeli kogoś nie stać na sensowny komplet wahaczy to po koleji wymieniać te które stukają. Nie wiesz w jakim stanie są może też mają już troche na stukane.
  8. Tu nie chodzi o to że ile można jechać bo 190km/h to ja moim 1.6 nawet jechałem.
  9. Masakra ja tu o BRD myślę i FMIC ale jak to czytam to chyba sobie turbo z AFN-a wsadzę
  10. Przy normalnej jeździe tyle samo
  11. Poprzeglądaj forumowe auta. Na pewno coś znajdziesz co ci się spodoba i będziesz wiedział czego szukać.
  12. Ja w B6 śmigam na 17" w zimę ale z chyba lepszym rozwiązaniem w twojej sytuacji to będzie 16"
  13. Bo powiem szczerze że do polerki to choćby sobie zamów zestaw na 2/3 pastach Menzerna. Ja osobiście jestem nie do końca zadowolony z kosmetyków Magłers
  14. Obczaj sobie też inne firmy a nie tylko "magłers" jest wiele lepszych środków właśnie do robienia korekty lakieru.
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezdziłem na 1BE tylko ze w b5 a u siebie mam H&R -40mm i jest podobnie Tył tylko skacze na dołach ale to pewnie przez amorki seryjne :gwizdanie: MAGIC87 to ma chyba więcej niż -40mm coś mi się wydaje No magicowi trochę bardziej siadło. Ja też nie mam nowych tych sprężyn i na zdjęciach auta było też więcej niż -40 więc jestem dobrej myśli że gleba będzie ok. Amory zostaną 1BE wiec dobijać nie powinno .A co do komfortu to u magica jest lepiej niż u mnie ja miałem takie przeczucie.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zobaczę zawsze można zmienić jak będzie tragedia. A nawet miałem wrażenie u MAGICA że na jego H&R bylo bardziej komfortowo niż na moim 1BE
  17. Przy takowych pogodach jak ostatnio to na 225/45 przy 160PS 350NM też nie mam trakcji na 1 i polowie 2 biegu.
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    popatrz w moim watku ja mam 1be i 18" jest nizej , nie wyglada jak allroad, ale łądniej jest jak nie ma przerwqy nad oponą Ja teraz mam 1BE ale za wysoko będzie przy 18"
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra jakoś dam radę dzięki za Pomoc. Mam nadzieje że trochę niżej będzie niż teraz na 1BE
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowa sruba trzymająca dwa "jabłka" wahaczy gornych w zwrotnicy- czesto ciezko idzie i jest w srodku skorodowana Napewno jakies wd40 I sciągacze do sprężyn Jak Gorne ze zwrotnicy Ci wyjda to reszta LUz Dzięki bardzo zamówiłem sobie komplet śrub na jedną stronę żeby w razie wypadku była nowa na miejscu. Czyli ta śruba co trzymie 2 wahacze gorne jest najgorsza?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pewnie nie jeden z was wymieniał sprężyny z przodu. Zabieram sie w czwartek za to i mam pytanie czy na coś konkretnie zwracać uwagę jakieś pomysły żeby łatwiej zdemontować. W co sie uzbroić w jakieś nowe śruby czy coś?
  22. Oooo widzę że Spot bardzo udany był

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.