Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 AVF] Wymiana przednich amortyzatorów w A4 B6 ?
Czeka mnie podobna sytuacja ale z wymianą sprężyn i problemem jest ta właśnie górna śruba. Myślałem jej nie ruszać tylko zdemontować całą kolumnę razem ze zwrotnicą i górnymi wahaczami. Robił ktoś tak u siebie czy też są jakieś problemy Tutaj poglądowe zdjęcie jak by to miało wyglądać po wyciągnięciu. Czy w takim stanie jak na zdjęciu jest możliwość wymiany sprężyn bez odkręcania tej jednej śruby.
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Kratki z wersji s-line są o niebo lepsze niż te z S4 dlatego moim zdaniem zostaw lepiej S-line
-
B6 DIVISION
Palnik gazowy i do przodu Tylko tak zebys nie zjaral sworzni wahaczy Pytałem też znajomego o to i powiedział że wahacze mam zaraz do wymiany bo się gumy wypalą na wahaczach. Chyba że da się bez zjarania tych gum na wahaczach?
-
B6 DIVISION
Panowie może czytaliście w moim wątku chciałem wczoraj zmienić sprężyny u siebie i poległem na tej górnej śrubie co trzyma 2 wahacze górne. Najgorsze jest to że śruba przy odkręcaniu się przekręciła próbowałem wybić ją ale nie było szans. Macie jakieś propozycje jak to najniższym kosztem rozwiązać.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: Na serio trwało to kupe czasu ale 190km/h było :decayed:
-
[ALL B6] Siedzenia w S-Line
Polecam stronę kosmetykaaut.pl zapytaj tam to ci doradzą czym najlepiej wyprać tapicerkę.
-
[ALL B5] Czy warto montować taki zestaw?
Moim zdaniem jeżeli kogoś nie stać na sensowny komplet wahaczy to po koleji wymieniać te które stukają. Nie wiesz w jakim stanie są może też mają już troche na stukane.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tu nie chodzi o to że ile można jechać bo 190km/h to ja moim 1.6 nawet jechałem.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Masakra ja tu o BRD myślę i FMIC ale jak to czytam to chyba sobie turbo z AFN-a wsadzę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
WHY???
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Przy normalnej jeździe tyle samo
-
zmaiana felg
Poprzeglądaj forumowe auta. Na pewno coś znajdziesz co ci się spodoba i będziesz wiedział czego szukać.
-
[ALL B7] felgowy dylemat (15 czy 16 na zimę?)
Ja w B6 śmigam na 17" w zimę ale z chyba lepszym rozwiązaniem w twojej sytuacji to będzie 16"
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Bo powiem szczerze że do polerki to choćby sobie zamów zestaw na 2/3 pastach Menzerna. Ja osobiście jestem nie do końca zadowolony z kosmetyków Magłers
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Obczaj sobie też inne firmy a nie tylko "magłers" jest wiele lepszych środków właśnie do robienia korekty lakieru.
-
B6 DIVISION
Jezdziłem na 1BE tylko ze w b5 a u siebie mam H&R -40mm i jest podobnie Tył tylko skacze na dołach ale to pewnie przez amorki seryjne :gwizdanie: MAGIC87 to ma chyba więcej niż -40mm coś mi się wydaje No magicowi trochę bardziej siadło. Ja też nie mam nowych tych sprężyn i na zdjęciach auta było też więcej niż -40 więc jestem dobrej myśli że gleba będzie ok. Amory zostaną 1BE wiec dobijać nie powinno .A co do komfortu to u magica jest lepiej niż u mnie ja miałem takie przeczucie.
-
B6 DIVISION
Ja zobaczę zawsze można zmienić jak będzie tragedia. A nawet miałem wrażenie u MAGICA że na jego H&R bylo bardziej komfortowo niż na moim 1BE
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
Przy takowych pogodach jak ostatnio to na 225/45 przy 160PS 350NM też nie mam trakcji na 1 i polowie 2 biegu.
-
B6 DIVISION
popatrz w moim watku ja mam 1be i 18" jest nizej , nie wyglada jak allroad, ale łądniej jest jak nie ma przerwqy nad oponą Ja teraz mam 1BE ale za wysoko będzie przy 18"
-
B6 DIVISION
Dobra jakoś dam radę dzięki za Pomoc. Mam nadzieje że trochę niżej będzie niż teraz na 1BE
-
B6 DIVISION
Nowa sruba trzymająca dwa "jabłka" wahaczy gornych w zwrotnicy- czesto ciezko idzie i jest w srodku skorodowana Napewno jakies wd40 I sciągacze do sprężyn Jak Gorne ze zwrotnicy Ci wyjda to reszta LUz Dzięki bardzo zamówiłem sobie komplet śrub na jedną stronę żeby w razie wypadku była nowa na miejscu. Czyli ta śruba co trzymie 2 wahacze gorne jest najgorsza?
-
B6 DIVISION
Panowie pewnie nie jeden z was wymieniał sprężyny z przodu. Zabieram sie w czwartek za to i mam pytanie czy na coś konkretnie zwracać uwagę jakieś pomysły żeby łatwiej zdemontować. W co sie uzbroić w jakieś nowe śruby czy coś?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oooo widzę że Spot bardzo udany był