Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie
  2. od 20lat ,pozniej jest bvb... reprezentacji niemiec tez To tak całkiem tak jak ja Tylko bez Borussii
  3. Piotrek a ty Bayernowi kibicujesz hmm ??
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać
  5. Aha. No to nie zadziała niestety.
  6. Panowie w module AQ ruszy pakiet oświetlenie czy będę zmuszony kupić jakiś inny moduł?
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem za tym aby Bart-s został Bosem Divisionu oczywiście jeżeli mu będzie ta opcja pasować.
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile wołać za sprężyny na przód z 1be z B6 1.9TDi?
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Każdy robi co chce przyjacielu :gwizdanie:
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam zdjęć ale jak ci zależy to sobie poszukaj na forum. Wiele osób swoje tak przerabiało
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Carbon Rs4 to już nie jest tak łatwo. Papierów trzeba więcej, a i trzeć w koło no i precyzja się liczy[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 13:34_________________________________________________ Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon Kolega bardzo dzisiaj ma dobry humor widzę. :naughty: Dziwisz się? A wyobraź sobie że tak , bo w B5 przerobiłem al'a karbonowe listwy na szczotkowane alu więc pytam czy z tą rybią łuską też da rady przeszlifować te dekory .
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon Kolega bardzo dzisiaj ma dobry humor widzę. :naughty:
  13. Fotele też bierz z alcantarą jak dla mnie o wiele lepsze niż pełna skóra.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?
  15. Tak termostat zamówiony. Program robiony w ECU project ale miał być maksymalnie bezpieczny dla auta tak chciał poprzedni właściciel. Czyli jakie logi bym musiał jeszcze zrobić?
  16. Błędów żadnych na kompie jako tako do pracy silnika nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynie nie irytuje mnie ten olej w okolicach EGR.
  17. Wrzucam tutaj logi dynamiczne i statyczne możecie mi powiedzieć gdzie coś jest nie tak. Dodam że w okolicach EGR-a mam olej. Silnik AVF po sofcie.
  18. A dokładnie jaki ty szybki jesteś :naughty:
  19. Panowie przy obniżeniu -40 w moim avancie Jakie mogę dać najmniejsze ET na przodzie i tyle. Felga 8" 18" opona 225/40 czy na tyle przy ET 31 Będzie gdzieś tarło a na przodzie przy ET 33
  20. W benzynie rzeczywiście jest o wiele jest głośniej czytałem że w TDI nie ma większej różnicy trochę na pewno ale w czasie jazdy nie ma różnicy ja w b6 mam środkowy i końcowy więc chcę wyciąć ten środkowy.
  21. jak kto woli...byc moze a raczej na pewno bedzie glosniejszy :gwizdanie: Nie prawda... :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś jakieś sprężyny obniżające do avanta?
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie sa jakieś szanse na dokładkę s-line do avanta na 2 wydechy? używaną gdzies bo aso :kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.