Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
od 20lat ,pozniej jest bvb... reprezentacji niemiec tez To tak całkiem tak jak ja Tylko bez Borussii
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek a ty Bayernowi kibicujesz hmm ??
-
B6 DIVISION
Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Aha. No to nie zadziała niestety.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Panowie w module AQ ruszy pakiet oświetlenie czy będę zmuszony kupić jakiś inny moduł?
-
B6 DIVISION
Ja jestem za tym aby Bart-s został Bosem Divisionu oczywiście jeżeli mu będzie ta opcja pasować.
-
B6 DIVISION
Panowie ile wołać za sprężyny na przód z 1be z B6 1.9TDi?
-
B6 DIVISION
Każdy robi co chce przyjacielu :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Nie mam zdjęć ale jak ci zależy to sobie poszukaj na forum. Wiele osób swoje tak przerabiało
-
B6 DIVISION
Carbon Rs4 to już nie jest tak łatwo. Papierów trzeba więcej, a i trzeć w koło no i precyzja się liczy[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 13:34_________________________________________________ Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon Kolega bardzo dzisiaj ma dobry humor widzę. :naughty: Dziwisz się? A wyobraź sobie że tak , bo w B5 przerobiłem al'a karbonowe listwy na szczotkowane alu więc pytam czy z tą rybią łuską też da rady przeszlifować te dekory .
-
B6 DIVISION
Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon Kolega bardzo dzisiaj ma dobry humor widzę. :naughty:
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Fotele też bierz z alcantarą jak dla mnie o wiele lepsze niż pełna skóra.
-
B6 DIVISION
Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę Logów Statyczne i Dynamiczne
Tak termostat zamówiony. Program robiony w ECU project ale miał być maksymalnie bezpieczny dla auta tak chciał poprzedni właściciel. Czyli jakie logi bym musiał jeszcze zrobić?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę Logów Statyczne i Dynamiczne
Błędów żadnych na kompie jako tako do pracy silnika nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynie nie irytuje mnie ten olej w okolicach EGR.
-
[B6 AVF] Prośba o analizę Logów Statyczne i Dynamiczne
Wrzucam tutaj logi dynamiczne i statyczne możecie mi powiedzieć gdzie coś jest nie tak. Dodam że w okolicach EGR-a mam olej. Silnik AVF po sofcie.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
A dokładnie jaki ty szybki jesteś :naughty:
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
- Znaczenie ET Felgi
Panowie przy obniżeniu -40 w moim avancie Jakie mogę dać najmniejsze ET na przodzie i tyle. Felga 8" 18" opona 225/40 czy na tyle przy ET 31 Będzie gdzieś tarło a na przodzie przy ET 33- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
W benzynie rzeczywiście jest o wiele jest głośniej czytałem że w TDI nie ma większej różnicy trochę na pewno ale w czasie jazdy nie ma różnicy ja w b6 mam środkowy i końcowy więc chcę wyciąć ten środkowy.- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
jak kto woli...byc moze a raczej na pewno bedzie glosniejszy :gwizdanie: Nie prawda... :gwizdanie: :gwizdanie:- [B6 AVJ] Termostat czy cos innego ? 2 post od dołu
Pisz do TOM77- B6 DIVISION
Ma ktoś jakieś sprężyny obniżające do avanta?- B6 DIVISION
Panowie sa jakieś szanse na dokładkę s-line do avanta na 2 wydechy? używaną gdzies bo aso :kwasny: - Znaczenie ET Felgi