Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: pochwal się że widziałeś go na yout Ale tu jeszcze był młody. Ale jak widać marzenia się spełniają.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Zwykłe A4 B6 tymona
Odpisz mi na GG
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Ważne że imię jest
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Kupiłeś na stacji choinkę zapachowa? Dokładnie jak wracałem od ciebie to wyczaiłem zieloną na wystawie. :naughty: A tak na serio to nowa kiera sie szykuje
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Kupiłeś na stacji choinkę zapachowa? Dokładnie jak wracałem od ciebie to wyczaiłem zieloną na wystawie. :naughty:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
No dokładnie ale ja dzisiaj nowego nabyłem...
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
No ja już się ciesze na sezon Letni powoli.
-
B6 DIVISION
Musisz mięć taką przejściówkę z dużego wieloklinu na mały bo przedlift miał właśnie ten mały. Co do elektroniki to myślę że spokojnie da sie to ogarnąć. A obudowa obok kierownicy by sie przydała od polifta.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
czuję się przywołany , może się urwę z choinki na halbe stunde każda wymówka jest dobra byle się przejechać Audikiem Dokładnie [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 17:22_________________________________________________Panowie pasuje wam godzina 15.00? czy później.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
No no no. Fajny MOD muszę u siebie zrobić. Aaaa bym zapomniał przecież ja mam już daszek
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
do czyszczenia Tapicerki weź się ogarnij :polew:Co ty nie powiesz xD
- B6 DIVISION
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
:polew:
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Do czyszczenia padów pewnie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: Hahaha nie umiem już haha- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja klar ich bin ja in Deutschland geboren Und was ist mit dir dein Deutsch ist auch nicht schlecht.PS.Zaraz będzie Tomasz pewnie i coś tu napisze xD- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
A potem Dzo-Dzo robisz detaling- [B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Ja w B5 robiłem pełną kurację odmładzającą 35h- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Alles Gute zum Geburtstag- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Poznajecie go? :naughty:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
:naughty:- [B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Chester PW Pełne. - [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA