Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja od piątku jak widzę swoje auto na 15" w stali i ET 45 to przeklinam :wallbash:
-
[B6 AVF] Jakie niższe sprężyny do Amortyzatorów 1Be
Panowie. Mam pytanie jakie polecacie sprężyny obniżające około -4cm względem 1Ba. Jaka firma robi bardziej komfortowe sprężyny Eibach? H&R?.
-
B6 DIVISION
Ja kupuje U TOM77 na dobre ceny i ori olej
-
[B6 AWX] Oem +
raczej z tym 3.0 z A6 bo z nim ostatni raz jechałem i wiem co sie działo. a z Piotrkiem to nie wiem, jak obliczyc jak mi uciekał 4-5-6-7 dlugosci. bo nie wiem ile
-
[B6 AWX] Oem +
Rób kreche z piotrkiem to będzie wiadomo czy jedzie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
U medika :naughty:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie odniosłeś wrażenia że robisz z siebie pośmiewisko? Kolega ma swój świat widocznie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
z tej samej co twoje s4... :polew:
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Coś masz źle wypełnione widocznie ja korzystam z zniżek mamy -60%
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Już mam zrobione u nich ubezpieczenie wyszło 418zł. A kalkulator nie chce danych współwłaściciela.
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Ja też jestem zdziwiony troszkę ale opinie ALIANZ ma raczej pozytywne.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jakiej firmy kupiłeś sprężyny?
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Panowie jest to możliwie zamówiłem dzisiaj przez telefon ubezpieczenie na moja mamę ja jestem współwłaścicielem. Mama ma wszystkie zniżki ja mam 0 ponieważ prawo jazdy mam od lutego dopiero. Kwotę jaką wyliczyła pani w ALIANZ to 418zł za rok. Czy jest to możliwe że alianz nie liczy tak jak inne firmy zwyżki za wiek i długość posiadania prawa jazdy u współwłaściciela?.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bardzo ładne auto. Widziałem na żywo :naughty:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Będziemy w kontakcie szefie;)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:00_________________________________________________Power is Back :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kobra Cię zawsze przyjmie :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Też bym chciał wiedzieć czy jak zawsze u kobry?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Czekamy na nową sesję zdjęciową z nowymi kołami :naughty:- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Co ty masz na listwach? Chrom na metry?- [ALL B5] Audi S4
:polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moje dystanse chcesz pożyczyć i jutro kozaczyć :naughty:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie ja się może jutro pojawię na spocie moim padłem.- Wniosek o rejestrację samochodu.
Musze porównać i skorzystać z najlepszej oferty.- Wniosek o rejestrację samochodu.
panowie sprawa zalatwiona pani kazala napisac obok tak tez zrobilem. Co do znizek to mam te 60% od mamy ale wlasnie zwyzke za wiek. To teraz jeszcze ubezpieczenie. Temat do zamkniecia - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]