Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ja od piątku jak widzę swoje auto na 15" w stali i ET 45 to przeklinam :wallbash:
  2. Panowie. Mam pytanie jakie polecacie sprężyny obniżające około -4cm względem 1Ba. Jaka firma robi bardziej komfortowe sprężyny Eibach? H&R?.
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupuje U TOM77 na dobre ceny i ori olej
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    raczej z tym 3.0 z A6 bo z nim ostatni raz jechałem i wiem co sie działo. a z Piotrkiem to nie wiem, jak obliczyc jak mi uciekał 4-5-6-7 dlugosci. bo nie wiem ile
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Rób kreche z piotrkiem to będzie wiadomo czy jedzie.
  6. nie odniosłeś wrażenia że robisz z siebie pośmiewisko? Kolega ma swój świat widocznie
  7. z tej samej co twoje s4... :polew:
  8. Coś masz źle wypełnione widocznie ja korzystam z zniżek mamy -60%
  9. Już mam zrobione u nich ubezpieczenie wyszło 418zł. A kalkulator nie chce danych współwłaściciela.
  10. Ja też jestem zdziwiony troszkę ale opinie ALIANZ ma raczej pozytywne.
  11. Panowie jest to możliwie zamówiłem dzisiaj przez telefon ubezpieczenie na moja mamę ja jestem współwłaścicielem. Mama ma wszystkie zniżki ja mam 0 ponieważ prawo jazdy mam od lutego dopiero. Kwotę jaką wyliczyła pani w ALIANZ to 418zł za rok. Czy jest to możliwe że alianz nie liczy tak jak inne firmy zwyżki za wiek i długość posiadania prawa jazdy u współwłaściciela?.
  12. Bardzo ładne auto. Widziałem na żywo :naughty:
  13. Będziemy w kontakcie szefie;)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:00_________________________________________________Power is Back :polew:
  14. Kobra Cię zawsze przyjmie :polew:
  15. Też bym chciał wiedzieć czy jak zawsze u kobry?
  16. Czekamy na nową sesję zdjęciową z nowymi kołami :naughty:
  17. Co ty masz na listwach? Chrom na metry?
  18. :polew:
  19. moje dystanse chcesz pożyczyć i jutro kozaczyć :naughty:
  20. Panowie ja się może jutro pojawię na spocie moim padłem.
  21. Musze porównać i skorzystać z najlepszej oferty.
  22. panowie sprawa zalatwiona pani kazala napisac obok tak tez zrobilem. Co do znizek to mam te 60% od mamy ale wlasnie zwyzke za wiek. To teraz jeszcze ubezpieczenie. Temat do zamkniecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.