Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 BEX] Co myślicie o ''15 zimówkach do B6?
Ja po kupnie samochodu dostałem właśnie 15 ale na przyszłą zime pewnie alu 16" + opona 205/55./16
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie nie mam multifunkcji
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie ja mam w samochodzie ten uchwyt telefonu. Pisze na nim coś tam z bluetooth. Więc wytestowałem i mój telefon rzeczywiście się łączy z autem. Zrobiłem test że zadzwoniłem z drugiego telefonu na fisie wyświetlił mi się nr telefonu ale nie mam pojęcia jak odebrać i czy można w ogóle odebrać z poziomu auta. Zaznaczam że nie mam RNS-A.
-
B6 DIVISION
Kto by był chętny na te naklejki B6DIVISION
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak sprawdzaliśmy turbo według tego co nam mówił znajomy to się wszystko zgadzało.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
auto forumowe?soft bardzo delikatny.pewnie jest przepasc w jezdzie w stosunku do 1.6 Auta na forum nie było. Rzeczywiście jest przepaść w stosunku do 1.6 . Może wpadne na spota w jakiś wekeend.
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Panowie jak sprawdza sie ten patent z oringami bo oczywiscie ja także mam ten problem.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zaraz zaznaczam że ja programu nie robilem. Jezdzi sie jak dla mnie calkiem przyjemnie z porownaniem do 1.6 xD
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bezpieczny Soft z ECU-Project Piotrku
-
B6 DIVISION
pany co z tymi naklejkami?arturo moze zrobic na wzor na gorze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciemne okulary fotel nisko i liczy laski jak w reklamie AXE dzieki magic. Tomasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No masz rację. Muszę się jeszcze wiele nauczyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widziałem ją czysta seria Tomasz jest przecież
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- B6 DIVISION
Mnie Pasuje. To niech ktoś zaprezentuje jakieś projekty najlepiej.- B6 DIVISION
Panowie ma ktoś na zbyciu srebrną ramkę grilla w b6. Jak myślicie jak zrobić żeby pomalowany na czarno dolny grill znów był srebrny. Myślałem papierem wodnym ale sie boje że sie zdrapie ta chromowa farba co jest oryginalnie. Ewentualnie mogę się zamienić na srebrny- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Te z A6? tak, max co na zime moge wydć to 500zł i ni grosza wiecej :gwizdanie: Ewentualnie jeszcze taki wzór, ale nie ma dobrej okazji http://allegro.pl/alu-felga-audi-seat-vw-7jx16-5x112-1sz-i1849027885.html- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Te z A6?- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
Dzięki za info. Sry za Off- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szkoda że w Lublińcu już jest zamknięte :confused4:- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
Wchodzi ta felga na 321?- B6 DIVISION
Arturo fajnie jak byś dał rade. ja juz mam nawet zrobiona ta z gory tylko nie wiem czy czekac na decyzje władzy czy rozprowadzac nie legalnie Ja biore na lewo. Musze na kask przykleić.- B6 DIVISION
Kurde czytasz moje myśli- B6 DIVISION
Arturo fajnie jak byś dał rade.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION