Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A to zmieniłeś teraz amortyzatory a sprężyny nadal te H&R
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A jak jest na tym co masz teraz masz jest bardzo twarde?
-
[ALL B8] Jakie opony??
Nom wzór należy do ciebie jak już kupisz felgi to sie dobierze odpwiednie opony
-
[ALL B8] Jakie opony??
Nie bierz tego wzoru w 17" jak chcesz już 17" i nic więcej to szukaj takich bardziej wzorów które pasują do tego rozmiaru. I polecam Ori felgi.
-
[ALL B8] Jakie opony??
225/50/17 ja bym brał ale to zależy też od szerokości felgi podaj więcej parametrów felgi.
-
[B5 1Z] A4 TDi
A ten sufit zrobiłeś już bo miałeś coś tam robić?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja także. Ale czesto jestem w koszęcinie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja dzisiaj wpadne na 100% na jurajskiej tam koło Maca?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kto będzie dzisiaj na zlocie?
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Koło 120 PS podobno się da osiągnąć.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Kumpel ma u siebie w 1.6 klime i opony 15 cali i to już wcale nie jedzie to ja nie chce wiedzieć co u mnie będzie. Bardzo mi się b6 podobają i ostatnio miałem okazje zobaczyć jak leci 1.9tdi więc raczej tak zostanie narazie.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Brak klimy najbardziej mnie męczy jeszcze rok będę jezdził tą bryką i w przyszłym roku jesienią prawdopodobnie sprzedam jeżeli trafi się jakiś kupieć bo auto jest super zadbane i takiego przebiegu też się już nie dostanie nigdzie.
-
[ALL B7] zawieszenie do B7
Dość mocno siedzi jak na -35 mm
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Projekt samochodu ukończony niestety już nie będą dokonywane większe zmiany przy samochodzie
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Czemu zmieniasz z xenonów na żarówki Osram ??
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie mam pojęcia ragga z czego są te rączki słoneczka i ogólnie te pomalowane elementy ale wszysko odtłuścilem i przeleciałem podkładem i potem 2x malowane cienkimi warstwami i nic się nie dzieje.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nom u mnie nic się nie odkleja i żadna farba nie odchodzi. Dobry podkład i naprawde auto stoji prawie cały czas w słońcu i nic nie sie nie dzieje.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jak jest dobrze zrobione to nic się nie dzieje
-
[ALL B5] Działanie Oświetlenia wnętrza jak w Polifcie
Nom właśnie też mi tak qwerty powiedział że za to działa ten moduł komfortu w sumie mam sterownik stiga od centralnego zamka może tym by dało rady coś zrobić jak sądzisz?
-
[ALL B5] Działanie Oświetlenia wnętrza jak w Polifcie
Siemka Zastanawiał się ktoś z was czy nie dało by rady zrobić takiego czegoś jak jest w modelach już po lifcie. Że po otwarciu auta z pilota w samochodzie odświeca się już oświetlenie wnętrza robił to ktoś może w przedlifcie?
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
Jak najbardzij moga byc ale kolega pisal ze nie ma luzu Sorki nie doczytałem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Liczy się jakość a nie ilość
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
To nawet mogą być te nieszczęsne wahacze u mnie trzaskały na postoju jak kręciłem kierownicą.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oooo jak by było dzisiaj więcej to może i ja dał bym rady wpaść wreszcie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to spoko czekamy na więcej chętnych.