Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL] Tył stoi za wysoko - Dlaczego?
Zobacz jakie masz i napisz to bedziemy myśleć
-
[ALL B5] Prawe głośniki czasami charczą.
Nie ale one tylko czasami tak charczą. Myślę że to raczej nie wina głośnika ale może czegoś innego bo czasami głośnik gra bardzo dobrze a czasami właśnie charczą. I to obydwa głośniki i wysokotonowe oraz ten na dole.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Raczej tak ja tylko o tych 2 firmach słyszałem pozytywne opinie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
RUVILLE ja właśnie też takie mam. Na łożyskach nie powinno się oszczędzać na wielu forach o tym pisze.
-
[ALL B5] Szum powietrza już przy 90Km/h słyszalny
A co pytałeś może w ASO?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jeszcze jedno OT, te łożyska bedą dobre? o to chodzi wogóle? http://allegro.pl/lozysko-lozyska-meyle-tyl-audi-80-90-a4-a6-kpl-i1582938003.html Kupuj SKF chyba są najlepsze
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Myśle że dasz rade ale najlepiej jak byś miał kogoś co ma jakąś prasę żeby dobrze ci ją wyciągnoł bo były przypadki że się połamały a koszt takiego pierścienia koło 100zł
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Osobno dasz rade spokojnie na forum jest wszystko opisane zrobiłem tak jak pisali u mnie nic nie buczy ni huczy luzów tez nie ma. Kup jakieś firmowe te łożyska
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wbić nie problem stare wyszlifujesz lekko i nim wbijesz nic trudnego. U mnie taką prasą do mechanika zawiozłem i mi zdemontował.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:05_________________________________________________ Jak ja dałem koleś na 3 roku informatki to dasz rade. W dziale zrób to sam jest dokładnie opisane dasz rade tylko kup dobre łożyska. ARMI sry za OF.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Pamiętaj o łożyskach
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Moje też były ale nie chciałem sie z nim kłucić. Moje w sumie były jeszcze gorsze a klocek sie rozsypał jak go wyciągałem.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Moja tak samo miała jak wymieniałem mechanik powiedział że z ori tarczą by się tak nie stało.
-
[ALL B5] Wymiana zawiasu - opis ze zdjęciami - usterka: Opadające drzwi.
Pomocy panowie da rade jeszcze jakoś odkręcić stary zawias jak prawie całą śrube wyrobiłem jak odkręcałem prawie wcale nie zostało już żadnego gwintu do odkręcenia.
-
[ALL B5] Prawe głośniki czasami charczą.
Mam pytanko wiecie może co jest powodem tego że czasami w prawych drzwiach obydwa głośniki charczą. Czasami jest super wszystko ładnie gra z 2h chcę jechać autem włączam muzyke i charczy i tak jest ciągle chyba głośnik sprawny jak czasami gra dobrze?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Na moim lipnym monitorze na jednym zdjęciu kolor srebrny przechodzi w biały( jedno z tych przed i po malowaniu zderzaka) i wygląda na białą ta felga
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Te twoje prosiaki by super wyglądały na biało
-
[ALL B5] Szum powietrza już przy 90Km/h słyszalny
Ramka jest rewelacyjnie dopasowana uszczelka ładnie dochodzi do budy auta w sumie z jednej strony trochę mi drzwi opadają może da się je jakoś dzwignąć bo tam jest jakaś regulacja.
-
[ALL B5] Szum powietrza już przy 90Km/h słyszalny
A to opadły ci drzwi czy po czym u ciebie to wywnioskowałeś?
-
[ALL B5] Szum powietrza już przy 90Km/h słyszalny
Witam Mam takie pytanko w mojej beczce przy prędkości 90-100 km/h słychać świsty powietrza. Powiem że jest to bardzo denerwujące. Dzisiaj zauważyłem szpare między szybą przednią a tą uszczelką poprawiłem to silikonem od zewnątrz i w środku też. Jest trochę ciszej ale nadal są jeszcze szumy drzwi wątpie wyregulowałem je dobrze dałem więcej gąbki pod klamki i w różne miejsca a tu nadal szumy. Jest to możliwe żeby z pod podszybia było słychać szumy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomasz pamiętaj o mnie
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Sprawdź dokładnie breszka i próbuj bo na przeglądzie tez powiedzial że niby wszystko ok a tam takie luzy lepiej zawsze 2 razy sprawdzić.
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Dolne u mnie stukały
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Najlepsza felga
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja go wyczyściłem i działa a styki kierowcy musiałem wymienić.
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Nom nie ma co gdybać sie zobaczy przecież.