Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Zobacz jakie masz i napisz to bedziemy myśleć
  2. Nie ale one tylko czasami tak charczą. Myślę że to raczej nie wina głośnika ale może czegoś innego bo czasami głośnik gra bardzo dobrze a czasami właśnie charczą. I to obydwa głośniki i wysokotonowe oraz ten na dole.
  3. Raczej tak ja tylko o tych 2 firmach słyszałem pozytywne opinie.
  4. RUVILLE ja właśnie też takie mam. Na łożyskach nie powinno się oszczędzać na wielu forach o tym pisze.
  5. A co pytałeś może w ASO?
  6. jeszcze jedno OT, te łożyska bedą dobre? o to chodzi wogóle? http://allegro.pl/lozysko-lozyska-meyle-tyl-audi-80-90-a4-a6-kpl-i1582938003.html Kupuj SKF chyba są najlepsze
  7. Myśle że dasz rade ale najlepiej jak byś miał kogoś co ma jakąś prasę żeby dobrze ci ją wyciągnoł bo były przypadki że się połamały a koszt takiego pierścienia koło 100zł
  8. Osobno dasz rade spokojnie na forum jest wszystko opisane zrobiłem tak jak pisali u mnie nic nie buczy ni huczy luzów tez nie ma. Kup jakieś firmowe te łożyska
  9. Wbić nie problem stare wyszlifujesz lekko i nim wbijesz nic trudnego. U mnie taką prasą do mechanika zawiozłem i mi zdemontował.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:05_________________________________________________ Jak ja dałem koleś na 3 roku informatki to dasz rade. W dziale zrób to sam jest dokładnie opisane dasz rade tylko kup dobre łożyska. ARMI sry za OF.
  10. Pamiętaj o łożyskach
  11. Moje też były ale nie chciałem sie z nim kłucić. Moje w sumie były jeszcze gorsze a klocek sie rozsypał jak go wyciągałem.
  12. Moja tak samo miała jak wymieniałem mechanik powiedział że z ori tarczą by się tak nie stało.
  13. Pomocy panowie da rade jeszcze jakoś odkręcić stary zawias jak prawie całą śrube wyrobiłem jak odkręcałem prawie wcale nie zostało już żadnego gwintu do odkręcenia.
  14. Mam pytanko wiecie może co jest powodem tego że czasami w prawych drzwiach obydwa głośniki charczą. Czasami jest super wszystko ładnie gra z 2h chcę jechać autem włączam muzyke i charczy i tak jest ciągle chyba głośnik sprawny jak czasami gra dobrze?
  15. Na moim lipnym monitorze na jednym zdjęciu kolor srebrny przechodzi w biały( jedno z tych przed i po malowaniu zderzaka) i wygląda na białą ta felga
  16. Te twoje prosiaki by super wyglądały na biało
  17. Ramka jest rewelacyjnie dopasowana uszczelka ładnie dochodzi do budy auta w sumie z jednej strony trochę mi drzwi opadają może da się je jakoś dzwignąć bo tam jest jakaś regulacja.
  18. A to opadły ci drzwi czy po czym u ciebie to wywnioskowałeś?
  19. Witam Mam takie pytanko w mojej beczce przy prędkości 90-100 km/h słychać świsty powietrza. Powiem że jest to bardzo denerwujące. Dzisiaj zauważyłem szpare między szybą przednią a tą uszczelką poprawiłem to silikonem od zewnątrz i w środku też. Jest trochę ciszej ale nadal są jeszcze szumy drzwi wątpie wyregulowałem je dobrze dałem więcej gąbki pod klamki i w różne miejsca a tu nadal szumy. Jest to możliwe żeby z pod podszybia było słychać szumy?
  20. Tomasz pamiętaj o mnie
  21. Sprawdź dokładnie breszka i próbuj bo na przeglądzie tez powiedzial że niby wszystko ok a tam takie luzy lepiej zawsze 2 razy sprawdzić.
  22. Dolne u mnie stukały
  23. Najlepsza felga
  24. Ja go wyczyściłem i działa a styki kierowcy musiałem wymienić.
  25. Nom nie ma co gdybać sie zobaczy przecież.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.