Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B5 ADP] Jakie pierścienie Abs tarcze tył
Właśnie czytałem że sie da ale że są 2 rodzaje i teraz nie wiem czy mam te stałe czy te które da sie przełożyć czym one się różnią.
-
[B5 ADP] Jakie pierścienie Abs tarcze tył
Mam pytanie chciałem dzisiaj zmienić tarcze z tyłu i okazało się że na nowych tarczach nie ma tych pierścieni Abs i cięzko jest te stare zdjąć nawet nie wiem czy da sie je wogule zdemontować i przełożyć. Co mam zrobić kupić nowe i wsadzić czy idzie te stare zdemontować i przełożyć.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Silver 3M Carbon xD
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Co będziesz z tymi pacjentami robić?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tylko ciekawe czy ta farba nie bedzie sie wycierać bo jak nie patrzeć ten plastik będzie ciagle używany Przy malowaniu plastiku jakis podkłąd też stosować Ja mam słupki malowane na czarno to pierw odtłuściłem potem właśnie podkład motip na to i farba myślę że sie nie powinno wycierać a najlepsza by była hydrografika
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pomaluj je. Wyciągnij przyciski papier,odtłuśćić podkład i czarna farba.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Mysle ze tak wlasnie zrobie bo lampy beda raczej beda bixenon w wersji black.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Ooooo no to dobre wieści zaraz z rana heh[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 08:32_________________________________________________Nowe zdjęcie wnętrza z listwami w alcantarze.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
My z kolegą niestety nie będziemy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szkoda zwierzaka na to coś co ma na czole
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No my już też z kolegą wpadniemy na pewno
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam panowie może wpadniemy z kumplem w niedziele.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
To daj potem jakieś namiary na efekty pracy.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jest git ja chyba robie czarne.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja bym osobiście sam robił całą instalacje myśle że dał bym rady.
-
[ALL B5] Proszę w wyborze Felg do 2000 zł - lamp tył i przód! do 800zl
Mnie sie osobiście podobają Felgi S-Line z B6 też do siebie kupiłem.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja mam tak:) no i fajnie to wygląda A jak to masz zrobione daj jakiś filmik albo coś?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Aha dzięki za info a jaki fis by musiał być chyba ten z 2000roku z białym podświetleniem?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Ja właśnie zmieniam kolcki i mam pytanie czy moge kupić takie z czujnikami zużycia żeby je potem do fisa podłączyć jak będe go u siebie robić?
-
[B5 1Z] A4 TDi
A co robisz klime u siebie?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Co do tematu z przed paru postów fajnie by wyglądało jak by sie halogeny oświecały w czasie gdy włącza się oświetlenie wnętrza.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Teraz mnie kusi żeby zrobić w jakiejś alcantarze w moim kolorze auta.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Tak Poprostu pomalowane ale słupki tylnie i środkowe chce tez obić bo sie farba wyciera nawet z podkładem.[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 14:13_________________________________________________Na razie muszę przestać modzić bo mam do wymiany wszystkie tarcze i klocki bo już sie praktycznie do niczego nie nadają.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ty wiesz jak jest u mnie heh 17" sie juz toczy koza prawdopodobnie zniknie za 2-3 tygodnie i musze kupić nowe tarcze i klocki ;(
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Jak będziesz robił to służę pomocą.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________Robił ktoś może podwójny wydech w 1.6 Chodzi mi o sam końcowy żeby były 2 końcówki dzwięk silnika może być ten sam. Z drugiej strony może być troszke bardziej głośny jakiego tłumika końcowego użyć?