Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 BBK] Moje S4
Coś pięknego :slina:
-
B6 DIVISION
Są w u was w divisionie takie naklejki na auto jak chłopaki mają w batalionie?
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba. nie zgadzam się To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew: to moje byłe felgi, więc ma sięmnie słuchać Aaaaa no to zwracam honor
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba. nie zgadzam się To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew:
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Koła w Biel
-
B6 DIVISION
Dziękować TEJ "STIG" czym fruwasz ?? "The Stig" jak już coś :polew: To na razie jest niespodzianka w przyszłym czasie się pochwale czymś.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie nie wiecie może gdzie jest temat jak ktoś tak pro dorabiał ledy w postoje bodajże na opornikach itd to było b7 nie umiem znaleśc tego tematu.
-
B6 DIVISION
No musiał by sie ktoś bardziej kumaty w kodowania itd wypowiedzieć.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pany widzieliście Avatar kierowcy 1.6
-
B6 DIVISION
Moja tak nie ma Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne. Tymek wrzucił linka do tematu jak to zrobić więc raczej kodowanie same nic nie da.
-
B6 DIVISION
Moja tak nie ma Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ciekawe czy mi sie zmieni w przyszłym czasie że bede miał więcej czasu.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Przydała by ci sie jakaś dobra sesja z jakąś b6
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No sie okaże dopiero ale jestem dobrej myśli to co panowie kiedy wam pasuje może next wekend bo w tym cieżko bedzie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No jeszcze barszczyna jest z okolicy, simon i kolega sysek27 ma przyjechać z zagranicy to znów można się spotkać za jakiś czas.[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 17:04_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 17:21_________________________________________________Panowie robimy znów kiedyś jakiegoś spota może sie ktoś nowy pojawi???
-
B6 DIVISION
Panowie jest w b6 takie coś że sie lusterka składają po zamknięciu auta pilotem?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie daliscie moze rady z odpowiednia jakoscia dzwieku z podloczana masa?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Rozumiem że to co miało być założone jest i działa elegancko
-
[B6 AWX] Oem +
Czekamy na korekte bez 19X KM i 4XX NM nie wracaj.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz reza jak sie parzy tylko sie coś nie chce pochwalić.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ale tu jest cisza, a w samochodzie ciągle przybywaja nowe mody
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Lacoste
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To tłumaczy wszystko