Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Coś pięknego :slina:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są w u was w divisionie takie naklejki na auto jak chłopaki mają w batalionie?
  3. Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba. nie zgadzam się To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew: to moje byłe felgi, więc ma sięmnie słuchać Aaaaa no to zwracam honor
  4. Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba. nie zgadzam się To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew:
  5. Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękować TEJ "STIG" czym fruwasz ?? "The Stig" jak już coś :polew: To na razie jest niespodzianka w przyszłym czasie się pochwale czymś.
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękować
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie wiecie może gdzie jest temat jak ktoś tak pro dorabiał ledy w postoje bodajże na opornikach itd to było b7 nie umiem znaleśc tego tematu.
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No musiał by sie ktoś bardziej kumaty w kodowania itd wypowiedzieć.
  10. Pany widzieliście Avatar kierowcy 1.6
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja tak nie ma Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne. Tymek wrzucił linka do tematu jak to zrobić więc raczej kodowanie same nic nie da.
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja tak nie ma Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne.
  13. Ciekawe czy mi sie zmieni w przyszłym czasie że bede miał więcej czasu.
  14. Przydała by ci sie jakaś dobra sesja z jakąś b6
  15. No sie okaże dopiero ale jestem dobrej myśli to co panowie kiedy wam pasuje może next wekend bo w tym cieżko bedzie.
  16. No jeszcze barszczyna jest z okolicy, simon i kolega sysek27 ma przyjechać z zagranicy to znów można się spotkać za jakiś czas.[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 17:04_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 17:21_________________________________________________Panowie robimy znów kiedyś jakiegoś spota może sie ktoś nowy pojawi???
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest w b6 takie coś że sie lusterka składają po zamknięciu auta pilotem?
  18. Panowie daliscie moze rady z odpowiednia jakoscia dzwieku z podloczana masa?
  19. Rozumiem że to co miało być założone jest i działa elegancko
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Czekamy na korekte bez 19X KM i 4XX NM nie wracaj.
  21. Tomasz reza jak sie parzy tylko sie coś nie chce pochwalić.
  22. Ale tu jest cisza, a w samochodzie ciągle przybywaja nowe mody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.