Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
2 sprawy, dymienie i wymiana turbiny
A olejek bierze? Ja zauważyłem że mi bierze 900ml/10000km i tez kopci. Kupiłem BRD teraz moim zdaniem to turbo wcina ten olej dlatego kopci.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
*W bance palnika xenon nie ma drutu oporowego tak jak w normalnej zarowce ktora moze swiecic lub żarzyc sie nawet przy maly napieciu. Zeby pojawil sie luk elektryczny w bance palnika xenonowego potrzeba na poczatek kilkanascie tysiecy volt. Po osiagniecu maxymalnej intensywnosci swiatla,przetwornica stabilizuje napiecie do okolo 50 volt i utrzymuje je na stalym poziomie. Nie ma szans zeby *palnik xenon zapalal i gasl *za kazdym razem na kilka sekund-trudno sobie to wyobrazic na parkingu,rondzie,kretej drodze itp. Raz ze nie wytrzyma tego przetwornica i palnik a dwa-bedzie to komicznie wygladac na drodze. Albo zwykla zarowka albo dobre oswietlenie led sie do tego nadaje. Aha no to odpada w takim razie dzięki za info.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nikogo nie traktuje, nie lubię jak ktoś mi i chłopakom robi obciach (tylko nikt o tym nie mówi, a ja za stary jestem i czeszę pod włos)
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
u mnie jest et45 8.5'' z dystansem 17mm jest idealnie rowno z nadkolem:wink: ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- a ja sie z Toba nie zgodze u mnie wyglada to bardzo dobrze i prosze mi tu nie marudzic :decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ooo właśnie rewanż był by dobry:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Hahah to jest jedyny wypas co masz większy niż ja a tak to nie masz połowy tego co ja. PS. 4 szybki będą tylko jeszcze nie mam wszystkich gratów:wink: Niech ci będzie objechałeś mocarnie BRD co ma lepszy stosunek masy do mocy:decayed:
-
B6 DIVISION
Dla odmiany ja powiem że jak dla mnie to te felgi nie są za ciekawe. Jest wiele więcej ciekawszych wzorów. Ale jak ci się podoba to kupuj w końcu to twoje auto:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Hahaha pokaż ten twój wypas i potem pomyślimy:grin: ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- A co do tego BRD to jest to seria bez DPF żadna kasa tam w moc nie poszła.
-
B6 Avant- jak jest polaczony ori system
Tył wcale nie jest ściszony. Wzmacniacz w bagażniku dysponuje chyba nawet większą mocą niż ten w radiu.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Hahaha sysiek przyjechaliście i złoiliście parę autek co które każda z nich ma więcej wypasu niż wy wszyscy razem. Każdy ma inne priorytety.
-
Zestaw tarcze GTR + klocki TRW-Lucas.
Kolejny który pierw napisze temat. Kolego na temat hamulców masz mega ogromny wątek gdzie dowiesz się wszystko. http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Daytona Grey:wink:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Za dużo fajnych kolorów jest. Nie wiem czemu ale mnie się podoba Daytona Grey:kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zrób silnik to juz wcale nie będzie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A nie pitol, bo byłem o 21ej i nikogo nie było O 21 to ja na mecz patrzałem:decayed: jaki wczoraj leciał mecz? 3 Liga niemiecka taki tam meczyk:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A nie pitol, bo byłem o 21ej i nikogo nie było O 21 to ja na mecz patrzałem:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzisiał był ładny spocik dzięki panowie.
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Ładna ładna. A co się z 80 stało?
-
[A4 b5] Żółty szerszeń powraca
Z tą wysokością to przesadziłeś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mokra Pacha:decayed::decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Moim zdaniem jak sie nie ma dużej gleby to nie wygląda to za fajnie tak odstające opony.
-
lampy drl osram czy philips
kolego zamontuj sobie moduł SD-2 będziesz miał dzienne w miejscu długich super opcja moim zdaniem.
-
B6 Avant- jak jest polaczony ori system
- B6 DIVISION
Dokładnie Marcin jak już piszesz takie wypowiedzi to niech każdy wie o kim piszesz bo nie FAIR:decayed:- B6 DIVISION
Mnie ostatnio powiedziały nie ma dywizjonu nie ma :polew: - B6 DIVISION