Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. A olejek bierze? Ja zauważyłem że mi bierze 900ml/10000km i tez kopci. Kupiłem BRD teraz moim zdaniem to turbo wcina ten olej dlatego kopci.
  2. *W bance palnika xenon nie ma drutu oporowego tak jak w normalnej zarowce ktora moze swiecic lub żarzyc sie nawet przy maly napieciu. Zeby pojawil sie luk elektryczny w bance palnika xenonowego potrzeba na poczatek kilkanascie tysiecy volt. Po osiagniecu maxymalnej intensywnosci swiatla,przetwornica stabilizuje napiecie do okolo 50 volt i utrzymuje je na stalym poziomie. Nie ma szans zeby *palnik xenon zapalal i gasl *za kazdym razem na kilka sekund-trudno sobie to wyobrazic na parkingu,rondzie,kretej drodze itp. Raz ze nie wytrzyma tego przetwornica i palnik a dwa-bedzie to komicznie wygladac na drodze. Albo zwykla zarowka albo dobre oswietlenie led sie do tego nadaje. Aha no to odpada w takim razie dzięki za info.
  3. nikogo nie traktuje, nie lubię jak ktoś mi i chłopakom robi obciach (tylko nikt o tym nie mówi, a ja za stary jestem i czeszę pod włos)
  4. u mnie jest et45 8.5'' z dystansem 17mm jest idealnie rowno z nadkolem:wink: ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- a ja sie z Toba nie zgodze u mnie wyglada to bardzo dobrze i prosze mi tu nie marudzic :decayed:
  5. Ooo właśnie rewanż był by dobry:naughty:
  6. Hahah to jest jedyny wypas co masz większy niż ja a tak to nie masz połowy tego co ja. PS. 4 szybki będą tylko jeszcze nie mam wszystkich gratów:wink: Niech ci będzie objechałeś mocarnie BRD co ma lepszy stosunek masy do mocy:decayed:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla odmiany ja powiem że jak dla mnie to te felgi nie są za ciekawe. Jest wiele więcej ciekawszych wzorów. Ale jak ci się podoba to kupuj w końcu to twoje auto:wink:
  8. Hahaha pokaż ten twój wypas i potem pomyślimy:grin: ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- A co do tego BRD to jest to seria bez DPF żadna kasa tam w moc nie poszła.
  9. Tył wcale nie jest ściszony. Wzmacniacz w bagażniku dysponuje chyba nawet większą mocą niż ten w radiu.
  10. Hahaha sysiek przyjechaliście i złoiliście parę autek co które każda z nich ma więcej wypasu niż wy wszyscy razem. Każdy ma inne priorytety.
  11. Kolejny który pierw napisze temat. Kolego na temat hamulców masz mega ogromny wątek gdzie dowiesz się wszystko. http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/
  12. Za dużo fajnych kolorów jest. Nie wiem czemu ale mnie się podoba Daytona Grey:kox:
  13. Zrób silnik to juz wcale nie będzie.
  14. A nie pitol, bo byłem o 21ej i nikogo nie było O 21 to ja na mecz patrzałem:decayed: jaki wczoraj leciał mecz? 3 Liga niemiecka taki tam meczyk:decayed:
  15. A nie pitol, bo byłem o 21ej i nikogo nie było O 21 to ja na mecz patrzałem:decayed:
  16. Dzisiał był ładny spocik dzięki panowie.
  17. Ładna ładna. A co się z 80 stało?
  18. Z tą wysokością to przesadziłeś
  19. Mokra Pacha:decayed::decayed:
  20. Moim zdaniem jak sie nie ma dużej gleby to nie wygląda to za fajnie tak odstające opony.
  21. kolego zamontuj sobie moduł SD-2 będziesz miał dzienne w miejscu długich super opcja moim zdaniem.
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie Marcin jak już piszesz takie wypowiedzi to niech każdy wie o kim piszesz bo nie FAIR:decayed:
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mnie ostatnio powiedziały nie ma dywizjonu nie ma :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.