Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
potwierdzam radyjko spoko lepiej gra niż cII ,co do płyt nie miałem jeszcze problemu z odtwarzaniem pytam chłopaki bo tak sie zastanawiam żeby sobie takie zafundować według mnie warto fajnie wygląda i dobrze gra ,dużo lepsze ma basy w porównaniu z cII który miałem wcześniej Panowie wkładajcie Rns-a a nie takie półśrodki:decayed:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Opisze wam tutaj może się więcej osobą przydać. Cały towar brałem z FMIC.pl Jak ktoś będzie chciał to opisze dokładnie co zakupić. Koszta z fmiciem wyjdą około 800-900zł. Zrobić można samemu tylko trzeba trochę umiejętności ale w to nie wątpie ze macie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To był pisk raczej musiała być bardzo mała nieszczelność. Po zrobieniu górnego dolotu seryjnego przestało piszczeć więc raczej nic nie pozostało.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Ja się zamieniłem i na moje nie szczęście dopiero potem wyczytałem że ta średnica będzie za wielka. ---------- Post dopisany 11-07-2012 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 19:02 ---------- Fmic ogarnięty. Auto chodzi jak seria co mi się podoba i dziwny pisk spowodowany nieszczelnością też zniknął wrzucając górny oryginalny dolot.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ten dziwaczny pisk z mojego auta panowie ogarnięty. Jednak to jakaś nieszczelność. Dziękuje Dobranoc:decayed:
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
Nie ma to jak sobie samemu w ankiecie dać (podoba mi się):polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dokładnie zabawa ponad wszystko.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Według mnie to możemy sie co tydzień gdzieś na mieście spotykać.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No rzeczywiście rolka z drugiego biegu na nie wystrojonym aucie ma mega sens. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- Ale jak będzie wystrojone to nie ma problemu.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jestem zdania ze jechalibyście podobnie:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie by ciekawiło wczoraj czy byś why me odstawił
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie spinaj się tak mam nie wystrojone auto więc jestem zadowolony. Z tobą z 2 biegu nie mam szans bo jest lag i dobrze o tym wiesz więc to mało wiarygodne. Z jedynki dostajesz lanie juz teraz. Z Michałem obydwa starty z jedynki byłem z przodu o długość raz mu nie weszło a raz byłem do 160przed. Z 2 bede miał laga nie ma uja na nie wystrojonym:facepalm:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Dokładnie. Jeszcze mi został taki problem ze powyżej 2000 obrótów mam pisk ale tylko przy obciążeniu na wolnych obrotach tego nie słychać. Pisk jak by ktoś z balona spuszczał powietrze przez cienką szpare:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No nie wiem nie wiem PICT0127 - YouTube
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może nie waliłem ale jestem zadowolony po strojeniu zobaczymy jeszcze raz.---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- 3,14 Adaś
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ale ze od adama dostałes wp***dol to sie juz nie pochwalisz przecież objechałem adama 3 długości
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Cały czas ale i tak wracam do dolotu plastikowego ze względu na za dużą średnicę dolotu bo to aż 6cm.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Rolka z pierwszego biegu. Z drugiego bez sensu za wielki lag.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Powodem głośniejszej pracy silnika był nie podłączony wąż od odmy. Po podłączeniu węża jest o wiele ciszej.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Prawie wszystkich:decayed: ale żaden nie miał BRD więc co to za porównanie. Co do tego prawie do seryjne BRD od michała do 160 zostaje długość w tyle dopiero potem nadrabia oczywiście z pierwszego biegu. Moje nie wystrojone jest więc tez nie wiadomo co tam jest teraz.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzięki Ty to wszędzie fajki jarasz:D
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dokładnie dzięki tej ORI dziesiątce. Dzięki Michał jutro klucze ci podrzucę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kreski kreski były
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Za to u nas ciekawie było bardzo:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Spot mega. My z Bolkiem oczywiście za ciasną kręcili opaskami znów:decayed: