Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. A tak na serio to do pucowania nie ma się czego czepiać wszystko ładnie. Ale moim zdaniem jak już napisałem obszył mieszek, gałke i kiere i zmień te dekory i będzie malina:wink:
  2. Ragga obszyj mu tą kiere:decayed:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przod lewy 8E0 035 419 A przod prawy 8E0 035 420 A tyl lewy 8E0 035 435 A tyl prawy 8E0 035 436 A piekne dzieki! Możemy rezać FLYER:naughty:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przod lewy 8E0 035 419 A przod prawy 8E0 035 420 A tyl lewy 8E0 035 435 A tyl prawy 8E0 035 436 A Dziękuje:hi:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Norka ja właśnie dlatego zmieniam żeby mieć jak nowe i dodatkowo mam plan dołożyć 4 ele szyby
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No powoli coś znów trzeba rezać. Na razie musze te kratki zamówić.
  7. Co zakupiłeś do mycia + konserwacji skóry?
  8. Pokaż więcej zdjęć wnętrza. Fotele sufit itd:naughty:
  9. WRC masz może nr części tych przełączników.
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kto ma dostęp do etki potrzebuje nr części wszystkich kratek BOSE czarne oraz tego czegoś ze zdjęcia.
  11. Myślę że firma ecu project pisze samemu programu albo przynajmniej modyfikuje te które już mają.
  12. Ja mogę napisać tyle. Niech sobie wszyscy myślą o mnie co chcą. Ci co mnie poznali osobiście trochę lepiej a przede wszystkim moją mamę dobrze wiedzą skąd pieniądze na wszystko i takich głupot jak ten cep z konopisk. Dobranoc
  13. To samo co twoja Żona:grin:
  14. Tymon jak cie wszyscy klienci ruchają i zostaje ci 1100zł na miesiac to i nie ma się co dziwić że nie ty byś nie zarobił
  15. Będę musiał się umówić w ecu project żeby to sprawdzili i ogarneli. Jeżeli okaże się że nie wyłączyli będę chciał kase za paliwo tam i z powrotem. Dzięki panowie za pomoc.
  16. Powiem ci jak ja to widzę. Ja robiłem sobie żart jak każdy tutaj na temat różowego koloru i ciebie. A ty wylatujesz z obrazkiem który obrazuje że dostałem pieniądze od Mamy na samochód. Nie muszę nikomu tłumaczyć się z kąd miałem pieniądze na samochód. Ale ci napisze to samo co na GG. Nie miałem łatwego dzieciństwa musiałem wspierać moją mamę we wszystkim. Mając wielki dom na swoich barkach w takim wieku nie jest łatwo. Z wdzięczności sama zaproponowała mi że mogę sobie sprzedać stare A4 i zachować pieniądze jak nazbieram na nowy samochód dzień 30.07.2012 wszystko co dostałem za stare auto wpakowałem w remont domu w którym mieszkam ja moja mama i młodsza siostra. I proszę tak jak to Tymon nie dowierza że zbierając przez 5 lat nie dasz rady nazbierać na takie auto bo to mnie rozbawia. ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Gdzie to ma sie Do naszych pyskowek lub z cicha he he hehe to były czasy trzeba by kiedyś odświeżyć kontakty i zrobić spota ze stara ekipą Oj tak Ty tu masz tyle do powiedzenia co obywatele Rosyjscy. Czyli wcale:banan:
  17. Tomek wybacz ale nie zaakceptuje kogoś co sie wpierdala w moje życie.
  18. Też mnie to dziwi jak można zazdrościć komuś tego samego auta które mu jeszcze mamusia kupiła i jeszcze mu modów kupe modów za sponsorowała.
  19. Hahaha chyba pomyliłeś wiadomości :polew:
  20. nie wiem czy sie znam czy nie... własnie robie sobie sweet focie w rózowym polo moim nowym Iphonem. oczywiscie z rózowa obudowa A ja właśnie pytałem Mamę czy mi da kasę na nowe S4 i powiedziała że nie ma problemu ale uważaj na tego pedałka żeby go zazdrość nie zjadła:grin:
  21. Tymek nie wie co to przeprosiny nim sie nikt nie przejmuje:whistling: Co jak co ale dzwoniłem dzisiaj do Tymka. ma sie dobrze:wink: Szkoda że innymi się tak nie przejmujesz:facepalm:
  22. Moim zdaniem to nie zabawa w programie tylko ktoś kumaty tzn tuner musi to odpowiednio wyłączyć. Źle zrozumiałem:hi:
  23. Tymek nie wie co to przeprosiny nim sie nikt nie przejmuje:whistling:
  24. Zamilcz już lepiej. licz sie ze słowami gnojku Nie spinaj się tak magic na żartach sie nie znasz:polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.