Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] Audi S4
A tak na serio to do pucowania nie ma się czego czepiać wszystko ładnie. Ale moim zdaniem jak już napisałem obszył mieszek, gałke i kiere i zmień te dekory i będzie malina:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Ragga obszyj mu tą kiere:decayed:
-
B6 DIVISION
przod lewy 8E0 035 419 A przod prawy 8E0 035 420 A tyl lewy 8E0 035 435 A tyl prawy 8E0 035 436 A piekne dzieki! Możemy rezać FLYER:naughty:
-
B6 DIVISION
przod lewy 8E0 035 419 A przod prawy 8E0 035 420 A tyl lewy 8E0 035 435 A tyl prawy 8E0 035 436 A Dziękuje:hi:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- B6 DIVISION
Norka ja właśnie dlatego zmieniam żeby mieć jak nowe i dodatkowo mam plan dołożyć 4 ele szyby- B6 DIVISION
No powoli coś znów trzeba rezać. Na razie musze te kratki zamówić.- [ALL B5] Audi S4
Co zakupiłeś do mycia + konserwacji skóry?- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pokaż więcej zdjęć wnętrza. Fotele sufit itd:naughty:- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
WRC masz może nr części tych przełączników.- B6 DIVISION
Panowie kto ma dostęp do etki potrzebuje nr części wszystkich kratek BOSE czarne oraz tego czegoś ze zdjęcia.- Problem po Korekcie Programu
Myślę że firma ecu project pisze samemu programu albo przynajmniej modyfikuje te które już mają.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja mogę napisać tyle. Niech sobie wszyscy myślą o mnie co chcą. Ci co mnie poznali osobiście trochę lepiej a przede wszystkim moją mamę dobrze wiedzą skąd pieniądze na wszystko i takich głupot jak ten cep z konopisk. Dobranoc- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To samo co twoja Żona:grin:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymon jak cie wszyscy klienci ruchają i zostaje ci 1100zł na miesiac to i nie ma się co dziwić że nie ty byś nie zarobił- Problem po Korekcie Programu
Będę musiał się umówić w ecu project żeby to sprawdzili i ogarneli. Jeżeli okaże się że nie wyłączyli będę chciał kase za paliwo tam i z powrotem. Dzięki panowie za pomoc.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Powiem ci jak ja to widzę. Ja robiłem sobie żart jak każdy tutaj na temat różowego koloru i ciebie. A ty wylatujesz z obrazkiem który obrazuje że dostałem pieniądze od Mamy na samochód. Nie muszę nikomu tłumaczyć się z kąd miałem pieniądze na samochód. Ale ci napisze to samo co na GG. Nie miałem łatwego dzieciństwa musiałem wspierać moją mamę we wszystkim. Mając wielki dom na swoich barkach w takim wieku nie jest łatwo. Z wdzięczności sama zaproponowała mi że mogę sobie sprzedać stare A4 i zachować pieniądze jak nazbieram na nowy samochód dzień 30.07.2012 wszystko co dostałem za stare auto wpakowałem w remont domu w którym mieszkam ja moja mama i młodsza siostra. I proszę tak jak to Tymon nie dowierza że zbierając przez 5 lat nie dasz rady nazbierać na takie auto bo to mnie rozbawia. ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Gdzie to ma sie Do naszych pyskowek lub z cicha he he hehe to były czasy trzeba by kiedyś odświeżyć kontakty i zrobić spota ze stara ekipą Oj tak Ty tu masz tyle do powiedzenia co obywatele Rosyjscy. Czyli wcale:banan:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomek wybacz ale nie zaakceptuje kogoś co sie wpierdala w moje życie.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Też mnie to dziwi jak można zazdrościć komuś tego samego auta które mu jeszcze mamusia kupiła i jeszcze mu modów kupe modów za sponsorowała.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hahaha chyba pomyliłeś wiadomości :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wiem czy sie znam czy nie... własnie robie sobie sweet focie w rózowym polo moim nowym Iphonem. oczywiscie z rózowa obudowa A ja właśnie pytałem Mamę czy mi da kasę na nowe S4 i powiedziała że nie ma problemu ale uważaj na tego pedałka żeby go zazdrość nie zjadła:grin:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek nie wie co to przeprosiny nim sie nikt nie przejmuje:whistling: Co jak co ale dzwoniłem dzisiaj do Tymka. ma sie dobrze:wink: Szkoda że innymi się tak nie przejmujesz:facepalm:- Problem po Korekcie Programu
Moim zdaniem to nie zabawa w programie tylko ktoś kumaty tzn tuner musi to odpowiednio wyłączyć. Źle zrozumiałem:hi:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek nie wie co to przeprosiny nim sie nikt nie przejmuje:whistling:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zamilcz już lepiej. licz sie ze słowami gnojku Nie spinaj się tak magic na żartach sie nie znasz:polew: - B6 DIVISION