Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
WRC mam jakieś dwie uszczelki mogę ci je wysłać. ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- Aha nie doczytałem mam tylko te z ramki:kwasny:
-
B6 DIVISION
Ja ci zaraz obadam czy mam bo kiedyś kupiłem szybę na testy przyciemniania i dostałem całą ramke:decayed:
- B6 DIVISION
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysek jesteś popoludniu in the House?
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Straszne:facepalm:
-
Montaż kierownicy z A4 B7 do A4 B5 FL
Ale poduszka wam nie zadziała przy takiej zamianie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzisiaj już ci czegoś w kaufie szukałem ale nie było:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A3 full ss-line Sysiu dostałeś mjla:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
możemy się ustawić, ty będziesz startował z McD a ja z lasu:decayed: :polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ciekawe kto sie z tobą ustawi:polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
lepiej sie autem pochwal:decayed:
-
B6 DIVISION
Dajcie namiar na konkretnego linka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Silniczki już wrzucone jeszcze tylko pozostaje przerobienie instalacji na ori. Ale wszystko działa elegancko.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew:
-
maty do wygłuszania drzwi
Dane do przelewu dostałeś dawno nawet odpisałeś że mi przelejesz pieniądze. Trzeba było do mnie zadzwonić w sprawie z zakłóceniami byśmy to zrobili. Sry Za offf Maty Boll też nie polecam miałem w B5 i trzeba przyznać tandeta:kwasny:
-
maty do wygłuszania drzwi
- maty do wygłuszania drzwi
Dlaczego już Bose nie masz?- Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie nie miałem dostępnych wczoraj tych bezpieczników S280 i tego drugiego w szkrzynkę i użyłem standardowych bezpieczników 30a oraz 15a podłączyłem zasilanie do kostki przy przednich drzwiach kierowcy ale nie działa. Muszę założyć w takim razie ten bezpiecznik S280?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dam ci znać w niedziele jak z czasem wpadniesz i ogarniemy:wink:- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Tak dobrze jak u ciebie nie jest ale może być ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- To nie ja się kręce obok placów zabaw:decayed:- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Edytko, Pawełek miał tylko chłopaków to nie wie jak to dokładnie jest:polew:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kein problem:decayed:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To napisz mu tylko jak to zrobić. Wyślij mi odpowiedź i sie ugadamy i to zrobimy:wink:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Vaga mam ale sie u siebie czujników nie mam więc za bardzo nie wiem. Napisz do Bart-s on ci napisze coś zrobić a jak nie dasz rady to się odezwij:decayed:- Głośny wydech po wycięciu katalizatora i wstawieniu rurki w A4 B5 1.8
Też to mam przy zmianie biegów - maty do wygłuszania drzwi