Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WRC mam jakieś dwie uszczelki mogę ci je wysłać. ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- Aha nie doczytałem mam tylko te z ramki:kwasny:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ci zaraz obadam czy mam bo kiedyś kupiłem szybę na testy przyciemniania i dostałem całą ramke:decayed:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co się stało?
  4. Sysek jesteś popoludniu in the House?
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    Straszne:facepalm:
  6. Ale poduszka wam nie zadziała przy takiej zamianie.
  7. Dzisiaj już ci czegoś w kaufie szukałem ale nie było:kwasny:
  8. A3 full ss-line Sysiu dostałeś mjla:naughty:
  9. możemy się ustawić, ty będziesz startował z McD a ja z lasu:decayed: :polew:
  10. Ciekawe kto sie z tobą ustawi:polew:
  11. lepiej sie autem pochwal:decayed:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dajcie namiar na konkretnego linka
  13. Silniczki już wrzucone jeszcze tylko pozostaje przerobienie instalacji na ori. Ale wszystko działa elegancko.
  14. :polew:
  15. Dane do przelewu dostałeś dawno nawet odpisałeś że mi przelejesz pieniądze. Trzeba było do mnie zadzwonić w sprawie z zakłóceniami byśmy to zrobili. Sry Za offf Maty Boll też nie polecam miałem w B5 i trzeba przyznać tandeta:kwasny:
  16. Dlaczego już Bose nie masz?
  17. Panowie nie miałem dostępnych wczoraj tych bezpieczników S280 i tego drugiego w szkrzynkę i użyłem standardowych bezpieczników 30a oraz 15a podłączyłem zasilanie do kostki przy przednich drzwiach kierowcy ale nie działa. Muszę założyć w takim razie ten bezpiecznik S280?
  18. Dam ci znać w niedziele jak z czasem wpadniesz i ogarniemy:wink:
  19. Tak dobrze jak u ciebie nie jest ale może być ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- To nie ja się kręce obok placów zabaw:decayed:
  20. Edytko, Pawełek miał tylko chłopaków to nie wie jak to dokładnie jest:polew:
  21. To napisz mu tylko jak to zrobić. Wyślij mi odpowiedź i sie ugadamy i to zrobimy:wink:
  22. Vaga mam ale sie u siebie czujników nie mam więc za bardzo nie wiem. Napisz do Bart-s on ci napisze coś zrobić a jak nie dasz rady to się odezwij:decayed:
  23. Też to mam przy zmianie biegów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.