Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Daj foto jak ci ta paczka wchodzi ja mam -5 i na każdy krawężnik wjade:wink:
-
B6 DIVISION
Wandej ja nie mam takich problemów w mojej kozie żadne wyboje mi nie straszne.
-
B6 DIVISION
A co za młody na koniec świata jesteś? Jak przyjdą felgi może być koniec :grin:
-
B6 DIVISION
Zapytam:wink: A co do innego znaczenia wpadek to szkoda że rodzice nie pomyśleli wcześniej:kwasny:
-
B6 DIVISION
Wpadaj do mnie to ci powiem prosto w oczy.
-
B6 DIVISION
Beniek twoje wypowiedzi co raz bardziej mnie utwierdzają że jesteś największy BUC na tym forum.Jak dla ciebie w tym wątku jest jakiś regulamin to powodzenia bo dla mnie te wątki typu B5 Batalion/B6 Dywizjon właśnie powstały dlatego aby pisać tutaj wszystko i nic. PS. Mój dziadek co ma 87 jest mniej marudny niż ty :grin::grin:
-
B6 DIVISION
Beniek już ci pisałem jak ci nie pasuje wątek to dlaczego go czytasz
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
To nie oglądaj:grin:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
B5 to moje pierwsze auto- B6 DIVISION
Nie zrobisz nic z tym Marcin bo wydech w quattro całkiem inaczej leci:wink:- B6 DIVISION
A ja mam i gwint i PS3 razem z GT5:naughty: Bogatemu wszystko wolno jak to się mówi:decayed: A po za tym jak kupiłeś te rotory to już przegiąłeś i dałem Twoje namiary znajomym z CBŚ :polew::polew:- B6 DIVISION
A ja mam i gwint i PS3 razem z GT5:naughty:- B6 DIVISION
Też teraz mam koze więc siedze cicho:decayed:- B6 DIVISION
:polew::polew::polew::polew: Andrzej ktoś imię pomylił chyba:grin:- B6 DIVISION
Tak kupiłem ale Puma ode mnie je wybłagał żebym mu wysłał , żeby doszły przed świętami bo Pan z aukcji powiedział że nie dadzą już rady:bag: Szkoda tylko że się nie zgodziłeś- B6 DIVISION
W jakiej cenie masz te poduszki wandej bo widzę że coś tam sprzedajesz.- B6 DIVISION
Panowie jakiej firmy kupić poduszki pod silnik i skrzynie?- B6 DIVISION
Tak rezerwuj. Ale musimy szczegoly na pw ugadać. ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- Te pomki już za dużo widziały:decayed:- B6 DIVISION
Wezme je po nowym roku:wink:- B6 DIVISION
A co ciekawego się aktywuje?- B6 DIVISION
To jest wiem że poduszka jest na pewno uszkodzona ale od dłuższego czasu sie zastanawiam co może powodować ten rezonans. Jak sie jedzie 120 na 6 biegu to slychac jakies delikatne wibracje stuki. Dosyć to irytujące jest w czasie trasy.- B6 DIVISION
A jak myślicie czy uszkodzona poduszka pod silnikiem może powodowac że silnik wpada w lekki rezonans w jakiejs parti obrotow i slychac lekkie buczenie - B6 DIVISION