Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Jak jakimś fajnym szarym kartonem to będzie szał
-
B6 DIVISION
Myślałem że wiesz o tym ale z tego co mi się wydaje to od 2003 dopiero wywala błąd ale pewny nie jestem
-
B6 DIVISION
Od któregoś tam rocznika wywala błąd u mnie był ale w ecu project mi wyłączyli
-
B6 DIVISION
Nie to dzwiek dizla:decayed: Ty przy gaszeniu masz MEEEEEE:grin:
-
B6 DIVISION
Jak Ci na wolnych obrotach delikatnie drga albo na pedale sprzęgła czuć wibrację to pewnie dwumas:kwasny: Dwumasik jest nówka przy gaszeniu słychać takie telepanie. Może to to rozwalona plecionka ale jutro idzie do wymiany więc zobaczymy
-
B6 DIVISION
Panowie a gdy gasze silnik i też slychac jakis metaliczne stukanie to poduszka silnika pewnie?
-
B6 DIVISION
Panowie jaki adapter do rnsa kupić aby podłączyć DVD i Kamerę cofania?
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Dokładał ktoś u siebie maty grzania do zwykłej kanapy?
-
B6 DIVISION
Wielkie dzięki turzol musze to teraz pozamawiać i kiedyś za rezanie zabrać
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
widział. Dłuugo te lustro wisiały i sam się nad nimi zastanawiałem, ale chce iść w tilta bo na starość wzrok już nie ostrzy i krawężnikami felgi rysuje przy cofaniu Ja nie potrzebuje tego akurat więc idalna opcja dla mnie:wink: Masz może nr panelu z 4 szybami i skladanymi lustrami i te pokrętło?
-
B6 DIVISION
Turzol kupione:decayed:
-
B6 DIVISION
Dobra dzięki Turzol:hi:
-
B6 DIVISION
Jo bym chcioł z by siedym:decayed:
-
B6 DIVISION
w drzwiach juz siedzą nowe moduły high i przełącznik luster obsługujący składanie więc brakuje mi luster . A że odpalenie u mnie fotochromu to będzie pestka to i funkcja tilt sie przyda. PUMA na alle wiszą już długo lustra z B7 składane + fotochrom bez ramek z B7 (10 kabli) za nie całe 500. podesłać ci line? Dajesz:kox:
-
B6 DIVISION
1000zł?:guma:1500zł?
-
B6 DIVISION
Ty i tak czasu na rezanie nie masz to po co ci:decayed:
-
B6 DIVISION
Marcin nie zalegają ci gdzieś składane lusterka z B7?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Fajne te lustra:decayed:
-
B6 DIVISION
Marcin no kiedyś projekt trzeba zakończyć ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Chciał byś:grin:
-
B6 DIVISION
No trochę wąska jest ale nie chciałem się pchać w więcej niż 9j bo oponki będą 225/35
-
B6 DIVISION
:polew::polew::polew: aż się osmarkałem Zdaję się że masz 18` Na dniach będzie leżeć w garażu 19" :naughty:
-
B6 DIVISION
I ci co mają avanty też Eee cwaniaczki Wy się tak nie rozpędzajcie z tymi Waszymi jeppami:decayed: Wandej byłeś już kozą na łące dzisiaj?
-
B6 DIVISION
Oni dalej twierdzą że mają ładniejsze auta:facepalm:
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Elektrycznej klapy? To jednak da się to w avancie wyrezać?