Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zmieniał ktoś z was na wydech z 2.5tdi na 2 strony? Jest głośniej z tym wydechem czy to samo co w seri?
  2. Na pewno miała dwa naboje jak z RS4 tak i z A8 ma . Czyli na mój chłopski rozum pozostaje kwestia odpowiedniego kodowania tylko. Nie - kodowanie nie ma tu nic do gadania. Kwestia sposobu podłączenia zapalników. Pytanie czy wystarczy 1 czy robić mostek i podłączyć 2. Kolejna zagadka to jak to wpływa na wywalenie poduszki - normalnie w 2-nabojowej odpala najpierw jeden ładunek a chwilę po nim (czas mierzony w milisekundach) dopiero 2-gi. Poczytaj Patryk początek tego wątku - wyjaśniałem tam jak działa airbag i w jakich warunkach jest odpalany. Dzięki za info Bart Miejmy nadzieję że facet nam powie w jaki sposób podłączył że u niego wypaliła.
  3. Na pewno miała dwa naboje jak z RS4 tak i z A8 ma . Czyli na mój chłopski rozum pozostaje kwestia odpowiedniego kodowania tylko.
  4. Aaaa no to by wiele tłumaczyło ciekawe ile nabojów mają
  5. Ja już prawie kupiłem:grin::grin: Sry za offf ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- Może ktoś kto dobrze ogarnia VCDS by przedzwonił i zapytał go o kodowanie chyba że po wybuchu już nie można sprawdzić
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mnie to zdjęcie przekonuje powiem wam.
  7. Oferta - Audi A4 - Witam mam do sprzedania Audi A4 3,0 v6 ASN Quattro z pełnym możliwym wyposażeniem jakie było dostępne, dodatkowo kierownica od RS4 Ostatnie zdjęcie to pewnie zainteresuje nie jedną osobę na tym forum:wink:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja już szukam kierownicy na allegro:grin:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sry nie widziałem ostatniego zdjęcia czyli panowie
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oferta - Audi A4 - Witam mam do sprzedania Audi A4 3,0 v6 ASN Quattro z pełnym możliwym wyposażeniem jakie było dostępne, dodatkowo kierownica od RS4 Wygląda na to że kolejny przypadek że poduszka nie wystrzeliła:kwasny:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra dobra nie stresuj się musisz się przyzwyczaić do naszej szydery:decayed: Dokładnie:good: Ale ja jeździłem 2 sezony na takim kole jak Ty i amorki w dobrym stanie są nadal(chociaż przód profilaktycznie wymieniłem razem z zawiechą) no i jeszcze gleba do tego -40mm Kurfa dzisiaj do roboty kumpel mi dał swojej 530i e39 i zacząłem chorować 230KM i napęd tył daję radę Ronda bokiem:kox:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szydera szyderą ale po cho ci te 19" na zimę co masz za hamulce?
  13. a nie łatwiej zamontować ori z a3? Znaleźć climatronic do a3 8l fl z grzanymi tyłkami bez wytartych przycisków to tak samo jak znaleźć b6 bez wytartego pokrętła świateł Od 2004r. nie było już tego problemu w B6:wink:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak bym kupowal to bym kupil konkretne opony ale poprostu nie kupuje w tym roku..a te dostalem za darmo...w tym mies wydalem prawie 5k na auto..przed zimo wszystko zostalo powymieniane od rozrzadu po amory lozyska poduchy olej skrzyni przegub wewn. itd.kosztem zimowek wiec jest jak jest.. Hmm to co Ty za fure kupiłeś że pół auta musiałeś wymienić Okazja a jak:decayed:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    195/55/16 to nie odpowiedni rozmiar opony kolego. Powinno być 205/55/16
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze że u mnie tak nie ma:)
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie trochę kapa ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Jakoś musisz to sobie tłumaczyć
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i teraz własnie wychodzi cały RNS... trzeba ladowac PLN... u mnie JVC bez problemu odpada kamerke dvd divx USB SD itd:wink: Dokladnie Magic ale wygląda jak pół du**y za krzaka:decayed::decayed::decayed:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No chciał bym żeby kamerka śmigała i żebym mógł filmy z USB odtwarzać więcej mi nie potrzeba
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No sam się zdziwiłem jade sobie do miasta a na fisie +3 no to lece do myjni od razu. Panowie co potrzebuje aby odpalić kamerke cofania oraz filmy z USB w rnsie wiem że jakiś adapter co jeszcze?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nareszcie trochę cieplej +3 było auto umyte z tego syfu:decayed:
  22. No ciekawe ale jeżeli nie mamy takiego testu to można tylko gdybać kto by zrobił lepszy czas.
  23. Co z tego a B8 ma kupe elektroniki i 11lat przewagi technologicznej:kwasny: Dla mnie porażka ten nowy RS4. Fakt wygląda pięknie ale silnik i brak sedana odstraszy sporo klientów:kwasny: I nie pisac że jest RS5 bo tam ten sam kiblowaty silnik jest a w TG baty dostało od M3 za 2007 roku:kwasny: Moim zdaniem nie produkowano by tego typu silnika jeżeli nie było by na niego klientów. Jak dla mnie miazga jak i silnik tak i auto. Kornacki też dobrze powiedział że czuć te 11 lat przewagi przede wszystkim w prowadzeniu samochodu w tym jak pracuje zawieszenie itd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.