Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Panowie zmieniał ktoś z was na wydech z 2.5tdi na 2 strony? Jest głośniej z tym wydechem czy to samo co w seri?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Dwu nabojowa
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Na pewno miała dwa naboje jak z RS4 tak i z A8 ma . Czyli na mój chłopski rozum pozostaje kwestia odpowiedniego kodowania tylko. Nie - kodowanie nie ma tu nic do gadania. Kwestia sposobu podłączenia zapalników. Pytanie czy wystarczy 1 czy robić mostek i podłączyć 2. Kolejna zagadka to jak to wpływa na wywalenie poduszki - normalnie w 2-nabojowej odpala najpierw jeden ładunek a chwilę po nim (czas mierzony w milisekundach) dopiero 2-gi. Poczytaj Patryk początek tego wątku - wyjaśniałem tam jak działa airbag i w jakich warunkach jest odpalany. Dzięki za info Bart Miejmy nadzieję że facet nam powie w jaki sposób podłączył że u niego wypaliła.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Na pewno miała dwa naboje jak z RS4 tak i z A8 ma . Czyli na mój chłopski rozum pozostaje kwestia odpowiedniego kodowania tylko.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
ciekawe ile wtyczek miala ta co wybuchla
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Aaaa no to by wiele tłumaczyło ciekawe ile nabojów mają
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Ja już prawie kupiłem:grin::grin: Sry za offf ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- Może ktoś kto dobrze ogarnia VCDS by przedzwonił i zapytał go o kodowanie chyba że po wybuchu już nie można sprawdzić
-
B6 DIVISION
Mnie to zdjęcie przekonuje powiem wam.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Oferta - Audi A4 - Witam mam do sprzedania Audi A4 3,0 v6 ASN Quattro z pełnym możliwym wyposażeniem jakie było dostępne, dodatkowo kierownica od RS4 Ostatnie zdjęcie to pewnie zainteresuje nie jedną osobę na tym forum:wink:
-
B6 DIVISION
Ja już szukam kierownicy na allegro:grin:
-
B6 DIVISION
Sry nie widziałem ostatniego zdjęcia czyli panowie
-
B6 DIVISION
Oferta - Audi A4 - Witam mam do sprzedania Audi A4 3,0 v6 ASN Quattro z pełnym możliwym wyposażeniem jakie było dostępne, dodatkowo kierownica od RS4 Wygląda na to że kolejny przypadek że poduszka nie wystrzeliła:kwasny:
-
B6 DIVISION
Dobra dobra nie stresuj się musisz się przyzwyczaić do naszej szydery:decayed: Dokładnie:good: Ale ja jeździłem 2 sezony na takim kole jak Ty i amorki w dobrym stanie są nadal(chociaż przód profilaktycznie wymieniłem razem z zawiechą) no i jeszcze gleba do tego -40mm Kurfa dzisiaj do roboty kumpel mi dał swojej 530i e39 i zacząłem chorować 230KM i napęd tył daję radę Ronda bokiem:kox:
-
B6 DIVISION
Szydera szyderą ale po cho ci te 19" na zimę co masz za hamulce?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a nie łatwiej zamontować ori z a3? Znaleźć climatronic do a3 8l fl z grzanymi tyłkami bez wytartych przycisków to tak samo jak znaleźć b6 bez wytartego pokrętła świateł Od 2004r. nie było już tego problemu w B6:wink:
-
B6 DIVISION
jak bym kupowal to bym kupil konkretne opony ale poprostu nie kupuje w tym roku..a te dostalem za darmo...w tym mies wydalem prawie 5k na auto..przed zimo wszystko zostalo powymieniane od rozrzadu po amory lozyska poduchy olej skrzyni przegub wewn. itd.kosztem zimowek wiec jest jak jest.. Hmm to co Ty za fure kupiłeś że pół auta musiałeś wymienić Okazja a jak:decayed:
-
B6 DIVISION
195/55/16 to nie odpowiedni rozmiar opony kolego. Powinno być 205/55/16
-
B6 DIVISION
Dobrze że u mnie tak nie ma:)
-
B6 DIVISION
Dokładnie trochę kapa ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Jakoś musisz to sobie tłumaczyć
-
B6 DIVISION
No i teraz własnie wychodzi cały RNS... trzeba ladowac PLN... u mnie JVC bez problemu odpada kamerke dvd divx USB SD itd:wink: Dokladnie Magic ale wygląda jak pół du**y za krzaka:decayed::decayed::decayed:
-
B6 DIVISION
No chciał bym żeby kamerka śmigała i żebym mógł filmy z USB odtwarzać więcej mi nie potrzeba
-
B6 DIVISION
No sam się zdziwiłem jade sobie do miasta a na fisie +3 no to lece do myjni od razu. Panowie co potrzebuje aby odpalić kamerke cofania oraz filmy z USB w rnsie wiem że jakiś adapter co jeszcze?
-
B6 DIVISION
Nareszcie trochę cieplej +3 było auto umyte z tego syfu:decayed:
-
Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
No ciekawe ale jeżeli nie mamy takiego testu to można tylko gdybać kto by zrobił lepszy czas.
-
Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
Co z tego a B8 ma kupe elektroniki i 11lat przewagi technologicznej:kwasny: Dla mnie porażka ten nowy RS4. Fakt wygląda pięknie ale silnik i brak sedana odstraszy sporo klientów:kwasny: I nie pisac że jest RS5 bo tam ten sam kiblowaty silnik jest a w TG baty dostało od M3 za 2007 roku:kwasny: Moim zdaniem nie produkowano by tego typu silnika jeżeli nie było by na niego klientów. Jak dla mnie miazga jak i silnik tak i auto. Kornacki też dobrze powiedział że czuć te 11 lat przewagi przede wszystkim w prowadzeniu samochodu w tym jak pracuje zawieszenie itd.