Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. WRC to niedościgniony ideał nie chcę nikogo kopiować robię auto pod siebie chociaż widać , że gust mamy podobny:wink:. WRC nie ma gwintu:banan:
  2. Kurde ciężka sprawa raczej nikt nie będzie miał numeru:facepalm:
  3. Przecież fmic temperatury silnika nie obniża tylko temperature w dolocie.
  4. No właśnie zdziwiony zderzakiem byłem. No to fajnie podoba mi się to B5:wink:
  5. Krateczki wejdą w zderzak?
  6. Kurde załatwcie mi też z materiałem w środku albo alcantarą te są za***iste:kox:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki świeciła wam zaraz multifunkcja po podłączeniu?
  8. Nie umiem:polew::polew::polew:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma kto wkładów grzanych i fotochrom z B7 na handel:wink:
  10. Ja u siebie mam CLH chętnie tylko te dzienne bym zrobił bo w B6 na ori gratach mnóstwo roboty:kwasny:
  11. Daj linka do tego modułu kolego:wink:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale te okrągłe też są chyba w A8 i są w miarę tanie bo około 300-400złMarcin od A3 nie pasuje sam się na to naciąłem:facepalm: Nie widziałem w takich cenach ale może nie szukałem pod hasłem a8. Ja dorwałem komplet za 1500zł S-line więc wydaje mi się że cena dobre. Ragga mi ją właśnie szyje na dniach będzie u mnie:wink:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co ja sprawdzałem to kiedyś właśnie po 600zł stały. Z TT kosztują 1000+
  14. No chyba jednak miały:whistling:
  15. nie było w S4 B5 nigdy takiej kiery jak ma WhyMe na mały wieloklin, była tylko na dużym wieloklinie, nie ważne czy eSka przed czy po lifcie gdzieś do przełomu 97/98 roku w zwykłych b5'tkach była montowana po prostu sportowa kiera taką jak ma WhyMe, a potem w opcji była dostępna taka jak jest w eSce (czyli mniejwięcej od momentu kiedy zaczęto robić S4) Pierwsze słyszę i może masz rację. W każdym razie przyjeło się że to kiera z eski więc każdy tak mówi. Tylko dlaczego jest na niej logo z esy?
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie chcialem napisać że blendy BOSE są wyprofilowane i na seryjnych będzie lipnie wyglądać. WLADI kupuje grile z S4
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PKSem pojedziecie po tygodniu picia:grin:
  18. W całości idzie tak jak teraz stoi?
  19. Wrzucaj LEDa:wink:
  20. Jakoś ja nie mam problemu się z nim skontaktować, więc raczej na to wychodzi:polew::polew:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak tak Raczej wpadnę, kwestia czy ktoś ze znajomych też pojedzie ale to się okaże w przyszłym czasie:wink:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na 90% będę w bukowinie ale popijam czystą jak coś
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma Ty nic nie kupują tylko myśląc nad kupnem już wkurwiasz :polew: :polew::polew::polew: Nie no trzeba z jajem zacząć rok:decayed:
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.