Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
WRC to niedościgniony ideał nie chcę nikogo kopiować robię auto pod siebie chociaż widać , że gust mamy podobny:wink:. WRC nie ma gwintu:banan:
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Kurde ciężka sprawa raczej nikt nie będzie miał numeru:facepalm:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Przecież fmic temperatury silnika nie obniża tylko temperature w dolocie.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
No właśnie zdziwiony zderzakiem byłem. No to fajnie podoba mi się to B5:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Krateczki wejdą w zderzak?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kurde załatwcie mi też z materiałem w środku albo alcantarą te są za***iste:kox:
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
349zł sztuka
-
B6 DIVISION
Chłopaki świeciła wam zaraz multifunkcja po podłączeniu?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie umiem:polew::polew::polew:
-
B6 DIVISION
Nie ma kto wkładów grzanych i fotochrom z B7 na handel:wink:
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Ja u siebie mam CLH chętnie tylko te dzienne bym zrobił bo w B6 na ori gratach mnóstwo roboty:kwasny:
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Daj linka do tego modułu kolego:wink:
-
B6 DIVISION
Ale te okrągłe też są chyba w A8 i są w miarę tanie bo około 300-400złMarcin od A3 nie pasuje sam się na to naciąłem:facepalm: Nie widziałem w takich cenach ale może nie szukałem pod hasłem a8. Ja dorwałem komplet za 1500zł S-line więc wydaje mi się że cena dobre. Ragga mi ją właśnie szyje na dniach będzie u mnie:wink:
-
B6 DIVISION
Z tego co ja sprawdzałem to kiedyś właśnie po 600zł stały. Z TT kosztują 1000+
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No chyba jednak miały:whistling:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie było w S4 B5 nigdy takiej kiery jak ma WhyMe na mały wieloklin, była tylko na dużym wieloklinie, nie ważne czy eSka przed czy po lifcie gdzieś do przełomu 97/98 roku w zwykłych b5'tkach była montowana po prostu sportowa kiera taką jak ma WhyMe, a potem w opcji była dostępna taka jak jest w eSce (czyli mniejwięcej od momentu kiedy zaczęto robić S4) Pierwsze słyszę i może masz rację. W każdym razie przyjeło się że to kiera z eski więc każdy tak mówi. Tylko dlaczego jest na niej logo z esy?
-
B6 DIVISION
Właśnie chcialem napisać że blendy BOSE są wyprofilowane i na seryjnych będzie lipnie wyglądać. WLADI kupuje grile z S4
-
B6 DIVISION
PKSem pojedziecie po tygodniu picia:grin:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
W całości idzie tak jak teraz stoi?
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Wrzucaj LEDa:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jakoś ja nie mam problemu się z nim skontaktować, więc raczej na to wychodzi:polew::polew:
-
B6 DIVISION
Tak tak Raczej wpadnę, kwestia czy ktoś ze znajomych też pojedzie ale to się okaże w przyszłym czasie:wink:
-
B6 DIVISION
Na 90% będę w bukowinie ale popijam czystą jak coś
-
B6 DIVISION
Puma Ty nic nie kupują tylko myśląc nad kupnem już wkurwiasz :polew: :polew::polew::polew: Nie no trzeba z jajem zacząć rok:decayed:
-
B6 DIVISION
Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed: