Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Ale się rozkręciło:polew::polew:
  2. skad wy te teksty bierzenie:polew: Najlepsze Teksty :grin:
  3. Bardzo mi miło i pozdrawiam:hi:
  4. Jaki oburzony :polew::polew: Dobrze że takich idiotów jak ciebie nie biorę na poważnie:facepalm:
  5. :polew::polew::polew::polew: Fajny tutaj Burdel jest:grin:
  6. Dokładnie kowi zamknijcie ten Cyrk
  7. Odwal się buraku od mojej osoby. Będzie mnie tu jakiś wieśniak co śmiga S4 w dieslu obrażać
  8. No i następnym razem hamuj się z wypowiedziami bo można się przejechać. Co do Kolegi Krzysia przyjmnijmy że był trochę pijany wczoraj. Może akurat zmądrzeje i poczyta wątek i coś z tego wyniesie. Co do naklejek to możesz sobie przyklejać co chcesz. Mnie to bawi jak ktoś przykleja takie coś na inne samochody ale to moja sprawa. Podoba ci się to proszę bardzo. Koniec tematu i przepraszam za OFF
  9. Powiem ci tak nie znasz mnie więc nie pozwalaj sobie na jakie kolwiek opinie na mój temat. To gdzie pracuje i zarabiam pieniądze to nie powinno cię wcale interesować. A WGL piszesz zawód Syn Mój ojciec jutro ma 7 rocznice śmierci.
  10. Niech se będzie kim chce nawet prezydent. Po jego wypowiedzi wyżej mało kto go na poważnie będzie brał.
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie rezał ktoś z was fmica ostatnio?
  12. Ty tak ale ten tam wyżej sobie pozwala na trochę za wiele.
  13. Atakujesz mnie takimi wypowiedziami więc ci pisze PW żeby koledze wątku nie zaśmiecać. Niech sobie przykleja znaczki s4 rs4 obojętnie mnie to bawi jego nie i koniec tematu. Nie wiem co ty masz za problemy skąd ty uciekłeś ale powinieneś coś z tym zrobić albo wstawić się w najbliższym szpitalu psychiatrycznym
  14. Słuchaj kolego odwal się od mojego samochodu dobrze? Jak masz jakiś problem to napisz to w moim wątku chętnie odpowiem ci dlaczego mam znaczki Bose na tapicerkach i inne pytania a nie robisz z siebie bałwana na forum:facepalm:
  15. Ziomek ty chyba z choinki spadłeś? Co ma mój samochód do tego że się śmieje z jego znaczka S4? Widzę że masz 36 lat jednak wypowiedz masz na poziomie gimnazjum. Następnym razem zastanów się co piszesz bo sam się tylko tym upokarzasz.
  16. A ty co adwokat diabła? Chłopie mam prawo się śmiać z tego. Akurat bawi mnie coś takiego na maxa takie przyklejanie znaczków.
  17. Jak objadę to S4 to kupuje znaczek Rs4
  18. Magic zrobił bym sobie kreskę z taką esą:grin:
  19. S4:facepalm::polew::polew:
  20. Bo masz kompleksy :polew::polew: :grin::grin:
  21. Dlatego ja Rs6 wrzucam na przyszłą zime w 18" nie umiem patrzeć na moje 17:facepalm:
  22. Super projekt. Wgl masz zaje*** garaż do modów też bym taki chciał w zimę bym coś mógł modzic:decayed:
  23. Niby dorośli a jednak dzieci:whistling::whistling:
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział... Ja chyba też
  25. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O Bukowine :polew: PS. Kaj imprezujesz dzisiaj?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.