Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ale się rozkręciło:polew::polew:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
skad wy te teksty bierzenie:polew: Najlepsze Teksty :grin:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Bardzo mi miło i pozdrawiam:hi:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jaki oburzony :polew::polew: Dobrze że takich idiotów jak ciebie nie biorę na poważnie:facepalm:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
:polew::polew::polew::polew: Fajny tutaj Burdel jest:grin:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dokładnie kowi zamknijcie ten Cyrk
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Odwal się buraku od mojej osoby. Będzie mnie tu jakiś wieśniak co śmiga S4 w dieslu obrażać
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
No i następnym razem hamuj się z wypowiedziami bo można się przejechać. Co do Kolegi Krzysia przyjmnijmy że był trochę pijany wczoraj. Może akurat zmądrzeje i poczyta wątek i coś z tego wyniesie. Co do naklejek to możesz sobie przyklejać co chcesz. Mnie to bawi jak ktoś przykleja takie coś na inne samochody ale to moja sprawa. Podoba ci się to proszę bardzo. Koniec tematu i przepraszam za OFF
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Powiem ci tak nie znasz mnie więc nie pozwalaj sobie na jakie kolwiek opinie na mój temat. To gdzie pracuje i zarabiam pieniądze to nie powinno cię wcale interesować. A WGL piszesz zawód Syn Mój ojciec jutro ma 7 rocznice śmierci.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Niech se będzie kim chce nawet prezydent. Po jego wypowiedzi wyżej mało kto go na poważnie będzie brał.
-
B6 DIVISION
Panowie rezał ktoś z was fmica ostatnio?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ty tak ale ten tam wyżej sobie pozwala na trochę za wiele.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Atakujesz mnie takimi wypowiedziami więc ci pisze PW żeby koledze wątku nie zaśmiecać. Niech sobie przykleja znaczki s4 rs4 obojętnie mnie to bawi jego nie i koniec tematu. Nie wiem co ty masz za problemy skąd ty uciekłeś ale powinieneś coś z tym zrobić albo wstawić się w najbliższym szpitalu psychiatrycznym
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Słuchaj kolego odwal się od mojego samochodu dobrze? Jak masz jakiś problem to napisz to w moim wątku chętnie odpowiem ci dlaczego mam znaczki Bose na tapicerkach i inne pytania a nie robisz z siebie bałwana na forum:facepalm:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ziomek ty chyba z choinki spadłeś? Co ma mój samochód do tego że się śmieje z jego znaczka S4? Widzę że masz 36 lat jednak wypowiedz masz na poziomie gimnazjum. Następnym razem zastanów się co piszesz bo sam się tylko tym upokarzasz.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
A ty co adwokat diabła? Chłopie mam prawo się śmiać z tego. Akurat bawi mnie coś takiego na maxa takie przyklejanie znaczków.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jak objadę to S4 to kupuje znaczek Rs4
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Magic zrobił bym sobie kreskę z taką esą:grin:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
S4:facepalm::polew::polew:
-
[ALL B5] Audi S4
Bo masz kompleksy :polew::polew: :grin::grin:
-
[ALL B5] Audi S4
Dlatego ja Rs6 wrzucam na przyszłą zime w 18" nie umiem patrzeć na moje 17:facepalm:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Super projekt. Wgl masz zaje*** garaż do modów też bym taki chciał w zimę bym coś mógł modzic:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Niby dorośli a jednak dzieci:whistling::whistling:
-
B6 DIVISION
Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział... Ja chyba też
-
B6 DIVISION
O Bukowine :polew: PS. Kaj imprezujesz dzisiaj?