Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Ja zmieniałem moduł u siebie mam teraz też z 2002 i przyjeło kodowanie normalnie śmiga.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A co jest nie tak?
-
B6 DIVISION
Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady. Kupujesz: -Kluczyk z B7 -Nowy grot -Pestke immo Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.
-
B6 DIVISION
Puma ma ale jeszcze nie ogarnięty grot oraz immo ale jak ogarnę pare modów w aucie to to skończę.
-
B6 DIVISION
Jak nie kupujesz to daj linka na PW ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Jak nie kupujesz to daj linka na PW
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Jak nie Bartek to tak jak ci pisałem zachęcić go czymś trzeba i napewno sprawdzi:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest Stary, ale jary:decayed: i moje audi nie robi czterech śladów na śniegu:pali: :polew::polew: Ten argument bije wszystko. Sysek ale nie ruszaj tematu bo zaraz się dowiemy że nasze auta to nie są takie igiełki jak to na forum piszą
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ShowCarShine panie:decayed:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest. Nawilżać nawilża i skóra jest spoko w dotyku, jak pierwszy raz go użyłem to się wk**wiłem, bo ma konsystencje trochę gęstszą niż woda. Ja też nie mam jakiegoś mega porównania, bo miałem do tej pory tylko 3 specyfiki do skóry. Właśnie chcę zobaczyć czy Gliptone to rzeczywiście tak jak mówią jeden z najlepszych wynalazków do skóry . Każdy sądzi coś innego ale jak dla mnie kasa w błoto:facepalm:
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
A pytałeś goscia o samą poduszkę?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Bartek te auto ostatnio wisiało na allegro. może by poprosić sprzedającego żeby tylko kolumnę kierowniczą rozebrał i fote zrobił ile przewodów leci do taśmy. ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- AUDI A4 3.0+LPG MANUAL QUATTRO SLINE NAVI BOSE XEN (2913098872) - motoAllegro Tutaj link. Bartek jeżeli nie masz czasu to ja chętnie pomogę mogę tam jutro zadzwonić i porozmawiać z typem i się dowiedzieć jak te przewody przy taśmie wygladają, bo chyba o to chodzi właśnie?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Polska Dyskoteka 1992 - YouTube! Sysek już wtedy rządził na imprezach:polew::polew:
-
B6 DIVISION
Szczegóły na PW:decayed:
-
B6 DIVISION
Młody czekamy na twoje B7:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
W B6 miałem przód 10 tył 13 jak ci to jakoś pomoże:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie tam obojętnie w sumie kim ty jesteś ale do sprzedaży jest odpowiedni dział gdzie każdy mogę zaglądać. Chodzi mi o to że gdy zwykły User by zapodał takiego posta to ostrzeżenie było bo pamiętam taki przypadek. Tak wgl skąd ty mnie znasz? ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- My już dzisiaj godali:decayed:
-
B6 DIVISION
Ja tam kupilem kamerke chinska w miejsce podswietlenia tablicy za 55zl z wysylka i tez dziala dobrze. Sent from my iPhone using Tapatalk No tak ale wygląda to kiepsko i jednej lampki nie masz o to się rozchodzi.
-
B6 DIVISION
No ja mam dokładnie to samo. Z A6 C6 pasuje do nas idealnie.
-
B6 DIVISION
Ja bardziej stawiam na b7 3.0 tdi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja nie mówię o nie wiadomo jakich okazjach. Ale mając takie auto jak ty trzeba się było z tym liczyć że graty trochę więcej kosztują
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To nie b7 żebyś za 2000zł kupił fotele
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No całkiem możliwe. Zewnątrz bardzo ładne auto muszę przyznać
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie chce nikogo urazić ale jak dla mnie to wnętrze tego auta niezły kibel:kwasny:
-
B6 DIVISION
ja też musze ogarnąć te grzanie d*p nareszcie:facepalm: Źle poskładałem klimatronik coś i u pasażera na 5 nie grzeje ale na 0 tak:grin: