Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zmieniałem moduł u siebie mam teraz też z 2002 i przyjeło kodowanie normalnie śmiga.
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady. Kupujesz: -Kluczyk z B7 -Nowy grot -Pestke immo Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma ma ale jeszcze nie ogarnięty grot oraz immo ale jak ogarnę pare modów w aucie to to skończę.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak nie kupujesz to daj linka na PW ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Jak nie kupujesz to daj linka na PW
  5. Jak nie Bartek to tak jak ci pisałem zachęcić go czymś trzeba i napewno sprawdzi:decayed:
  6. A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest Stary, ale jary:decayed: i moje audi nie robi czterech śladów na śniegu:pali: :polew::polew: Ten argument bije wszystko. Sysek ale nie ruszaj tematu bo zaraz się dowiemy że nasze auta to nie są takie igiełki jak to na forum piszą
  7. Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest. Nawilżać nawilża i skóra jest spoko w dotyku, jak pierwszy raz go użyłem to się wk**wiłem, bo ma konsystencje trochę gęstszą niż woda. Ja też nie mam jakiegoś mega porównania, bo miałem do tej pory tylko 3 specyfiki do skóry. Właśnie chcę zobaczyć czy Gliptone to rzeczywiście tak jak mówią jeden z najlepszych wynalazków do skóry . Każdy sądzi coś innego ale jak dla mnie kasa w błoto:facepalm:
  8. Bartek te auto ostatnio wisiało na allegro. może by poprosić sprzedającego żeby tylko kolumnę kierowniczą rozebrał i fote zrobił ile przewodów leci do taśmy. ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- AUDI A4 3.0+LPG MANUAL QUATTRO SLINE NAVI BOSE XEN (2913098872) - motoAllegro Tutaj link. Bartek jeżeli nie masz czasu to ja chętnie pomogę mogę tam jutro zadzwonić i porozmawiać z typem i się dowiedzieć jak te przewody przy taśmie wygladają, bo chyba o to chodzi właśnie?
  9. Ja jestem tego zdania że ten megs do skóry jest do bani i nigdy bym go drugi raz nie kupił. Gliptone to inna liga o wiele lepsze jest.
  10. Polska Dyskoteka 1992 - YouTube! Sysek już wtedy rządził na imprezach:polew::polew:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczegóły na PW:decayed:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Młody czekamy na twoje B7:decayed:
  13. W B6 miałem przód 10 tył 13 jak ci to jakoś pomoże:wink:
  14. Mnie tam obojętnie w sumie kim ty jesteś ale do sprzedaży jest odpowiedni dział gdzie każdy mogę zaglądać. Chodzi mi o to że gdy zwykły User by zapodał takiego posta to ostrzeżenie było bo pamiętam taki przypadek. Tak wgl skąd ty mnie znasz? ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- My już dzisiaj godali:decayed:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam kupilem kamerke chinska w miejsce podswietlenia tablicy za 55zl z wysylka i tez dziala dobrze. Sent from my iPhone using Tapatalk No tak ale wygląda to kiepsko i jednej lampki nie masz o to się rozchodzi.
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja mam dokładnie to samo. Z A6 C6 pasuje do nas idealnie.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bardziej stawiam na b7 3.0 tdi
  18. Ja nie mówię o nie wiadomo jakich okazjach. Ale mając takie auto jak ty trzeba się było z tym liczyć że graty trochę więcej kosztują
  19. No całkiem możliwe. Zewnątrz bardzo ładne auto muszę przyznać
  20. Nie chce nikogo urazić ale jak dla mnie to wnętrze tego auta niezły kibel:kwasny:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja też musze ogarnąć te grzanie d*p nareszcie:facepalm: Źle poskładałem klimatronik coś i u pasażera na 5 nie grzeje ale na 0 tak:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.