Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Myślę że jak wypali to na przyszły tydzien znajdę wiecej czasu wymontuję ci i wyślę. Sprawdzisz sobie a potem kase przelejesz:wink: Ty budę po rozsprzedaniu gratów na złom oddajesz? A co twoja już przerdzewiała że zagadujesz? Nie no mam jeszcze sporo gratów co mi zostało:wink:
-
B6 DIVISION
Myślę że jak wypali to na przyszły tydzien znajdę wiecej czasu wymontuję ci i wyślę. Sprawdzisz sobie a potem kase przelejesz:wink:
-
B6 DIVISION
Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres... Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic. Takie rzeczy można na PW załatwić nie mam zamiar cię oszukać bo jestem zawalony robotą w tym momencie i mało jestem w domu. Daj nr konta na PW odeślę ci pieniądze w takim razie. no ponoć kolega Tommy Gun próbował się skontaktować i to nie raz Ostatni raz w piątek do mnie pisał i odpisałem mu na wiadomość
-
B6 DIVISION
Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres... Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic. Takie rzeczy można na PW załatwić nie mam zamiar cię oszukać bo jestem zawalony robotą w tym momencie i mało jestem w domu. Daj nr konta na PW odeślę ci pieniądze w takim razie.
-
B6 DIVISION
Coś ty taki zdziwiony przecież to wszędzie pisze że kostka inna:decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ja nie czuję różnicy w stosunku do 18"
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Pewnie ważne aby tobie się podobała, dobrze że wszyscy nie mają takiego samego gustu:wink:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jak dla mnie bardzo brzydka felga. Poprzednia o wiele lepsza:wink:- B8 TrOOOOp
Daj znać jaką cenkę dostaniesz z upustem iPad Tapatalk HD dostałęm odpowiedz z IC , ale szału nie ma ... Pytanie: E10-15-011-01-22 EIBACH Pro-Kit AUDI A4 (B8) Limousine / Sedan 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI bez skrzyni automatycznej, 11.07- 35/30mm Odpowiedź: Towar E10-15-011-01-22 dostępny u producenta po 22.07.2013 r. Cena 474,39detal netto. Czas realizacji -tryb normalny – 4 tygodnie (od dnia złożenia zamówienia stokowego u producenta) - ekspres – 3-5 dni plus dopłata ok. 24 euro (zamówienia realizowane przez dział ekspresów). Najbliższe zamówienie stokowe wysyłamy 24.05. Jak doliczysz te 100zł to wychodzi to samo co na stronie producenta- B6 DIVISION
Dokładnie chora już jest suma za tego malacza:facepalm:- Numer seryjny kluczyka scyzoryk do modułu komfortu 8E0-959-433N
Były 2 rodzaje modułów komfortu w B6. Ty masz tą pierwszą wersję jeżeli masz rocznik 2001. Szukaj najlepiej z tego samego rocznika to będzie pasować- A4 B6 by P-U-M-A
No to sobie pogadaliście:decayed:- A4 B6 by P-U-M-A
Czego niestety o niektórych samochodach które tam są nie można powiedzieć:whistling:- A4 B6 by P-U-M-A
Co za różnica i tak bym nie pojechał Ale chodzi tutaj o jakieś zasady :whistling:Widocznie za wysoki poziom zrobił byś na zlocie Bez przesady:doh: ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- Mówiłem Ci żebyś im swoje zdjęcie wysłał Masz rację mogłem wysłać- A4 B6 by P-U-M-A
Co za różnica i tak bym nie pojechał- A4 B6 by P-U-M-A
Nie ma sensu dyskutować bo nie widziałeś mojego auta na żywo- A4 B6 by P-U-M-A
O f*ck:facepalm: to ja nie wiem co oni tam wymagaja Paczka doszla? Tak doszła jutro lecę na post:wink:- A4 B6 by P-U-M-A
- A4 B6 by P-U-M-A
Tak. Bardzo dziwna rekrutacja do imprezy. Znam parę samochodów z okolic które nie są do połowy tak wymodzone ani zadbane które widać tam co roku dlatego też nie bardzo na poważnie traktuje tą rekrutacje. Swoją drogą i tak bym nie pojechał bo auta raczej już w takim stanie nie będzie:hi:- A4 B6 by P-U-M-A
Dostałem odmowę że za mało wyrezane:grin:- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Piękna jest:slina: Dużo roboty z dołożeniem kolorowego Fisa?- B6 DIVISION
Dlatego napisałem, że PEŁNA historię. Co mi po ostatnim wpiszie z książki, tam można wpisać przebieg 5km i oni to zapiszą do kompa Ja wiem ale takie coś jak opisałem jest już zaraz na początek bardzo podejrzane:wink:- B6 DIVISION
tam to już chyba prawie PL i wszystkie co podawałeś jakieś tłuczone jeszcze albo Ty takie znajdujesz Nawet mi nie przeszkadza to że tam uderzone lekko było. Ale np ostatnie co mi sprawdziłeś miało od ostatniego serwisu który był rok temu zrobione 10 tysięcy a od zakupu co rok robił po 30 tysięcy, może przeczulony już jestem ale wydaje mi się to dziwne. ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Kręcą, dlatego podstawa to CAŁA historia serwisowa Też nie ma pewności jak w przypadku co opisałem wyżej. Auto 2009 rok 143 przejechane a ostatni serwis 2012/03 przy 134:whistling:- B6 DIVISION
Kurde Marcin87 wszystkie te auta jakieś niepewne są, a mówią że niemcy nie kręcą przebiegów:facepalm: - Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm