Treść opublikowana przez Darecki20005
-
[A4 B6 1,9 TDI AWX] Problem z uruchomieniem i nierówna praca
Auto kupilem z ogloszenia z allegro i bylo rok jezdzone w kraju i ma przebieg 100tys.Po stanie jego sadze ze ten przebieg ma ale kto to wie [ Dodano: 30-04-2007, 08:20 ] Problem rozwiązany pompowtrysk nowy i śmiga jak należy
-
[A4 B6 1,9 TDI AWX] Problem z uruchomieniem i nierówna praca
Wielkie dzięki
-
[A4 B6 1,9 TDI AWX] Problem z uruchomieniem i nierówna praca
No oki ale jak myslisz czy to też ma cos wspolnego z tym ze nieraz zadwie mi sie udaje go uruchomic???
-
[A4 B6 1,9 TDI AWX] Problem z uruchomieniem i nierówna praca
Podpinał i pisało dokładnie tak: Błąd na pierwszym cilindrze
-
[A4 B6 1,9 TDI AWX] Problem z uruchomieniem i nierówna praca
Witam wszystkich.Mam problem z moją A4 silnik AWX. Mianowicie od miesiąca wywinął mi trzy razy taki numer ze miałem problem z uruchomieniem i kręciłem go może dłuzej niz 3 min az zaczął łapac i po wielkich trudach zapala, drugi problem to taki ze podczas postoju np na czerwonum swietle rzuca silnikiem az samochód sie zatrzęsie. Czy na zimnym czy na ciepłym jest to samo.Jade normalnie staje puszczam nogę z gazu i po jakichś 20 sec to sie dzieje.Kompletnie sie na tym nie znam wiec pytam co może być przyczyną.Jadąc dziś z miasta zajechałem do mechanika.Podłączył on komputer i pokazało mu (błąd pierwszego cylindra)Otóż tak norma jak pokazywał ten komputer spalania na kazdy culinder była od -2,81 do +2,81 i trzy cylindry miały w granicach -020,-045 a ten pierwszy miał +2,99. koles twierdzi ze to wina pompowtryskiwacza i chciał go wymieniac.Powiedział ze on kosztuje 2,5tyś. Niewiem co robić wezcie cos poradzcie czy to ten wtrysk czy cos innego i czy on odpowiedzialny jest za te dwie usterki. Prosze o proste odpowiedzi bo ze mnie mechanik jak z koziej...... Pozdrawiam
-
[B6 1.9TDI] Moje A4 wazniejsze niż kobieta
Zdeniu zalezy co kto lubi
-
[B6 1.9TDI] Moje A4 wazniejsze niż kobieta
Mosin a dlaczego bogatsza? Wydaje mi sie ze uborzszej od mojej chyba nie ma.Chyba ze ja nie znachor jestem [ Dodano: 09-02-2007, 18:25 ] Mosin skąd taka pewność i dlaczego swoje cacko tak nisko cenisz?
-
[B6 1.9TDI] Moje A4 wazniejsze niż kobieta
Wiązaneczka była z przymusu bo kolega był w potrzebie
-
[B6 1.9TDI] Moje A4 wazniejsze niż kobieta
pet3r kobieta sama pomagała wybierać :biggrin:
-
[B6 1.9TDI] Moje A4 wazniejsze niż kobieta
Witam wszystkich klubowiczów i jak wiekszość pokazuje co udało mi sie posiąść-Pozdrawiam edit by: zdeniu
-
[B6 1.9 TDI] moja srebrna z napędm na cztery laczki
Piękna to jest faktycznie ale ta kontrolka to zeczywiscie dylemat co [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 08-02-2007, 22:21 ] zapraszam do naszego REGULAMINU