Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darecki20005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Darecki20005

  1. Auto kupilem z ogloszenia z allegro i bylo rok jezdzone w kraju i ma przebieg 100tys.Po stanie jego sadze ze ten przebieg ma ale kto to wie [ Dodano: 30-04-2007, 08:20 ] Problem rozwiązany pompowtrysk nowy i śmiga jak należy
  2. No oki ale jak myslisz czy to też ma cos wspolnego z tym ze nieraz zadwie mi sie udaje go uruchomic???
  3. Podpinał i pisało dokładnie tak: Błąd na pierwszym cilindrze
  4. Witam wszystkich.Mam problem z moją A4 silnik AWX. Mianowicie od miesiąca wywinął mi trzy razy taki numer ze miałem problem z uruchomieniem i kręciłem go może dłuzej niz 3 min az zaczął łapac i po wielkich trudach zapala, drugi problem to taki ze podczas postoju np na czerwonum swietle rzuca silnikiem az samochód sie zatrzęsie. Czy na zimnym czy na ciepłym jest to samo.Jade normalnie staje puszczam nogę z gazu i po jakichś 20 sec to sie dzieje.Kompletnie sie na tym nie znam wiec pytam co może być przyczyną.Jadąc dziś z miasta zajechałem do mechanika.Podłączył on komputer i pokazało mu (błąd pierwszego cylindra)Otóż tak norma jak pokazywał ten komputer spalania na kazdy culinder była od -2,81 do +2,81 i trzy cylindry miały w granicach -020,-045 a ten pierwszy miał +2,99. koles twierdzi ze to wina pompowtryskiwacza i chciał go wymieniac.Powiedział ze on kosztuje 2,5tyś. Niewiem co robić wezcie cos poradzcie czy to ten wtrysk czy cos innego i czy on odpowiedzialny jest za te dwie usterki. Prosze o proste odpowiedzi bo ze mnie mechanik jak z koziej...... Pozdrawiam
  5. Zdeniu zalezy co kto lubi
  6. Mosin a dlaczego bogatsza? Wydaje mi sie ze uborzszej od mojej chyba nie ma.Chyba ze ja nie znachor jestem [ Dodano: 09-02-2007, 18:25 ] Mosin skąd taka pewność i dlaczego swoje cacko tak nisko cenisz?
  7. Wiązaneczka była z przymusu bo kolega był w potrzebie
  8. pet3r kobieta sama pomagała wybierać :biggrin:
  9. Witam wszystkich klubowiczów i jak wiekszość pokazuje co udało mi sie posiąść-Pozdrawiam edit by: zdeniu
  10. Piękna to jest faktycznie ale ta kontrolka to zeczywiscie dylemat co [ Komentarz dodany przez: T-żółw: 08-02-2007, 22:21 ] zapraszam do naszego REGULAMINU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.