Treść opublikowana przez Vito_
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać 335d nawet dawało rade, mimo, że to rechot ciekawe jak z 335i by to wyglądało :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ładne sztuki :> Sam o mało co nie kupiłem WRX-a zamiast eSy :gwizdanie: A o eSie nie myślałeś? Chyba, że chcesz auto bardziej po winklach upalać to lepiej chyba stary GTek się sprawdzi... choć eSy teraz tanie się zrobiły... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11530273 trwałość silnika przemawia za esą... i spalanie też mniejsze... jeszcze to moge polecić: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10738914 chodzi jak złe, dużo szybsze od mojej, zadbane doinwestowane, już z gwintem, turbotimerem itp za 30 by go oddał Przepływki, O2 sensory wszystko wymienione, pali przy agresywnej jeździe po mieście 15/100 325 potwierdzone na hamowni na slikach zrobiło 12,9 na ćwiare czyli tyle co seryjny RS4 Na codzień wkurzały by mnie te plasiky w subaru rodem z matiza ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin jak wynik pojedynku ? Yamaham, dziś odbieram auto z nowiutkim sprzęgłem, ułoży się to będzie można stanąć Vario jak Ci nie przeszkadza spalanie bierz GT-ka, znajomy miał, jak mnie przewiózł z 1,5 roku temu to nie powiem wrażenie było... boxery piknie gadają Warto celować w odelżonego seryjnie Nardi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrowo przydzwoniony Walcz o odszkodowanie, ale znając nasze realia to trwa to zwykle w nieskończoność...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uła to współczucia Ważne, że Ty w jednym kawałku, blacha to tylko blacha pognie się to będzie następna...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
7.03 powinienem być, 13 się na pewno taki kawał nie wybieram...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w końcu dziś ogarnąłem zegar boosta Narazie starsznie na rzeźbę zamocowany, ale poprawi się przy czasie, chyba w środkowy nawiew wmontuje, w słupku za bardzo w gały się rzuca... I musze podociągać objemki na wężach bo powyżej 6tys spada mi doładowanie na 0.8bar
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cisza jak makiem zasiał dziś...
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Obejrzałem na spocie, godny sprzęt, zazdroszcze foteli gdyby tylko nie ten automat, to byłaby idealna, no ale kto co lubi Ważne, że właściciel zadowolony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać o poranku Tak mi się marzy, żeby na następnego spota było z plus 10 i pod M1 już...
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Po wczorajszych ustaleniach na wiosne jest jeszcze plan B5 skonfrontować z B8 :gwizdanie: Auto wczoraj obejrzałem i miodnie wygląda, choć na lato 19" wydaje się być kuszące Plus za wybór manuala, jakoś chyba nie polubie nigdy automatów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakie już? Niektórzy całą zime przelatali tak :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po slalomie elegancko, tak upalałem, że aż wspomaganie odmówiło współpracy w połowie, ale i tak upalałem dalej Oponki na rantach dostały "dziwne" granulki ciekawe od czego :gwizdanie: Ale miałeś racje tam najwięcej frajdy było, więc ponad 40km natrzaskałem między tymi pachołkami. Jeździła taka miła pani Sceniciem nowym ale jej sie sprzeglo zaczeło kończyć, to użyczyłem jej miejsca pasażera, ale po jednej przejażdżce stwierdziła, że jej niedobrze i chyba sobie postoi troche z boku... ciekawe dlaczego A starałem się być miły może nie spodobał jej się drift na suchym z dymiącymi laczkami z tyłu na ostatnim pachołku ps. aha dzięki wszystkim za spota, sorki, że tak krótko tym razem ale czas naglił...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może nie kombinujcie z tym M1... Ja wiem, że pokusa duża ale zabawe na torze kończe o 16stej, jakbym miał mykać pod M1 i z powrotem do KC to bym sie na śmierć zajeździł ps. jest sens pucować wozidło jak i tak na torze się pobrudzi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
S4ków jak mrówków będzie elegancko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No brąz:) więcej dziś się nie dało ugrać, ale i tak jest dobrze:) Można teraz iść spać :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od 22 trzymamy kciuki za Justysie dziś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Proszę wszystkich zainteresowanych do zerknięcia w temat o zabawach na śniegu na torze Poznań!!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No zaraz na uczelnie, odebrac ostatnie wyniki z egzamów, mam nadzieje, że wpisy wpadną i już ferie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać wszystkich Ale jakiś taki leniwy dzień od rana...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dodałem nowe info odnośnie szkolenia, zainteresowanych prosiłbym o zerknięcie do tematu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie po ostatnich zabawach na śniegu wzrosło z 20 do 24- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przypomnij mi w dzień spota to Ci przywioze :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wie ktoś gdzie dostane D2S xenon w Pozku w dobrej cenie bo mi sie upalił jeden, i auto ślepe na jedno oczko... Tylko żeby w dobrej cenie... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00